Kamil_i_Maciek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3569
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Kamil_i_Maciek

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

739 wyświetleń profilu
 1. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Zapytałem wyżej czy pozwoli odtworzyć nagranie. A może pozwolisz odtworzyć nagranie i będziesz chciała się obronić? I czekam na jej odpowiedź, a właściwie trzech osób z gram.pl.
 2. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Czasem trzeba ponieść odpowiedzialność za swoje czyny inaczej wszystkim bardzo źle się żyje.
 3. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  To nie zemsta, to wołanie do sumienia i prośba o opamiętanie się.
 4. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Widzisz Sol... łatwo jest nakłamać i podpisać się imieniem i nazwiskiem pod kłamstwami, zresztą już nie po raz pierwszy, gorzej jest wyplątać się z sieci kłamstw... Naprawdę? Nie masz nam nic do powiedzenia? Nie wiesz, co człowiek w takim momencie powinien powiedzieć? Nic nie powiesz chłopakom z kolektywu? A może pozwolisz odtworzyć nagranie i będziesz chciała się obronić? Specjalistko do spraw Community czekamy na odpowiedź.
 5. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Bo po trochę jest to aluzja do samego siebie, Ciebie nikt po nocach nie ciągał na takie spotkanka, więc nie wiesz jak to jest, a może i wiesz tylko z uporem maniaka udajesz, że nie wiesz - trochę od Ciebie na gg wyciągnąłem informacji i co nieco wiem, ale nie wtrącam się w Twoje sprawy, zachowujesz się jak chorągiewka na wietrze - jak wiatr powieje to tak mówisz. Popracuj nad swoim charakterkiem. Zarzucono mi kłamstwo, że umieszczam nieprawdziwe i oczerniające informacje zarówno o pracownikach gram.pl jak i pracy w gram.pl, że piszę nieprawdę, dlatego mam prawo się bronić - to nie moja wina, że pracownicy gram.pl tak się zachowują. Dzięki za "przyjacielską" poradę - jak pójdę z tym do mamy, to ona już będzie wiedziała co ma z tym zrobić :)) Jak mówię to jest forum - mam prawo każdemu odpowiedzieć jeśli ktoś coś napisał, poza tym nie przyjmuję takich odpowiedzi na forum skierowanych do mnie bez możliwości odpisania, jeśli nie chcesz, abym Ci odpisywał to po prostu nie pisz, wówczas nie będziesz miał odpowiedzi. :) Nie przypominam sobie, abym Cię zaczepiał bez powodu :)
 6. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  A jak sądzisz oddychania prawo też zabrania? Bo widzisz rozmowy w których uczestniczysz masz prawo sobie nagrać. Nie ma też mowy o żadnym podsłuchiwaniu z mojej strony. Nie wiem czy tak spaliłem, czasem kogoś lubimy, ale ten ktoś robi coś bardzo złego, myślę, że chyba trzeba przyjąć to do wiadomości. Nie można za wszelką cenę bronić ludzi, którzy źle postępują, trzeba się zastanowić, co jest większą wartością, bo ktoś młody przez takie osoby może sobie nawet jakąś krzywdę zrobić, a wtedy wszyscy, którzy coś wiedzieli i nie zareagowali będą temu winni. Jak piszesz na forum to i musisz też liczyć się z odpowiedzią.
 7. Nie ma sprawy :) No niestety tak to już jest z obsługą klienta. Jeżeli założyłeś nowe konto to 10 Wirtualnych Złotych dostałeś gratis Cena jest ta sama czy zamówisz Platynową Kolekcję czy dwie oddzielnie gry. http://www.gram.pl/sk8_8AfhG,1_Settlers_II_10_lecie_Zlota_Edycja.html 59,90 zł odjąć 10 Wirtualnych Złotych = 49,90 Złotych za grę + koszt wysyłki, który kosztuje ok 12 złotych za pobraniem pocztowym. Jeżeli mieszkasz blisko Empiku lub innego sklepu z grami to wychodzi taniej kupienie gry w zwykłym sklepie.
 8. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Haki, haczyki ups... rybka chwyciła :D Bo widzisz ja mam nagranko z tego spotkanka, tak przez przypadek mp3 mi się włączył i nie przypuszczam, aby to nagranko komukolwiek się spodobało, ale jeśli sobie życzysz mogę je puścić - jest to ponad cztery godziny wspaniałej zabawy, coś w rodzaju "być, albo nie być" :) Po wysłuchaniu nagranka wszyscy zrozumieją dlaczego wpław wskoczyłem do wody z tej Waszej pływającej platformy, którą nazywacie kolektywem i gotów byłem nawet się utopić, aby tylko uciec. Dziś jestem po drugiej stronie brzegu i mam nadzieję, że to, że byłem wśród Was, miało jednak jakiś sens i będzie miało wpływ na Waszą przyszłość. Może uda mi się zasiać coś dobrego w Waszych sercach, bo widzisz tak naprawdę liczy się tylko to, co dobrego zrobimy w życiu. :) Pozdrawiam, Kamil Ps: Proszę - nie zwracaj się do Maćka - on już od dawna nie wchodzi na gram.pl i pewnie wiesz dlaczego.
