M0hh4M3D

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  224
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O M0hh4M3D

 • Ranga
  Przodownik
 1. @be-ce Na wykopie bodaj był ostatnio filmik o jakimś graficiarzu który był na coś tam chory co spowodowało pełen paraliż i ktoś przerobił tak kamerkę PSa, że "rysował" oczami.
 2. To po co płaczecie, że są drogie, skoro są takie beznadziejne? Jak widać mój pomysł z kulkowymi myszkami ma szansę powodzenia skoro Razerowi udaje się sprzedawać (według niektórych) podobny szajs za ciężkie pieniądze
 3. Za jakość się płaci jak chcesz Razera to płać. Nikt Ci nie broni kupić Logitecha albo MSa... Żałosne polaczkowe myślenie. Mamy kapitalizm, mogę zacząć sprzedawać myszki kulkowe za 1000zł rozreklamować je jak stuff od Apple i też powiesz, że to źle bo Cię nie stać? haha.
 4. Więcej " dla mnie...." !!! Sorry za dubla ale jak przeczytałem własny komentarz to tak się uśmiałem, że nie chcę tego edytować żeby każdy mógł zobaczyć jak wybitnie udało mi się złożyć swą wypowiedź :)
 5. Obecność PES 2012 przy nieobecności najnowszego FMa to dla mnie osobiście trochę przesada. Szanuję decyzję redakcji ( zapachniało Kaczyńskim :D ) ale dla mnie trochę naciągany ten brak FM.
 6. "otwartość świata i niepoCHamowany pęd bohaterów" poważnie?
 7. ... Ten screen to chyba jakiś dowcip ze strony EA. Robbie Keane jest graczem L.A Galaxy , Dos Santos jest wypożyczony Racingu Santander, a Wilson Palacios sprzedany został do Stoke City. Kpina
 8. Ciekawe czy kibice po strzelonej bramce będą robić " The Poznan" :)
 9. Co do flagi to przypomina mi ona flagę Albanii. Tylko co tak słabe państwo mogłoby zrobić ? Ewentualnie jakaś nowoczesna wersja flagi radzieckiej.
 10. Nikt nikomu nie wypłaci 1mln $. Ubezpieczenie jest na 1mln$ dla każdego czyli jeżeli zawiną komuś z konta 10 tys $ to tyle mu też oddają ... Swoją drogą kto normalny podaje numer karty kredytowej na której ma ponad 1mln$ bądź kosmiczne możliwości debetowe ?!
 11. Battlefield Vietnam !. Niezapomniana zabawa na lanie :]
 12. M0hh4M3D

  Zobacz trailer Operation Hastings

  "18 grudnia pa PC, a 21 grudnia w wersji na konsole" literówka powinno być NA PC. To tyle dziękuję za uwagę
 13. Nawet jeżeli chcielibyśmy to zrobić ( sam pomysł mnie zainteresował ) to jak niby to zrobić większość graczy jest raczej laikami w tego typu kwestiach. Swoją drogą gram.pl mogłoby zorganizować przyspieszony kurs inwestycji w polski rynek gier. Bo to pomaga na pewno polskim developerom a może pomóc i nam :) Tym bardziej, że na dniach również premiera nowego Wiedźmina. Hmm może warto się zainteresować tym tematem "gram" ? Jeżeli nie to proszę samego Łukasza o odpowiedź na moje pytanie P.S Nie umiem znaleźć artykułu o którym pisał Łukasz ktoś wie jak go przeczytać ? Może jakaś dobra dusza ma linka nawet ? :P