gloody

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2011
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gloody

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. gloody

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Od instalacji patcha 1.2 pojawił się u mnie problem z całkowitym wyłączeniem się gry i przejściem do pulpitu. Nie wyskakuje żaden błąd, po prostu nagle widzę jedynie pulpit. W FAQ przeczytałem, że takie crashe mogą wynikać ze zbyt wysokich ustawień grafiki, ale jak dotąd (przed patchem)tego błędu nie miałem, a ustawienia graficzne mam ustawione przez ustawienia automatyczne. Jakaś rada co zrobić?
 2. gloody

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  W jaki sposób niby? >Skoro para spędza właśnie Nic. Masz wyjątkowo czarno-białe myślenie. Dla Ciebie zrobienie czegoś specjalnego w walentynki = nie robienie niczego takiego w zwykły dzień. Myślenie totalnie pozbawione sensu. >Owa krucjata wynika właśnie z ślepego zapatrzenia w ten Nie muszę. Mam ochotę to robię. Nie mam to nie robię. As simple as that. >Nie ważne co, j.w
 3. gloody

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Ale skąd wzięło to chore założenie, że jeśli jakaś para spędza walentynki w specjalny sposób to przez resztę dni w roku nie robią dla siebie nic miłego? Oczywiście, dość żałosna jest sytuacja, kiedy w związku jedyne dni, gdy para okazuje sobie uczcie to walentynki i rocznica. Ale ostatnio zrobiła się taka moda na antywalentynkową krucjatę, by pokazać, że ten dzień specjalnie będzie taki jak inne, nie damy się komercji, modzie, itd. I Ci, którzy tę krucjatę prowadzą, nie widzą, że jest to równie śmieszne co bezgraniczne zapatrzenie w walentynki.
 4. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Generalnie nie ma co grać tych ze skałkami. Najlepszą metodą treningu jest "skip" ;)
 5. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Produkcja samych kolosów z 3 Robotics Bay, masowe cannony z nadmiaru minerałów + podnoszenie feniksami hybryd. Oczywiście wszystkie ulepszenia na maks (dla latających może być tylko atak) i warto mieć grupę latającą pod oddzielnym hotkeyem by zabijać Broodlordy, które są największym zagrożeniem.
 6. gloody

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Ja nie mam szczególnego ciśnienia by kogokolwiek do czegoś przekonywać. Po prostu zgadzam się z reakcją Isildura. Jak naprawdę kogoś bawią takie grupowe zabawy to już jego czy tam jej sprawa.
 7. gloody

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Pretensje o to, że to jest po prostu żałosne. Człowiek się poniża, więc wpada banda cwaniaczków i ma z niego świetną bekę. W końcu łatwo się śmiać z kogoś kto sam się o to prosi. Nie wiem tylko czy to jest spowodowane chęcią dowartościowania się czy zwykłą nudą. Rzecz w tym, że ja nikomu nie zarzucam, że jest nerdem i no-lifem.
 8. gloody

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  I bardzo słusznie. Tak wszyscy krytykujecie Jcl''a jakim jest nerdem i no-lifem, a sami przesiadujecie na forum i komentujecie jego wypociny. Ja rozumiem, że on sam się prosi, ale to jakby banda osiłków spuszczała oklep zasmarkanemu okularnikowi, który upuścił książki wracając ze szkoły. Nie ma to jak łatwe dowartościowanie się.
 9. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Wszystko śmiga, dzięki :]
 10. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Błąd dotyczy chyba graczy w Polsce, z angielskim klientem gry. Ja na przykład mogę odpalić Starcrafta II tylko przez podany wyżej "trick" ze SC2Switcher.
 11. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Znalazłem coś takiego: http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/1213111662
 12. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Poszło zaproszenie.
 13. gloody

  Piłka Nożna

  Godne pochwały, wspaniałe i jakże sprytne rozwiązanie...
 14. gloody

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  nie wierzę: http://www.youtube.com/watch?v=muc0kaQtCMU&feature=player_embedded
 15. gloody

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ja bardzo chętnie czasem zagram. Jak na razie grałem 1v1 tylko, bo nigdy mi się nie chciało z randomami grać ;)