 9. Niewiem, nie pracuję w CDP :P Dobrym :) Nic z tych rzeczy, jest to samo co jakbyś zainstalował podstawkę i Wikingów. To już zależy od Ciebie - różni się to tylko pudełkami jak jesteś kolekcjonerem, możesz kupić gry już dziś, platynowa kolekcja może być dodatkowo wyposarzona tylko w drukowany poradnik do przejścia misji. Nic nowego nie będzie prócz drukowanego poradnika do gry ;) No i brzydszym pudełkiem :P Platyna będzie na dwóch płytach CD - po prostu to co się nie sprzedało zostało jeszcze raz obrobione i do platyny. 10-lecie - jubileuszowa nazwa wydania gry The Settlers II z okazji 10-lecia :) 10th Anniversary - to samo co wyżej tylko po angielsku The Next Generation - też prawie to samo co wyżej Złota Edycja - oznacza, że gra The Settlers II 10-lecie zawiera wszystkie dodatki jakie wyszły do danej gry. Platynowa Kolekcja - Jest to nazwa serii wydawcy gry ze stałą ceną 59,90 złotych.. Ale ogólnie polecam Ci Platynową Kolekcję - jest już spatchowana tak więc nic nie będziesz musiał ściągać ze stron internetowych i masz całe 10-lecie od A do Z :)
 10. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Jeśli nie pałasz miłością to trudno będzie Ci to ukryć na dłuższą metę, bo po przystąpieniu do kolektywu będziesz jeszcze mniej pałał, bo dojdą różnego rodzaju problemu chociażby z doproszeniem się o jakąś pomoc z technicznego punktu prowadzenia strony - trzeba mieć dużą cierpliwość i być naprawdę wielkim optymistą, przez jakiś czas człowiek to wytrzymuje, ale potem sympatia się zmniejsza i wchodzi się w jakiś dziwny kierat nie do wytrzymania. Tak normalnie doradziłbym Ci założenie nowego konta na gram.pl, abyś mógł się tam dostać, ale jeżeli już teraz nie przepadasz za CDP to chyba nie ma nawet sensu starać się przystąpić do kolektywu, bo w nich to trzeba się patrzeć jak w Święty obraz. Mnie tej Świętości zabrakło, najbardziej zależało mi na czytelnikach, bo prowadziłem stronę z powołania ale skoro nie mogłem dla nich załatwić różnych podstawowych spraw to i moja sympatia do kolektywu się wykruszyła, tym bardziej, że nie potrafili ze mną dobrze postępować, nie docenili mojego geniuszu ;) - tu mi się ciśnie coś na usta, ale już nie napiszę co. Po prostu co kolwiek poprosiłem wszystko miałem odwrotnie. Ale najbardziej dobił mnie specjalnie zepsuty cały czas syczący kawowar przez Tudda na spotkanku w celu zmylenia mojej orientacji :P No po prostu taki lol był, nikt raczej tak nie postępuje - pierwszy raz w życiu coś takiego widziałem. - Dobrze, że inny pracownik przyszedł i naprawił kawowar z tekstem, a kto to tak popsuł, bo specjalnie był wciśnięty bez kawy i tak puste powietrze ciągło xD Błożesz ty mój - ratujcie :P jak dobrze, że mam już to za sobą :) Naprawę trudno coś doradzić, bo czasem się zdarza, że ktoś bardzo jest za nimi - długo tam się udziela i robi dla nich wiele fajnych rzeczy, ale też za bardzo nie chcą go przyjąć do kolektywu, także nie ma na to żadnej recepty wydaje mi się, że najlepiej być po prostu optymistą pełnym znakomitych pomysłów. Ja to robiłem, ale po cichu - czasem mi się udawało, czasem nie :) Tak dostaniesz CMS-a - można przywyknąć do niego w ostatnim czasie był poprawiany tak więc nie powinien być taki zły. Aczkolwiek ze swojego obecnego PHP-Fusion jestem bardziej zadowolony - jest tam wspaniały polski support na którym można dostać kompleksową pomoc na bardzo wysokim poziomie. Nikt tam nie pyta po co Ci taki bajer, po prostu dostaję miłą przyjacielską odpowiedź i to wszystko - odkąd odszedłem z kolektywu bardzo wiele się nauczyłem - prowadząc swoją stronę na swoim czuję się tak jakbym miał 10 letnią praktykę w firmie informatycznej, po prostu nareszcie wszystko potrafię zrobić, a nawet pomóc innym :) - to może się człowiekowi przydać w życiu, a w kolektywie tego nie osiągniesz, bo wszystko jest zabezpieczone przed skasowaniem i nadpisaniem i o wszystko musisz wielokrotnie prosić.
 11. Kamil_i_Maciek

  Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

  Tak kolektyw jest darmowy Haki, haczyki pełno tam tego :) Np status Platynowy w życiu realnym jest statusem plastikowym Prowadzić stronę w kolektywie można, tylko strasznie ciężko jest zorganizować jakiś konkurs dla czytelników w którym były by jakieś atrakcyjne nagrody np gry komputerowe dla najlepszych prac. :) Tutaj wszystko masz wypisane jak klikniesz na dole czytaj więcej (nie wiem po co to ukrywać w czytaj więcej...) - dlatego tak ciężko znaleźć regulamin do kolektywu http://kolektyw.gram.pl/ W moim przypadku Platyna nie sprawdziła się, żaden z punktów nie został spełniony oprócz ostatniego, bo konta e-maila mają także Ci ze srebrnego. Nie miałem nawet powiększonego serwera tylko taki jak wszyscy :) Odszedłem z kolektywu i nie żałuję - przynajmniej mogłem zrobić dla swoich czytelników ciekawy konkurs i coś fajnego działo się na mojej stronie :) Ale nie zniechęcam może Tobie będzie tam dobrze. :)
 12. Kamil_i_Maciek

  Propozycja w sprawie TOP 50 dla ludzi z tego serwisu

  Dokładnie, to wszystko to ustawiony zimny marketing, a wszystko jest to po to, aby na nas zarobić ;) Nie chce mi się też wierzyć, by gramowicze lubili czytać długie tasiemce o "Wiedźminie" - bo to takie nudne jest :/
 13. Pamiętam - to moja ulubiona misja :) Musisz zdobyć 1-3 sztabki złota na budowę małej i dużej świątyni, kiedy ją już wybudujesz bierzemy kapłana na prom z wojskiem i pionierami i ruszamy w te góry - używamy zaklęcia oczyszczanie na śnieg i bach mamy już otwartą drogę do złota - wystarczy tylko do niego dojść i wygrywasz misję :) Ps: Jakby co to wiesz gdzie mnie szukać ;) Jestem na innym forum - tam po prostu lepiej mi się pracuję, mogę przyklejać ważne posty, zaznaczyć dobre odpowiedzi i tym podobne bajerki :) A więc szukajcie mnie w razie kłopotów z grą. Pozdrawiam.
 14. Pamiętam - to moja ulubiona misja :) Musisz zdobyć 1-3 sztabki złota na budowę małej i dużej świątyni, kiedy ją już wybudujesz bierzemy kapłana na prom z wojskiem i pionierami i ruszamy w te góry - używamy zaklęcia oczyszczanie na śnieg i bach mamy już otwartą drogę do złota - wystarczy tylko do niego dojść i wygrywasz misję :)