Travis37

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Travis37

 • Ranga
  Obywatel
 1. Czyli możnabyło dodać biblioteki DX12 do Win7 tylko wtedy wydanie Win10 nie miałoby większego sensu... Polityka Microsoftu.
 2. Super... Brak wersji na PC ;(
 3. > > Myślę, że to będzie epickie zakończenie całego uniwersum Warcrafta :) Czekam z niecierpliwością!!! > > > Albo świetny początek dla ewentualnego Warcrafta IV, czego wykluczyć nie możemy... ;) W wydanie Warcraft IV przestałem wierzyć, gdy zapowiedzieli Overwatch, moim zdaniem trochę za długo czekamy na tę grę. Co do ostatniego dodatku, to zawsze twierdziłem, że powrót Legionu będzie ostatnim dodatkiem do WoWa. Być może w obu kwestiach się mylę i powiem szczerze, chciałbym się mylić :)
 4. Myślę, że to będzie epickie zakończenie całego uniwersum Warcrafta :) Czekam z niecierpliwością!!!
 5. Witam. Mam problem odnośnie sterowników do systemu Windows Vista 64-bit. Otóż pobieram najnowszą wersje sterowników ze strony nvidia.pl i tam jest napisane tak: * Kliknij: Menu Start > Panel sterowania > Dodaj/Usuń Programy * wyszukaj pozycję "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers" * nastepnie zaznacz ją i naciśnij przycisk „Usuń". Problem mam następujący: Gdy wchodze w dodaj/usuń programy to nie mam pozycji "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers". Ale odinstalowałem sterowniki które miały inną nazwe. I mam również 2 problem: Gdzie mam zainstalować pobrane sterowniki? Na dysku x > Program files? Czy w folderze Windowsa? Proszę o pomoc.