Adasek14

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Adasek14

 • Ranga
  Przodownik
 1. > niech mi ktos powie jaki % graczy (szczegolnie w polsce) ma taki telewizor i miejsce > do grania w te wszystkie kinekty srinekty.... Nie ma to jak pokój zawalony meblami, na przykładzie tegoż oto trailera :D
 2. 4 dzień, Lucas_the_Great, 23:02:29
 3. Czy edycja kolekcjonerska na PC będzie dostępna na gram.pl?
 4. Jeśli dobrze pamiętam to Kratos dostał Athena''s Blades od niej w pierwszej części, skoro to jest prequel to skąd on je ma?
 5. Twierdza (orkowie) z dodatku do 5 części...
 6. Adasek14

  Wiedźmin 2 Kłopoty z trollem

  Ja też mam ten sam problem. Gdy pasek pobierania dochodzi do końca wyświetla się komunikat o błędzie zapisu pliku i zaczyna pobierać od nowa. Uruchomienie launchera jako administrator nie pomogło.
 7. No właśnie. Mowa była o tym, że osoby które zamówiły kolekcjonerkę, dostaną ją nawet 12 maja... Ja się pytam po co w takim razie? Żeby leżała na półce czekając aż łaskawie będzie można ją odpalić?
 8. Hmm... Wygląda na to, że z Playstation Plus zaczął się robić Xbox Live Gold, skoro zwykli użytkownicy poczekają tydzień dłużej.
 9. Adasek14

  Zobacz początek Beyond Good & Evil HD

  Ahh... Budzi wspomnienia. Ukończyłem ją chyba ze 20 razy. Liczę na drugą część.
 10. Miasto z gry nazywa się Kirkwall, nie Kirkwell ;)
 11. Adasek14

  Vanquish - prezentacja rodzajów broni

  Nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony to tego tytułu, ale po zagraniu w demo zmieniłem poglądy o 180 stopni...
 12. Z tego co ja wiem, to dziennikarz IGN grał w fragment stawiający na akcję, w którym był tylko jeden dialog... Nie rozumiem uznawania gry za chłam tylko dlatego, że ktoś na podstawie jednego dialogu pomyślał że tak będzie wyglądała cała produkcja.
 13. dreamer94 -> Tak, z pre-orderu możesz zrezygnować w każdej chwili jeśli nie został jeszcze wysłany.
 14. Harrolfo -> Tak zapłacisz tyle, za ile zamówiłeś. Ja miałem podobne wątpliwości co do kolekcjonerki FF XIII na PS3, która chyba w wyniku błędu przez pewien czas do zamówienia była za 219 zł. Potem ją podnieśli, ale ja zapłaciłem tyle za ile zamówiłem.