Beleth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1414
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Beleth

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. wygląda jak jakaś niskobudżetówka...
 2. Używanie Google nie boli. Po wpisaniu jego imienia i nazwiska wysypuje się cała seria linków i informacji na jego temat.
 3. > Pierwszy raz min. wymagania systemowe beda za duze dla mnie przez pojemnosc dysku > Przecież te 12TB to jest ich materiał źródłowy, a nie wielkość końcowej wersji gry :) Oni to obrobią i pewnie całość to będzie kilkadziesiąt GB Chyba żaden twórca gier przy zdrowych zmysłach nie podejrzewa że rzesze graczy będą miały ponad 12TB miejsca na komputerze :) Może za 10 lat tak będzie, ale teraz to sądzę że średnią jest ze 2 do 4 TB :)
 4. "Ciapek! Mówiłem abyś do kuwety robił! Zły kot!"
 5. Ok, ale konsola wychodzi jeszcze w tym roku, a gry w następnych miesiącach. Trudno mi uwierzyć aby ludzie którzy chcą w nie zagrać chcieli za nie płacić dwa razy.
 6. Ok, to wyjaśnijcie mi po kiego wała ktoś miałby kupować te gry na PS3 mając już PS4 w domu. Albo czemu je kupować mając w planie kupno nowej konsoli? To wciąż jest płacenie dwa razy za tę samą grę, która raczej wiele się różnić nie będzie (no bo co, mechanika zmieni się kiedy przejdziesz PS3 niż PS4?) Dziwię się że ktokolwiek patrzy na takie zagranie przychylnie. To po prostu kolejny sposób na wyciągnięcie forsy od kupujących, tyle że wygląda "interesująco" bo "można zrobić upgrade gier między konsolami". Jak by to był system wymiany za jakąś symboliczną złotówkę, idziesz do sklepu, dajesz grę z ps3 i dostajesz z ps4, to by było fajne, a tak to nie wiem czym się podniecać.
 7. Oby nie przegięli z ilością tych zakończeń. Lubię tę serię, ale bez przegięć. Arkham Asylum przeszedłem raz, City przeszedłem dwa razy, ale jak mi ktoś powie że aby zobaczyć wszystkie zakończenia w Origins muszę przejść grę 10 razy to raczej nie podołam.
 8. O, a ja o tym nie słyszałem wcześniej. Fajne :) Tylko mam pytanie, czy ten filmik właściwie nie odkrywa całej fabuły z jakiej się składa gierka? :P
 9. > Pomyślmy: Virtuix omni -1000zł , or- 1000zł i te sensory- 2700 zł tak na oko :P To raczej > nie 200 tys. Dodatkowo ostatecznie te rękawice z palcami- pewnie z 1000 i jest git :P > Coś jak high-endowy komputer No tak, a potem kup właśnie taki high-endowy komp aby to wszystko uciągnął i możesz grać...jakiś kwadrans zanim ci kondycha siądzie :P Ale w sumie to ja jestem za :D Wreszcie nikt by mi nie mówił że "nic tylko byś grał" :P
 10. A ja się zastanawiam - czemu Black Mesa wciąż nie jest dostępna na steam? Dostała przecież światło :/
 11. Beleth

  Frozen Hearth - recenzja

  > A gdyby ktoś usłyszał bez ostrzeżenia? Czułbym się wtedy winny, bo nie zapobiegłem tragedii > :D Ja o tej grze słyszałem. BA! Grałem nawet! Potwierdzam jakość badziewia.
 12. Standardowo - prawda leży pośrodku :)
 13. Patrząc na ten trailer pierwsze co mi się pojawiło w głowie to "wygląda jak PsiOps!"
 14. o matko...cofnąłem się w czasie...tak źle użytego zielonego ekranu i tak marnego aktorstwa nie widziałem z 10 lat...