Deathrider

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Deathrider

 • Ranga
  Obywatel
 1. Deathrider

  Jak kapitalizm niszczy branżę gier

  Boże, ale ten ejakulat daje raka.
 2. Teledysk w porządku, piosenka też, chociaż "Suteki da ne" (Final Fantasy X dla niewtajemniczonych) w wykonaniu Rikki moim zdaniem nie przebija.
 3. Głos świetny. Tylko jakoś nie przypominam sobie, żeby w książkach ktoś używał słowa "pikuś". Trochę mi to zbyt nowocześnie zabrzmiało.
 4. Trochę to trwało, ale udało mi się złożyć zamówienie. Co prawda dopiero po 24, ale dało radę. Dobry gest - full professionall. Dizękuję.
 5. Deathrider

  Daemonica PL

  Nie sądzę, ponieważ zainstalowałem grę u kolegi, też na WinXP sp2 + DX9.0c, tyle że na GF440MX. I działała bez zarzutów.
 6. Deathrider

  Daemonica PL

  Witam szanownych forumowiczów. Mam prośbę o pomoc odnośnie tej gry w wersji PL. Wystąpił u mnie problemy natury technicznej. Gra zawiesza się niemal natychmiast gdy zacznie się grać, bez względu na ustawienia. Nie mogę odpalić save''ów. Mam 512 MB DDR DC, AMD 3200+ na nforce 2 i GF6800 z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami wszelkiego sprzetu. Pracuję na WinXP SP2 full update. Czy ktoś miał może podobne problemy z tą grą? Dzwonienie do pomocy technicznej Nicolasgames nie działa - nikt tam nie odbiera telefonów. Dwa dni próbowałem. to trochę frustrujące, zwłaszcza, że wydałem niemałą kasę na tą grę. Może szybciej ktoś tutaj mi pomoże.