Dasqez

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  220
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Dasqez


 1. Dnia 01.06.2011 o 12:30, Pietro87 napisał:

  Doczytaj całego posta a nie urywek [bo cały post traktuje o tym, że gazeta akurat ma
  niską cenę na nasze realia, która nota bene przyrównałem do 6ciopaka piwa/paczki fajek/wizyty
  na solarium].

  No chyba, że czytanie ze zrozumieniem nie zadziałało... to już nie moja wina :)


  No niestety nie zadziałało. Nie zauważyłem, że odnosiłeś się do użytkownika Zak, do którego to tak naprawdę powinienem skierować moją odpowiedź. Zwracam honor.


 2. Dnia 30.05.2011 o 12:57, Pietro87 napisał:

  Mimo tego, że personalnie uważam CDA [obecne CDA] za szmatławiec pokroju Faktu [upchany
  ostatnio reklamami ... fixów knorr... zaprawdę okołogrowe reklamy nie ma co], to jednak
  z ta ceną - jesteś smieszny.


  Ja nie rozumiem ile trzeba jeszcze tłumaczyć osobom Twojego pokroju, że redakcja nie ma najmniejszego nawet wpływu na reklamy umieszczane w czasopiśmie?

  To ogólne narzekanie jest tak wkurzające... żal Ci tych 16 zł to idź sobie na piwo, w Czechach odpowiednik naszego CDA z często słabszymi pełniakami kosztuje 30 zł, więc dajcie sobie na wstrzymanie. Nie chcecie kupować, żal wam kasy - nie kupujcie.


 3. Pomysł mi się nie podoba, tak jak ktoś wspomniał wcześniej - podczas instalacji gry często chętnie przeglądałem instrukcję. I chociaż częściej służyły mi one do wyłapywania baboli polskich tłumaczy, to mimo wszystko szkoda, że EA żegna się z, bądź co bądź, standardowym dodatkiem do pudełka z samą grą.

  A instrukcje w PDFie mnie nie interesują. Nie lubię czytać na monitorze.


 4. Od siebie dodam, że to naprawdę porządna, polska produkcja. Grało mi się o wiele przyjemniej niż chociażby w takiego Pure, co nie oznacza, że gra nie ma wad. Trzeba ją dawkować powoli, bo znużenie rzeczywiście przychodzi bardzo szybko. Co do soundtracku - będąc fanem metalu i rocka muszę stwierdzić, że otoczka muzyczna jest przyzwoita, ale do świetności brakuje jej wiele. Szczególnie utwory grupy nail''d jakieś takie bezpłciowe. Poza tym muzyczka gra trochę za cicho. Jednak jak ktoś się chce rozerwać przy dobrej arcade''ówce - polecam. Leap of faith z AC się chowa przy hopkach w tej grze!


 5. Zgadzam się z przedmówcami, nowy Bond jest bodaj najlepszą grą z serii, więc nie wiem co ona robi w tym zestawieniu. Zamiast niej dałbym przykładowo Poker Simulator (sygnowany przez niejakiego pana Michała Wiśniewskiego, który to jest podobno prezesem Polskiego Związku Pokerowego, czy jakoś tak) lub Symulator Farmy 2011, chociaż sam za nim przepadam bo wychowałem się na wsi.