jeremyarch

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  247
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jeremyarch

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A ta ostatnia wstawka, z Benem SOLO (chociaż po matce Skywalker) i laską 'Error#404: Parents Not Found', to ma być jakiś spoiler do grudniowej premiery?
 2. Łatwość, z jaką młodociany padawan rzeza i szlachtuje szturmowców, trochę mnie niepokoi. Zupełnie jakby jego nauczyciel odpuścił kursy z szacunku dla wszelkiego życia.   Ciekawe jak to uzasadnią.
 3. I dzięki takiemu jego podejściu stosy słusznie płoną.  Wychowałem się na GW. Jako kilkulatek oglądałem IV-VI na VHSach, jako nastolatek szalałem na punkcie I-III. Staram się w nowej sadze dopatrzeć jakichkolwiek pozytywów, ale części od pana Riana budzą we mnie, delikatnie mówiąc, niesmak.   Naprawdę mam nadzieję że ta gra okaże się zwyczajnie "przyzwoita".
 4. Przedpotopowca, a nie "primogena" :)  Ogólnie tak, ale ten "Jednorożec", czy tam "dobry wampir" o imieniu Saulot nie do końca mógł być taki dobry. Jak go wypijali to się nie bronił, pozwolił się wypić. Ok 1000 lat później, Saulot odrodził się w ciele wampira który go wypił, a ten zaś uciekł do ciała swojego "syna zdrajcy". Saulot jest podejrzany o bycie dobrym, jest podejrzany o bycie złym, jest też przypuszczenie, że eksperymentował z własną magiczną linią krwi, ale mu nie wychodziło i tak naprawdę to on rozdaje karty, a wszystko miało na celu stworzenie własnych wampirów magów. W takim razie biedni ci Tremere, niewinne ofiary manipulacji skazane na ostracyzm wśród wampirów :D Trzyma się to kupy, biorąc pod uwagę trzecie oko Saulota. Dzięki!   Even more Awesome story.
 5. Warto wspomnieć że klan Tremere ma naprawde 'wpyte' wymyśloną genezę w WoD: klan powstał, gdy ludzkim czarodziejom zachciało się nieśmiertelności, ale nie chcieli podporządkowywać się żadnemu z głównych klanów. Więc "wyssali" wampiryzm z jedynego  Primogena (przodka w danym klanie), który używał swojego przekleństwa głównie w dobrych celach, do niesienia pomocy ludziom i wampirom - dosłownie zabili i wykorzystali jedynego jednorożca wśród krwiopijców.  Żeby było zabawniej, przemiana w wampira odarła ich całkowicie z ludzkich mocy magicznych, więc stworzyli Taumaturgię (magię krwi), żeby zrekompensować sobie straty.    Awesome story.
 6. jeremyarch

  Zgarnij za darmo Spec Ops: The Line na PC

  Dwie sprzeczne info w niusie. Gra wyszła w 2012 ;) Poza tym poziomy sa małe i mocno liniowe, eksploracji tam nie uświadczysz.   Za to klimat Jądra Ciemności wchodzi mocno na psyche. Fabuła wciąga, przeżuwa i wypluwa nas na równi z naszym bohaterem, a antywojenna oprawa dźwiękowa świetnie kontrastuje i uzupełnia serwowane nam obrazy. Gorąco polecam, najlepiej od razu na wysokim poziomie trudności.
 7. Dwa z czterech poprawiłeś Pierwszy i trzeci z zacytowanych przeze mnie wycinków pozostały bez zmian... I w ten oto sposób nakręca się spirala niusów! Czy tego nie widzicie? Ludzie! Gdzie macie oczy???   LOL :D @Muradin, zgodnie z życzeniem: https://www.youtube.com/watch?v=3sXQoGcMN1U
 8. A to nie jest celowy (i zarazem przebiegły) wybieg? Spójrz na arty pisane tutaj poprawną polszczyzną - jeśli temat nie jest "catchy", to komentarze świecą pustkami. Ale zrób kilka błędów w podrzędnym niusie, a od komentarzy się zaroi :D
 9. Jeśli jeszcze ktoś nie miał przyjemności, to gorąco polecam :D pioseneczka z rodzimej wersji językowej :D https://www.youtube.com/watch?v=hbsT9OOqvzw
 10. jeremyarch

  ELEX - poradnik - przetrwanie na Magalanie

  Jeszcze nie grałem, ale jako fan serii Gothic chłonę o tej grze wszystko, co tylko mogę - unikając przy tym spojlerów. Wielkie dzięki za ten tekst!   A co do komentarzy, o ile Headbangerr napisał w sposób zrozumiały co, gdzie i dlaczego (dzięki!), tak info od Pajonk78 kojarzy mi się z żabą wrzuconą do miksera: ani to żaba, ani koktajl. Ale po słownictwie wnoszę że jest ze Śląska, więc może ktoś inny nie ma problemów ze zrozumieniem treści od drugiego zdania zaczynając ;)
 11. OMG Zbrojewicz po realizatorskim sznycie całkowicie traci moc, lepiej by mu było bez obróbki. Ale Dereszowska jako Leia kładzie tę postać po całości. Żyjemy w ciekawych czasach, ale tego dobrze wspominać nie będziemy :/
 12. sequel? przecież to zamknięta historia. którego zakończenia by się nie wybrało, nie było szansy na sequel. chyba że zaczynałby się od Walkera siedzącego jak warzywo na werandzie i obserwującego jak trawa rośnie.   gra jest genialna. pal licho że jako strzelanka jest wtórna do bólu - klimat kampanii, ścieżka dźwiękowa, niuanse odkrywane przy kolejnych przejściach - trudno tę grę porównać do jakiejkolwiek innej.
 13. wiecie jak w Detroit mówią na zamieszki, podpalenia, wandalizmy i regularne wojny na ulicach?   środa
 14. jeremyarch

  Phoenix Point - nowy gameplay z gry

  "naśladownictwo najwyższą formą pochlebstwa", ale to jest przecież taka zżynka z XCOM2 że aż oczy bolą :/ wygląda jak bubel