Vixul

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  124
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vixul

 • Ranga
  Przodownik
 1. Grafika nie jest zaletą tej gry i nie będzie. Gameplay najważniejszy i mam nadzieję, że passa zostanie podtrzymana.
 2. Jeśli PS4 + Vita będzie w takiej cenie, że mini-konsolka będzie 50% taniej, niż normalnie to myślę, że warto.
 3. Fifa jest w Polsce popularna, to w next-genach nie będzie Polskiej wersji językowej. Niezły paradox.
 4. Serafin1209, No, ja się na tym przejechałem kupując nowe procka i płytę główną trzeba było jeszcze ramy wymienić(karta graficzna pasowała). Teraz wiem, że przy wymianie płyty głównej, trzeba tak naprawdę nowego kompa kupić.
 5. Granie w innym języku w Wiedźmina niż PL jest dla mnie nie do pomyślenia. Jednocześnie jest fajnie, że tacy aktorzy będą Wiedźmina Dubbingować.
 6. Niech USA wygra mistrzostwa świata 2014 to może MS zainteresuje się tym sportem.
 7. Coś czuję, że Sony przegra tę walkę z Micsosoftem.
 8. Napiszcie gdzieś, że strona nie wymaga odświeżania.
 9. Okładka z Lewym będzie tylko w Polsce? W każdym kraju pewnie dają tamtejszą gwiazdę. We Francji pewnie będzie Ibra, bądź Ribery, we Włoszech Szary, w Anglii Bale itd. To znaczy, że Messi jest tylko w Hiszpanii i Argentynie na okładce Fify?
 10. Vixul

  Poplotkujmy o Battlefield 4

  Na 99% będzie do odgrzewany kotlet. Takie "FULL" premium BF3 + jakiś tryb, mapa itp. Lepiej mogliby wydać jakiś mega patch(DLC) z tymi dodatkami do trójki, ale za takie coś nie byłoby tyle $, więc nadchodzi BF4.
 11. Też preferuję wersję pudełkowe. Mam nadzieję, że drugi sezon będzie w Polskiej wersji językowej.
 12. 100% skuteczność? Assassin Creed 2 też wymagał stałego połączenia i zostało złamane. To zależy od tego, co ściąga w ten czas, kiedy jest połączenie z serwerami EA. Stawiam, że pirat będzie do 2-3 tygodni.
 13. Riddl3r, Po prostu widzę różnicę. Na PC to "rachu, ciachu" i jest, a na PS3 to pare minut wczytywania. Na PC to to nawet nie można zagrać w gierki przed meczem (te treningowe), a na PS3 spokojnie można w nie pograć. Może masz rację, bo moja PS3 ma pare latek, ale i tak najważniejsze, że Gameplay śmiga.