eL_Fron

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  514
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O eL_Fron

 • Ranga
  Delegat
 1. Być może spodoba Ci się coś z mojej playlisty. Jesli chodzi o hardrockowe brzmienia to przede wszystkim polecałbym: Disturbed, Breaking Benjamin, Flaw, Stone Sour, Godsmack.
 2. No, ze znalezieniem teraz przeciwnika jest teraz masakra. Jeżeli chodzi o normalny tryb to najłatwiej jest się chyba umówić z kimś z ligi H5 ( http://www.legendyheroes.webd.pl/liga/index.php?co=liga ). Ale zagranie duela na 2.1 graniczy z cudem :( 1500 pkt
 3. No to świetnie :( Same bluzgi cisną się na język... W dwa miesiące to ja bym to sobie sam mógł przetłumaczyć.
 4. Tego akurat nie wiem. Tak. Jak najbardziej. Konta nie są przypisywane do określonego egzemplarza gry. Można mieć wiele kont do jednej gry, jak również grać na jednym koncie na różnych egzemplarzach gry.
 5. Tutaj wrzuciłem obydwa koła razem: http://rapidshare.com/files/68035297/skillwheel.rar.html
 6. Okrzyki okrzykami, ale nowych czarów demko chyba nie ukazuje ;) W misji inferno nie miałem żadnych nowych czarów, a w misji orków gildii magów nawet nie można zobaczyć... Jedyne co zaobserwowałem (z mapki Didivora) to że ściana ognia jest teraz w magii destrukcji.
 7. O właśnie, takie coś strasznie by się przydało. Jak mnie denerwuje, gdy dostanie mi się śnieg pod moją akademię... :(
 8. Jest dokładnie tak, jak jest napisane w poradniku. Namiot leczy tylko 3 razy, sprawdzane wielokrotnie. Już dawno temu mnie to zainteresowało, kiedy szukałem recepty na Deleb.
 9. A według mnie to zupełnie nietrafiona taktyka ;) Przy małej ilości arcymagów (tak do 20) czary są o wiele potężniejsze od normalnego ataku. Więc to arcymagów nalezy rekrutować na początku rozgrywki. Rozdzieleni na 4 grupy, będą główną siłą w początkowej fazie gry. A gdy już się ich będzie miało ok. 20 można przerzucić się na magów bitewnych. Przez jakiś czas można chodzić z obiema wersjami i poczekać aż arcymagów wybiją, potem zostaną sami magowie bitewni.
 10. eL_Fron

  Gladiatus

  Chyba przepada, ale nie jestem pewien. Ja zawsze kazałem komuś z mojej gildii mnie zaatakować (broniłem się bez broni) aby zgarnął jackpot.
 11. eL_Fron

  Gladiatus

  Za samo bycie mistrzem doświadczenia się nie dostaje, ale jak ktoś Cię wyzwie na arenie i wygrasz to dostajesz doświadczenie, choć nigdzie nie ma o tym informacji.
 12. eL_Fron

  Gladiatus

  On tego ulepszenia zdobyć na pewno nie mógł. Mógł za to zdobyć miecz razem z tym ulepszeniem. Po prostu ktoś o większym levelu wsadził ulepszenie +8 dmg i wystawił na rynku, biorąc za to pewnie niezłą sumkę albo robiąc przysługę dla kumpla.
 13. A jestem do końca pewny, że tu chodzi o ostatnią jednostkę, ale w każdym z twoich oddziałów ;) Więc mogą sobie poblokować ;)
 14. A ja tam lubię tą zdolność. Oczywiste jest, że odział mający 1 życia już raczej nikogo nie zniszczy, ale w dalszym ciągu może być przydatny. Może zablokować dostęp do innych jednostek, albo wziąć na siebie jakiś kontratak i to jest właśnie zadanie takich niedobitków.