Vookash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  238
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vookash

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Vookash

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Witam. Zakupiłem grę Overlord II. Numer zamówienia: RP04551566. Pod przyciskiem pobierz klucz nie wyświetla się kod.
 2. Oczywiście Minecraft + może CS...
 3. Dobra problem rozwiązany. Wywaliłem wyjątki utworzone do Anno i włączyłem tryb interaktywny. Gra sama mi powiedziała co trzeba odblokować. Temat do zamknięcia.
 4. Jak sprawdzalem log to jedynymi zablokowanymi polaczeniami były wchodzące i wychodzące dla svchost.exe port 1900. Nie za bardzo mogłem to odblokować by sprawdzić czy to faktycznie to bo reguła blokujaca jest fabrycznie wpisana w firewall. Czy to może być przyczyna moich problemów z logowaniem?
 5. Witam. Mam problem z ustawieniem firewalla Nod32 pod Anno 2070. Nie mogę się zalogować. Gdy wyłączę go całkowicie to nie ma problemu. Odblokowałem niby wszystkie pliki .exe w folderze z grą i Launcher od Ubi. Ma ktoś pomysł co jeszcze trzeba odblokować?
 6. Vookash

  Routery

  Czyli np. dla CoD MW2 Nat dla dwóch PCtów nie otworze?
 7. Vookash

  Routery

  Proszę. Gdy próbuje dać ten sam port tylko do innego IP wyskakuje to co jest w Porty.png.
 8. Vookash

  Routery

  Czyli nie mogę przekierować portów dla dwóch komputerów w sieci domowej dla tej samej gry?
 9. Vookash

  Routery

  Mój router to Asmax BR 704g. Nie mogę odblokować tych samych portów dla dwóch różnych IP. Czy każdy router ma takie ograniczenie czy tylko mój?
 10. Myślałem o czymś tańszym w okolicy 200zł. http://www.komputronik.pl/index.php/product/102011/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/OCZ_StealthXStream_2_500W_80_120mm.html na przykład.
 11. Wiem o tym od dawna. Lecz na razie nie mam funduszy na nowy zasilacz. Jednak mimo złych opinii służy bardzo dobrze. Musiałem trafić na jakiś lepszy egzemplarz. A oprócz zasilacza ma ktoś inny pomysł. Sprawdziłem RAM, CPU i GPU i wszystko w porządku.
 12. Mam 8600GT i nie potrzebuje on dodatkowego zasilania. Nic nie zmieniałem w komputerze od bardzo dawna i do tej pory wszystko chodziło bardzo dobrze.
 13. Mam dość duży problem z tą grą. Mianowicie losowo zacina cały komputer (freeze). Trzeba go restartować. Przeinstalowałem system, zainstalowałem najnowsze sterowniki i to samo. Pomyślałem że może komp się przegrzewa ale katowałem go Furmarkiem oraz OCCT i temperatury są w normie. Czy możliwe że to wina zasilacza? To Tracer 4life i do tego już sporo czasu używany.
 14. Vookash

  Routery

  Mam router Asmax Br 704G. Ostatnio strasznie mnie wkurza, bo nie daje mi grać w Battlefield Heroes i powoduje błąd routera w Company of Heroes. Wiem że to jego wina bo po podłączeniu bezpośrednio do modemu problem nie występuje. Nie dało by się tego jakoś naprawić?