DiegoTan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  687
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DiegoTan

 • Ranga
  Przodownik
 1. DiegoTan

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Odrażający przychodzi mi na myśl jako pierwsze. Albo zdziwaczały.
 2. Już myślałem że to przejęzyczenie w artykule. Cieszy wreszcie racjonalne podejście do sprawy, a nie opinia korporacyjnego giganta.
 3. Szkoda. Niby mam PC, X360 oraz PS3, ale na tej ostatniej gram tylko w exclusivy. Faworyzowanie jednej z platform jest z pewnością przemyślanym ruchem marketingowym. Co poradzić, zawsze zostają DLC.
 4. DiegoTan

  Borderlands 2 jak Diablo III

  Co ma wspólnego tytuł newsa z jego treścią?
 5. Zmiana nicka - działa tylko na Gramsajtach - przez co nie można już wejść na mojego Gramsajta przez forum. Po kliknięciu "Gramsajt" przekierowuje na "nie ma strony o takiej nazwie", podczas gdy http://ja.gram.pl/DiegoTan jest. Czemu na forum ciągle jestem jako "DiegoPOL"?
 6. DiegoTan

  Jaki to film - Gra

  Gorszych screenów nie było ;p?
 7. DiegoTan

  Skaner - problemy

  Sterowniki same mi się zainstalowały (po podłączeniu urządzenia), a ze strony HP nie można ściągnąć tego "Centrum Obsługi". Płytkę musiałem zgubić, a tej nie da się kupić oddzielnie. Jedyne wyjście to kupienie nowego skanera? Bez sensu.
 8. DiegoTan

  Skaner - problemy

  Mam taki problem ze skanerem: Kupiłem dość dawno temu (HP Deskjet F2480) i kiedyś używałem go tylko na laptopie. Laptopa już nie mam, a zamiast tego podłączyłem skaner do nowego komputera z Windowsem 7. Komputer wykrył skaner, zainstalował sterowniki i... na tym koniec. Od tego momentu nie chce ponownie wykryć skanera (ani żadnej innej funkcji urządzenia) ani go użyć. Pamiętam, że na laptopie miałem taki program "HP Centrum Obsługi" (czy jakoś tak), którym się ustawiało skanowanie etc. A nigdzie w internecie nie mogę go znaleźć(nawet do kupienia). Wiecie jak rozwiązać ten problem?
 9. A można DLC w ogóle kupić przez polskiego Live''a (po angielsku)? Bo ja specjalnie swojego ME2 sprowadziłem z Anglii, by nie musieć znosić tego mizernego dubbingu polskiego. Albo ewentualnie da się kupić z amerykańskiego konta w Polsce bez blokady regionalnej?
 10. DiegoTan

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Kolejna porcja obrazków:
 11. DiegoTan

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Kolejne obrazki (dla delikatnych - uwaga na wulgaryzmy):
 12. DiegoTan

  Jaki to film - Gra

  Tak, Transylvanian_Hunger +1