Adasek14

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Adasek14

 1. > niech mi ktos powie jaki % graczy (szczegolnie w polsce) ma taki telewizor i miejsce > do grania w te wszystkie kinekty srinekty.... Nie ma to jak pokój zawalony meblami, na przykładzie tegoż oto trailera :D
 2. 4 dzień, Lucas_the_Great, 23:02:29
 3. Czy edycja kolekcjonerska na PC będzie dostępna na gram.pl?
 4. Jeśli dobrze pamiętam to Kratos dostał Athena''s Blades od niej w pierwszej części, skoro to jest prequel to skąd on je ma?
 5. Twierdza (orkowie) z dodatku do 5 części...
 6. Adasek14

  Wiedźmin 2 Kłopoty z trollem

  Ja też mam ten sam problem. Gdy pasek pobierania dochodzi do końca wyświetla się komunikat o błędzie zapisu pliku i zaczyna pobierać od nowa. Uruchomienie launchera jako administrator nie pomogło.
 7. No właśnie. Mowa była o tym, że osoby które zamówiły kolekcjonerkę, dostaną ją nawet 12 maja... Ja się pytam po co w takim razie? Żeby leżała na półce czekając aż łaskawie będzie można ją odpalić?
 8. Hmm... Wygląda na to, że z Playstation Plus zaczął się robić Xbox Live Gold, skoro zwykli użytkownicy poczekają tydzień dłużej.
 9. Adasek14

  Zobacz początek Beyond Good & Evil HD

  Ahh... Budzi wspomnienia. Ukończyłem ją chyba ze 20 razy. Liczę na drugą część.
 10. Miasto z gry nazywa się Kirkwall, nie Kirkwell ;)
 11. Adasek14

  Vanquish - prezentacja rodzajów broni

  Nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony to tego tytułu, ale po zagraniu w demo zmieniłem poglądy o 180 stopni...
 12. Z tego co ja wiem, to dziennikarz IGN grał w fragment stawiający na akcję, w którym był tylko jeden dialog... Nie rozumiem uznawania gry za chłam tylko dlatego, że ktoś na podstawie jednego dialogu pomyślał że tak będzie wyglądała cała produkcja.
 13. dreamer94 -> Tak, z pre-orderu możesz zrezygnować w każdej chwili jeśli nie został jeszcze wysłany.
 14. Harrolfo -> Tak zapłacisz tyle, za ile zamówiłeś. Ja miałem podobne wątpliwości co do kolekcjonerki FF XIII na PS3, która chyba w wyniku błędu przez pewien czas do zamówienia była za 219 zł. Potem ją podnieśli, ale ja zapłaciłem tyle za ile zamówiłem.
 15. Jak to dobrze, że nie będziemy ograniczeni do soundtracku... Od czego jest możliwość wrzucania własnych piosenek :)
 16. Adasek14

  Postrzelaj z PlayStation Move

  Może i zacznie się wydawanie dodatków i stacji dokujących do Move tak samo jak w przypadku Wii. Ale z tego co widać po obrazkach będą one znacznie porządniej wykonane niż tylko kawałek niepomalowanego plastiku, który może się rozlecieć przy lekkim uderzeniu o ziemię. Mnie design tego pistoletu przypadł do gustu.
 17. Niech ktoś mi powie, jeśli zamówiłem tę kolekcjonerkę gdy była jeszcze za 219zł, a teraz jest za 259 to po jakiej cenie dostanę? Mogą podnieść mi kwotę do zapłaty?
 18. Adasek14

  [m]

  Witam. Dla tych którzy nie wiedza co to [m]: otóż jest to strona, gdzie zbieramy punkty (tzw. PTZ''y), które później możemy wymienić na nagrody (m.in. iPody nano, shuffle, touch, laptopy Apple, oraz inne gadżety, etc.) Jeśli chodzi o samo zbieranie punktów, to możemy to robić poprzez: 1) grę dostępną zaraz po rejestracji (jednorazowo 20-40 PTZ w zależności od tego jak się uda) - należy łapać punkty paletką 2) codziennie odwiedzanie strony (2 PTZ) 3) zaproszenie do rejestracji znajomego (2 PTZ) 4) odpowiadanie na pytania - codzienne jedno, zazwyczaj za 2 PTZ Ciekawa sprawa jest Z-LIST, czyli status VIPa który otrzymujemy po zaproszeniu 20 osób. Jeśli sie wam to uda, wszystkie punkty które otrzymacie będą naliczane podwójnie - czyli np. zamiast 2 PTZ dostajemy 4 PTZ itd. Strona jest jeszcze w fazie testów, a całkowicie aktywowana zostanie 15 października. Wiec wg mnie im szybciej się ktoś zapisze, tym lepiej Po otwarciu strony dostępne będą jeszcze inne możliwości zdobywania punktow (gry, quizy, itd.). Na iPoda shuffle potrzeba zaledwie 150 PTZ, wiec przy dobrym zaangażowaniu w 2-3 tygodnie można to uzbierać Jeśli ktoś chce sie zarejestrować, potrzebne jest zaproszenie od kogoś już zarejestrowanego. Wiec jeśli kogoś to zainteresowało to proszę o napisanie do mnie maila na [m](często jestem na niewidocznym) i podanie adresu maila.
 19. Ehh... Brakuje mi już tylko 4... mógłby ktoś dać jakąś małą podpowiedź, bo w ogóle nie kojarzę?
 20. No właśnie w tym rzecz, że musimy na Prototype czekać 16 dni, a i tak otrzymamy identyczną angielską wersję jak ta na zachodzie (no może z przetłumaczoną instrukcją...).
 21. Myślę, że jeśli dadzą poprzednie części to dadzą przerobione, bo chyba szczytem debilizmu byłoby umieszczaniu na blu-ray - formacie odczytywanym tylko przez ps3 gier których na ps3 uruchomić się nie da. W takim wypadku ludzie z Sony i twórcy GOWa przeszliby samych siebie.
 22. >Wybór języka jest ale przez zmianę wartości klucza w rejestrze ;] ot zabrakło opcji przy instalacji i juz tragedia :d tak wiem wygodniej by było :D Język gry można też zmienić ustawiając odpowiednio opcje regionalne systemu przed instalacją.
 23. Adasek14

  Prince of Persia 4

  Nie. W sklepie cenegi pre-order jest trochę inny (taki jak za granicą). Mianowicie za 99,90 otrzymujesz grę w polskiej wersji opakowaną w metalowe pudełko z orientalnymi motywami zapinane na magnes, zdrapkę z kodem odblokowującym dodatkowe skórki postaci i płytę z materiałami dodatkowymi (video, soundtrack itp.) oraz komiks związany z grą.