NyGgA_MiLy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3352
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O NyGgA_MiLy

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. NyGgA_MiLy

  Riccitiello bagatelizuje szum wokół DRM

  A mi tam DRM nie przeszkadza.Dobrze gada.
 2. NyGgA_MiLy

  PES na silniku FIFY?

  No,grałem w Fifę 09 na PS3 i muszę powiedzieć,że Konami ma czego pozazdrościć...
 3. NyGgA_MiLy

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  ...wiesz ile to 2+2 Jem paluszki...
 4. NyGgA_MiLy

  Tabaka - szlachecka używka

  Uff,ale zakupy ostatnio z kumplami poczyniliśmy.Już nam się te Gawithy,Ozony i inne Redbulle znudziły(wszak to już rok xD)i z Allegro paczuszkę zamówiliśmy: Poshl Replay Virginia Snuff,Bernard Polar Snuff,Poshl Sudfrucht,Swedish Match Singleton''s i Packard''s Club Snuff. Wreszcie coś nowego do kolekcji i wciągania :P.Aha,i co do sprawy pełnoletności-Jakoś nie proszą mnie o dowodzik przy zakupie tabaki,w żadnym sklepie, a mam 15 lat xD.
 5. NyGgA_MiLy

  Tabaka - szlachecka używka

  Rurkę można samemu skołować z długopisu :P
 6. NyGgA_MiLy

  Tabaka - szlachecka używka

  Ahh,tabaka.Bardzo fajna rzecz.Zaczęło się jakiś rok temu 2 gim jak pewien kolega przyniósł do szkoły,bo dostał od wujka.Przedtem nie braliśmy tego to my zaciekawieni i wogóle co to jest xD.Snuffneliśmy sobie po kresce Red Bulla bodajże i odjazd.Nie że ma się fazę(jak się przedawkuję to są zawroty głowy i łzawi ci ko.Dziś na religii aż skroń mnie zabolał) ale to było takie dobre,że hoho.No to sobie kupujemy po paczce i jedziemy :).Całą 2 gim przetabaczyliśmy i mamy siłę dalej xD.Oczywiście nie idziemy na ilość,tylko jakość.Pełna kulturka.Fajna atmosfera jest,taka brać :P.Moją pierwszą tabaką była Ozona Spearmint.Dodam,że bardzo dobra.Potem już się kupowało w Netto te tabaki.Mam już z 30 pudełek.Ostatnio sobie zamówiliśmy specjały na Allegro.Aktualnie jestem w posiadaniu Gawitha Apricota,dobra rzecz.Mam już ich 5 :P. Pozdro dla snufferów!
 7. NyGgA_MiLy

  Kącik Pracy Domowej [M]

  UWAGA Pilne! 2 zadanka z fizyki,na jutro ;/ Pojazd zwiększył prędkość z 18 do 108 km/h. Jaką prace wykonał silnik pojazdu w tym czasie?Masa auta:1,2 t 2. Dźwig podnosi paletę z cegłami o łącznej masie 1,5t na wysokość 10m w czasie pół minuty.Oblicz pracę i moc dźwigu.
 8. NyGgA_MiLy

  FIFA 09 najpopularniejszą w historii

  Szlag mnie trafi.Niech się wezmą wreszcie za wersję PC.Gram i widzę tylko trochę różnic od 08.Już niedługo się przekonam na PS3 kolegi,o ile lepsza jest na konsole.Bo na PC ta gra ma u mnie 7.Niby się fajnie gra,ale na konsoli to zupełnie inna gra.
 9. NyGgA_MiLy

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Przyjmijmy,że z Ziemi :P
 10. NyGgA_MiLy

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Kurdę,jak tak patrzę,jakie klasy macie to ja może Panu Bogu podziękuję za moją :P.3 sportowa,Gimnazjum,żadnego chamstwa,przyjaźń i ogólnie aż chcę się do nich codziennie wracać :P.Ładne,miłe dziewczyny,fajne ziomki,można razem tabakę powciągań(united snuffers :P).Ale już za rok liceum,jedna wielka loteria.
 11. NyGgA_MiLy

  Quiz Need for Speed

  Nie były licencjonowane.Ale były ładne chociaż :P
 12. NyGgA_MiLy

  NBA 2K9 na PeCetach!

  Ło ku***!Humor mi się od razu poprawił :D
 13. NyGgA_MiLy

  Call of Duty 4: Modern Warfare

  Próbowałem Promoda,ale jednak wolę hc.A co do herka,to pasuje mi taka rzeźnia :P.Doświadczenie z Unreali się wyłania,ale fakt,czasami jest aż za dużo sieczki i osób.Wtedy pomaga INEA S&D HC albo eSport non-hc :P