Klimos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7804
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Klimos

 • Ranga
  Nocny Marek
 1. Nie będę komentował tego co stworzyliście tutaj w ciągu godziny jak mnie nie było, aczkolwiek mam swoją opinię na ten temat. Ograniczę się tylko do odpowiedzi na tego posta. 100 złotych to nie są duże pieniądze. Jedyne rozsądne rozwiązanie jakie widzę, to wstrzymać się z zakupem miesiąc czy dwa, żeby dozbierać brakującą kwotę. Naprawdę nie będziesz żałował.
 2. Pytanie pojawia się średnio raz na kilkadziesiąt postów, może dałoby się przypiąć post na początku tematu. Jaki polecacie tani aparat kompaktowy, na początek zabawy z fotografią cyfrową? Canon PowerShot 590 IS: http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/281816 W chwili obecnej nie ma chyba lepszego aparatu w podobnej cenie. Ma wszystko, co powinien mieć prosty kompakt dla laika, a także dzięki rozbudowanemu trybowi manualnemu znakomicie sprawdzi się dla osoby chcącej nieco bardziej zagłębić się w tajniki fotografii cyfrowej. Kilka osób z tego wątku już kupiło ten model i są zadowoleni.
 3. Chyba oferta wyhaczto aktualizowana jest nieco częściej jest niż raz na tydzień. Wczoraj był MP3 player, dzisiaj głośniki i informacja na stronie "codziennie atrakcyjna oferta".
 4. Klimos

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Nie jestem pewiem czy coś się nie zmieniło przez ostatni rok, ale pamiętam że po wypełnieniu formularza na stronie, przyszedł mai z informacją, że tą usterkę należy zgłosić telefonicznie.
 5. Klimos

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Z tym też prawdę mówiąc wyskoczyli... Co mi z tego, że mam miesiąc Live gratis, jak w moim kraju ta usługa jest niedostępna :P
 6. http://www.apple.com/games/ipod/
 7. Klimos

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  A co to, za przeproszeniem, skarpetki czy majtki, zeby innym nie dawać? W końcu od tego są i tym się zajmują. Doprawdy nie wiem czym tu się wszyscy przejmują. Konsola pada -> telefon do infolinii Microsoftu -> telefon do UPS -> pakujemy xkloca -> kurier przyjeżdża i zabiera sprzęt -> 10 dni -> kurier przywozi konsolę z powrotem. Półtora tygodnia bez grania jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Czas ferii akurat jest, to można wiele innych ciekawych zajęć znaleźć.
 8. Klimos

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Da się, dzięki kodom umożliwiającym grę online przez 48h.
 9. Twórczością? Chyba z obsługi wyszukiwania grafiki w googlach. Z tego co pamiętam to wrzucił chyba jedną fotkę z cyfrówki, dwie z komórki i parę linków do nieswoich dzieł. Stęskniliśmy się już?
 10. Inny port USB... inny komputer... Nie może być tak, że coś przez cały czas działało i nagle samo z siebie przestało.
 11. Chodzi o to, że "zoom" jako sam z siebie nie ma praktycznie żadnego znaczenia z jakiej odległości zdjęcia możesz robić danym obiektom. Najważniejsza jest długość ogniskowej - i tu libero85 bardzo dobrze ci wytłumaczył gdzie jaka jest odpowiednia. Możesz mieć obiektyw bez zoomu w ogóle - stałoogniskowy i cykać fotki ptaszkom ze 100 metrów. Jakby to określić, padłeś ofiarą marketingu, gdzie producenci prześcigają się z cyferkami, które dla zwykłego szarego człowieka nie mają znaczenia. Po zakupie 70-300 z pewnością będziesz zadowolony. Z resztą, możesz zawsze iść do sklepu i zobaczyć jakie przybliżenia dają poszczególne obiektywy.
 12. Ty odróżniasz pojęcie "krotność zoomu" od "długość ogniskowej"? Myślisz, że jak będziesz miał szkło 18-200 to dzięki większemu zoomowi (11x) będzie można robić zdjęcia z dalszej odległości niż z obiektywem 70-300, który tegoż zooma ma ledwie 4x?
 13. Klimos

  xbox360 i peryferia

  Nie wiem, bo tak jak pisałem Messengera w ogóle nie używam. Ale technicznie nie powinno być żadnych problemów. To i to technologie Microsoftu, tu i tu masz ten sam program i tą samą sieć użytkowników...
 14. Klimos

  xbox360 i peryferia

  Na czymś trzeba zarabiać, jak do produkcji konsoli się dokłada...
 15. Klimos

  xbox360 i peryferia

  Ehhh... spoznilem sie chwile :P Nie widzialem na wlasne oczy i nie slyszalem, zeby ktos to kupil. Klawiaturka jest z przeznaczeniem do Live Messengera. Pomijając fakt, że korzystam z konkurencyjnych komunikatorów (GoogleTalk i Skype), to nie widzę sensu czatowania na xboxie. Jak wysyłam tekstową wiadomość, to piszę z komputera, bo jest szybciej, a zazwyczaj jak coś to puszczam głosowe.