Turandus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  74
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Turandus

 • Ranga
  Przodownik
 1. Turandus

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Downloader jest pod tym samym adresem dla wszystkich, więc nie musi być z "czyjegoś konta" ;) Łap: http://cloudfront.guildwars2.com/client/Gw2Setup.exe Nie.
 2. Turandus

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nie byłbym tego taki pewien - zgodnie z kartą produktu wydawanie GW2 rozpocznie się 28.08. Informacja, którą dostaliście poszła z automatu, bo paczki dotrą we wtorek, ale nie będzie można ich odebrać. Dokładnie tak samo było z premierą Diablo 3.
 3. Turandus

  Grupa gram.pl w STEAM

  http://steamcommunity.com/id/turandus
 4. Turandus

  Might and Magic: Duel of Champions

  Tak, nie udało mi się dzisiaj ani razu zagrać.
 5. Nie ma najmniejszej różnicy - token dodajesz na battle.net, sam klient gry służy jedynie do logowania i grania(niespodzianka!) :)
 6. Moim ulubionym zamkiem jest Akademia, ale dosyć miło gra mi się też Przystanią ;)
 7. Turandus

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Tak, ale rozmawiamy o edycji Media Marktu i Saturna :P
 8. Turandus

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jak ja mailowałem do MM, to odpisali, że jest to Edycja Premium + "unikalny Wiedźmiński Medalion". Chyba nie to co w EK ;)
 9. Turandus

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Z tego co słyszałem, to 90-110, ale nic nigdy nie wiadomo ;)
 10. Turandus

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Dostałem właśnie odpowiedź z Media Marktu na pytanie, które zadałem tutaj(wiem, pomyślicie, że kryptoreklama :) ) : Witam Tak, to prawda. W edycji specjalnie przygotowanej dla Media Markt będzie dostępny Wiedźmiński Medalion. Poniżej pełna zawartość edycji specjalnej: 1. DVD z grą: DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów 2. Unikatowy Wiedźmiński Medalion 3. Specjalne "Making-of" DVD: Materiały filmowe związane z grą - niepublikowany wcześniej film o powstawaniu gry ,zwiastuny,dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady. 4. Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów 5. Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry. 6. Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. 7. Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry 8. Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze 9. Papercraft: Dwie papierowe figurki - Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia 10. Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium Serdecznie zapraszam. Pozdrawiam Adam Kułaga MM Kielce Szczególnie interesuje mnie punkt 2. Ciekawe, czy to taki jak w EK W1 :D
 11. Turandus

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  http://www.gamezilla.pl/content/wiedzmin-2-licznik-10000-kolekcjonerek-przekrecony Wg tej strony MM i Saturn mają mieć edycję W2 z medalionem... Wiadomo coś więcej na ten temat?
 12. Turandus

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Może nie do końca związane z tematem, ale czy ktoś z zamawiających Wiedźmina miał problem z wybraniem punktu odbioru osobistego? Dostaję na przemian komunikaty "error" i "undefined", podobnie jest na http://www.gram.pl/sklep_odbior_osobisty_mapa.asp
 13. Turandus

  Konkurs! Zgarnij budzik w kształcie bomby i grę Mythos

  Nie ma to jak rozerwać się po weekendowym meczu w kosza, grając z kumplami w NBA Jam. Gra jest pełna zabawy, humoru, poza tym - kto nie lubi latać parę metrów nad obręczą? :D Boomshakalaka!
 14. Pochwal się killem LK 25 HC, czy Alone in the Darkness(przed wejściem ToC''a), w końcu to tylko regułki :)
 15. Ja kupowałem u zaprzyjaźnionego gildiowicza za 5k :D Teraz koło 7 da się już dostać.