Tomaszek92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  737
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomaszek92

 • Ranga
  Delegat
 1. Wielkie dzięki, trochę zmieniłem ( http://www.morele.net/inventory/info/xmoQvl/) - wymieniłem procesor na i3, inna trochę płyta główna i dysk SSD. Zastanawia mnie tylko pamięć RAM - obie płyty obsługują max częstotliwość 2133 MHz - czy nie lepiej brać 2133 zamiast 2400?
 2. Witam, Proszę o pomoc w wyborze podzespołów do nowego komputera. Kwotę którą mogę przeznaczyć na całość: 3000 zł Sprzęt będzie służył do: przeglądanie internetu, pisanie dokumentów, oglądanie filmów (ogólnie codzienne użytkowanie, bez grania) Co mogę zostawić ze starego komputera, bądź co mam już kupione/otrzymałem: nic, wszystko od nowa. Czy do ceny zestawu należy doliczyć jakieś peryferia: system (Win 10). Fajnie jakby komputer miał dysk ssd i napęd blu ray.
 3. Ok, to się wstrzymam :) Dzięki za odpowiedzi.
 4. Witam Powoli przymierzam się do zakupu nowego komputera. Jednak czy według Was opłaca się teraz kupować nowy komputer czy poczekać z pół roku? Komputer służy mi głównie do programowania, czasami pogram w jakąś grę (Football Manager, Fifa), jednak chciałbym by komputer bez problemu pociągnął Wiedźmina 3 (by posłużył mi kilka lat). Budżet - 2500 zł. Do ceny nie wliczam Windowsa, monitora oraz myszki oraz klawiatury. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.
 5. Witam :) Kolega ma stary komputer: geforce 7300, pentium duo, 1gb ram. Chce wymienić procesor, płytę główna oraz pamięć RAM. Ponadto chce nowy zasilacz. Komputer ma być przede wszystkim do pracy. Cena do 800 zł. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 6. Tomaszek92

  Jakie studia?

  Akurat jestem studentem MiNI (I rok), więc co nieco mogę powiedzieć :) Przede wszystkim jeśli chcesz iść na matmę, to musisz lubić matmę, a nawet bardzo. Nie są to łatwe studia, ale dzięki systematycznej pracy daje radę jakoś zaliczać przedmioty. Dużo osób po matematyce znajduje zatrudnienie w bankowości- często jako aktuariusze. Część osób łączy matematykę z informatyką lub fizyką. Jednak matematyka to taka dziedzina, że wszędzie ma zastosowanie i można praktycznie ze wszystkim łączyć. Jak masz jakieś pytania, to w miarę możliwości spróbuję na nie odpowiedzieć :) Pozdrawiam
 7. Witam Problem pewnie prosty, ale jakoś nie mogę znaleźć rozwiązania. double sred; sred=(a+b+c)/3; cout << "Srednia arytmetyczna wynosi: " << sred << endl; np.: wklepuje jako a=2, b=3, c=3 i średnia powinna wyjść 2.(6), a wychodzi 2. Jak zrobić by wyświetlał wynik poprawny? Za pomoc dziękuje.
 8. Tomaszek92

  Piłka Nożna

  Wielkie dzięki :)
 9. Tomaszek92

  Piłka Nożna

  Witam Czy można gdzieś w internecie obejrzeć mecz Arsenal- Borussia?
 10. Tomaszek92

  Nowa matura ;/

  Witam Matura sprawdza Twoja wiedzę, którą opanowałeś w ciągu trzech lat oraz umiejętność logicznego myślenia, czytania ze zrozumieniem. Jeśli nie umiesz policzyć miejsc zerowych funkcji kwadratowej, to nie powinieneś być w ogóle dopuszczony do matury. Dodatkowo nie każdy musi maturę zdać .Ponadto samo zdanie matury na 30 % to praktycznie żadna sztuka, a liczba osób, które nie zdały maturę pokazują tylko to, że nauczyciele dopuszczają każdego do matury. Pozdrawiam
 11. Dobrze maturę zdałem :D
 12. Tomaszek92

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam Mam problem z komputerem, a mianowicie podczas aktualizacji występuje problem jak na obrazku. Laptop był wczoraj kupiony. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.