Hulk131

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  701
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hulk131

 • Ranga
  Delegat
 1. Ja tam uważam, że Fallouty od Bethesdy są bardzo dobrymi grami i podeszły mi znacznie bardziej niż TES''y.
 2. "pasożytów, którzy tylko biorą i nic nie dają, nie przyssie się do gry tylu, że utrzymywanie tego wszystkiego rzeczywiście przestanie się opłacać." Aha. To teraz tych, którzy nie płacą za granie w grę FREE 2 PLAY (nazwa chyba nie wzięła się znikąd :P) nazywa się pasożytami. Cool. Ja nigdy nie zapłacę za F2P, a to dlatego, że te gry promują Pay 2 win. Prawie każda z nich w pewnym stopniu ułatwia wygrywanie płącącym, a to jest już zwyczajnie niesprawiedliwe. Niech każą za grę płacić, albo nie, ale za naruszanie reguły fair play należy się tylko i wyłącznie kopniak w... żopę dla twórców.
 3. Dopiero się budzicie? Ja tam krzyczałem od początku istnienia DLC, że tak będzie, ale kto by mnie wtedy słuchał :P
 4. No i kuniec. Cała dystrybucja cyfrowa :P Za parę lat już w ogóle nie będzie można kupić starszych gier, bo wszystkie będą wymagały dostępu do neta. Jak wycofają je to mogiła. Nie pograsz :P
 5. No i cały misterny plan w piz...
 6. Szacun. Kompatybilności ze sprzętem konkurencji nigdzie bym się nie spodziewał. Szacun jeszcze raz.
 7. Fajnie to wygląda. Do tej pory jakoś tak DMC mnie nie interesowało za bardzo. Trzeba nadrobić. Kupię na PS3.
 8. Hulk131

  Dwutygodnik anime: Kill la Kill

  Gdyby zabrakło tych japońskich dziwactw, to na świecie byłoby smutno, ponuro i amerykańsko. Przynajmniej jest jakaś alternatywa dla zachodniego badziewia.
 9. Lata temu był dołączony do Komputer Świat Gry ten Black Edition. Dalej gdzieś się wala nie rozpakowany.
 10. W grze z POPRZEDNIEJ generacji osiągnięto 1080p. No normalnie "szapoba" :P Stare gry działają na nich w miarę dobrze. To kiedy ta nowa generacja? Ta już trwa nieprzerwanie od premiery X360. To dosyć długo.
 11. Wiadomo, że chętnie by przygarnęli tak rozreklamowaną produkcję. Teraz, gdy dobrze rokuje i wszyscy o niej mówią. Ciekawe czy byliby tacy chętni, gdyby jakiś dev przyszedł do nich konceptem i poprosił o środki na jego realizację.
 12. Mam w dwóch egzemplarzach na płytach, więc nie biorę. Nawet za te 3 złote :)
 13. Hulk131

  Battlefield Hardline - recenzja

  > Dobre gry skończyły się wtedy gdy na rynek wlazło dziadostwo związane z zakupami wirtualnymi. > Słaba fabuła, miałka akcja... ale kase później może drzeć z zakompleksionych gimbusów. > > Przykładem powyższej tezy jest np Crysis 1 - całkiem niezłe zawiązanie akcji, rozwinięcie > i ciekawy finał; natomiast Crysis 2 i 3 to już badziewiarstwo, bo kto grał ten wie. Dobrze prawisz czarodzieju.