xRaphaelx

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  901
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O xRaphaelx

 • Ranga
  Delegat
 1. Ludzie przecież to marketing. Wy tu się kłócicie czy debile czy nie, po co i dlaczego, a o to właśnie chodzi w marketingu. Rozgłos, kontrowersja itp. Chociaż ja tam nie widzę nic kontrowersyjnego. Fajny pomysł by rozreklamować usługę. Goście na pewno dostali za to dobrą kasę, google raczej nie skąpi, a wy macie problem.
 2. Od Mythos oczekuje pochłonięcia pozwalającego mi się zapomnieć i przesiedzieć pół nocy. Ale przede wszystkim tego, że walki nie będą tak monotonne jak w konkurencji. Oraz piersi, dużych piersi. ;)
 3. Kolejny MoH powinien opowiedzieć historię żołniarza walczącego podczas "fikcyjnej" II wojny domowej w USA.
 4. xRaphaelx

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  W7PPYK-KMHF-XHW4M6-4YG8-2E6FKZ DKJDER-MDP4-2H6KKX-MEC8-8J2F98 Klucze do bety. Kto pierwszy ten lepszy.
 5. xRaphaelx

  Dragon Age

  Ja też jak większość z was, zawsze grałem tylko i jedynie w anglojęzyczne wersje gry, bo na polskie wersje można było tylko splunąć. Ale wyszło tak, że zainstalowałem polską wersje DA, i jestem naprawdę zadowolony z polonizacji, napewno sięga blisko najlepszej polonizacji gry (BG2). A po obejrzeniu paru filmików z ang. wersji to nawet parę postaci lepiej pasuje, np. Alister jest naprawdę świetny.
 6. Ok, dzięki wielkie. Jeszcze jakby ktoś mógłby mi pomóc z tym: >A najważniejsze co mnie interesuje, bo wyleciałem z obiegu jeśli chodzi o granie na komputerach już dawno temu, w jaką rozdziałkę i w jakie detale powinienem celować przy tym sprzęcie? Bo nieraz jak przeglądam różne wypowiedzi to widzę, że niektórzy odrzucają AA na rzecz wyższej rozdziałki bo niby nie potrzebne, inni znowu nieraz muszą jakoś manualnie zmuszać gry do AA. Są też teraz jakieś MSAA czy jakoś i inne, i nie wiem co się dzieje. :/ I jeszcze jedno pytanko, na co oddziałuje taktowanie RAMu?
 7. Chciałbym się zamknąć w okolicach 3400-3500 zł już z systemem i monitorem.
 8. Witam. W przeciągu dwóch - trzech tygodni będę kupował nowy komputer. Przymierzam się do: i5 750 4 GB Ram DDR3 5770 Win 7 64bit i do tego jakiś monitor 22'''' Full HD z diodkami LED. Jako, że będę używał go praktycznie, z wydajniejszych aplikacji, tylko do grania, to czy z takiego zestawu będę zadowolony? Nie mam zbyt górnolotnych wymagań, ale bym chciał by wszystko ładnie wyglądało i się nie cięło, przynajmniej przez 2 lata. Nie mam przynajmniej narazie zamiaru podkręcać, bo się na tym nie znam i nie mam zbytnio czasu tego poznawać teraz. A najważniejsze co mnie interesuje, bo wyleciałem z obiegu jeśli chodzi o granie na komputerach już dawno temu, w jaką rozdziałkę i w jakie detale powinienem celować przy tym sprzęcie? Bo nieraz jak przeglądam różne wypowiedzi to widzę, że niektórzy odrzucają AA na rzecz wyższej rozdziałki bo niby nie potrzebne, inni znowu nieraz muszą jakoś manualnie zmuszać gry do AA. Są też teraz jakieś MSAA czy jakoś i inne, i nie wiem co się dzieje. :/ Poza tym, jakie taktowanie ram wziąć? Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
 9. xRaphaelx

  Viacom żąda zwrotu premii od Harmonix

  Co za gnoje. To tylko zepsuta kapitalistyczna świnia może tak zrobić.
 10. "Udałem się oswobodzić 50 biednych dziewic z rąk terrorystów"
 11. No wiadomo, że można. :) Tylko szkoda, że nie skorzystam z tej promocji, bo wydanie premierowe za dyszkę to całkiem spoko oferta. No trudno, może się z kumplem z poznania dogadam by mi odebrał.
 12. Pomyłka, dałbym sobie rękę uciąć że kiedyś była możliwość odbioru w Koninie. Albo coś sobie uroiłem, albo usunęli tą możliwość.
 13. Chce zakupić JE, ale nie mogę wybrać salonu sferis w Koninie, na mapce jest, ale w sklepie nie można go wybrać. :/