Selv

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6602
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Selv

 • Ranga
  Maruda
 1. Selv

  Heroes of the Storm - recenzja

  fenr1r Robisz z igły widły, to talenty to nie jest problem tej gry i skupianie się na tym elemencie jest bezsensu. Grałeś w dużo w inne gry, fajnie, dużo osób jednak nie ogarnia dalej bo przyszły ze SC2, Wowa czy Diablo i to im ułatwia nie robić bezużytecznych bulidów przez pierwsze swoje gry. Prawda jest taka, że umiejętności które które się odblokowują to zazwyczaj umiejętności zaawansowane które wymagają konkretnego pomysłu na postać i w żaden sposób nie czyni je postaciami mocniejszymi. No, może poza ulti Janny bo elemental zdaje się w każdym celu lepszy. Jakie punkty? Punkt umiejętności, ciągle to słyszę na TS :) Fatal-X Nie istnieje matchmaking w Quick Match jeśli chodzi o bohaterów, to ma być totalny random i jest przynajmniej ciekawie bo nie ma jako takiej ogranej strategii którą każdy stosuje. Zaawansowane taktyki na pozostałych trybach i chyba o to chodziło. Wg mnie gra fajnie łączy podejście casual z pro później, tak jak zresztą, WOW to zrobił jeśli chodzi o MMO zgarniając większość rynku zresztą. To jest dopiero start gry i dość dobry start :) Dużo się jeszcze pewnie zmieni.
 2. Selv

  Heroes of the Storm - recenzja

  Straszne :X Gra zmusza do 5 gier herosem aby odblokować wszystkie umiejętności? Po 5 grach ogarniasz już super postać czy po prostu już się nudzisz? Poza tym, po co grasz te 5 gier, aby odblokować talenty czy aby pograć bo troszkę nie rozumiem problemu. Odblokowywanie talentów to imo dobry pomysł, początki z grą to tak naprawdę poznawanie ról postaci a dodatkowe rzeczy które się odblokowują tylko pomagają graczowi się wciągnąć i zachęcają do samodzielnego kombinowania a nie ściągania gotowych bulidów z internetu "bo ja nie rozumiem w co dawać punkty". Jak sobie pograsz ciut więcej i regularniej, party (bonus+50%xp ) to odkryjesz, że na lv25 odblokowujesz wszystkie talenty dla wszystkich. Rozumiem, że każdy kto smaruje, że HOTS jest prosty i banalny to wygrywa 85% swoich gier i może się pochwalić takim win ratio na poszczególnych mapach.
 3. "Trwają też prace nad usunięciem pomniejszych błędów i poprawą optymalizacji." A co z tymi większymi? :D Ostatni raz tyle bugów widziałem przy Vampire: Bloodlines. Każde forum jest zalane bugami, od takich poważnych jak XP czy blokowanie się questów przez ogrom niedziałających talentów. Świetna gra ale strasznie niedopracowana.
 4. Selv

  Shin Megami Tensei IV - recenzja

  Wiem, że to dziwne po 1szym bossie byłem bardzo ciekawy "gdzie ja jestem". Fabuła chociaż faktycznie nie porywa to wg mnie ma fajne momenty, zwłaszcza pod koniec kiedy zaczynamy się dowiadywać jak to wszystko działa a wybory jednak nie były proste jak dobro - zło. Jakub, to co, teraz Rune Factory 4? Kupiłem wczoraj :D Jak chcesz to do recki mogę pożyczyć Fantasy Life :)
 5. Modern Warfare 2 nawet miało specjalne tryby pod taką kamerę... no ale kto to pamięta ;)
 6. nie tyle konsole co Tv.Wiekszosc tv ma gorszy czas reakcji, obraz zdaje się być przez to plynniejszy bo klatki plynniej (rozmywajac sie) przechodza jedna w druga
 7. jak to z jakim, z zadnym, nowy numerek FF to nowy swiat. Tak bylo od zawsze!
 8. Selv

  Final Fantasy

  Nie wyszło :P
 9. Shenmue sie nie sprzedało. 2jka również. Reedycja na xbox tez nie pomogła. Chociaż gra była niezwykła to okazała się finansowa klęską. Jak Okami :p
 10. Właśnie tutaj jest już problem. Ciągnięcie tego świata "a co tam słychać w chinach czy europie" to już zbyt duża zmiana klimatu imo. Na chwilę obecną Fallout to właśnie wizja ameryki z nakreśleniem amerykańskich cech charakterystycznych (:P) takich jak posiadanie broni, prawo własności, patriotyzm itp itd Do europy pasuje klimat z Mechanicznej Pomarańczy. Stanowcze nie dla Fallouta w Europie :P
 11. Nah, nie sądze. Gracze ciągle chcą Fallouta który będzie w starym dobrym klimacie. To już się raczej nie zmieni. Takie studio jak Bethesda nie stawia na eksperymenty tylko na sprawdzone schematy które w większości przypadków zadziałają. Europa ma znacznie mniej charakterystycznych sobie elementów poza schematami w stylu "francuzi mają berety z antenką". Prawda jest taka, że podczas XXw czyli podstawy falloutowej apokalipsy cały świat śledził amerykę, wyścig zbrojeń, człowieka na księżycu i bombe atomową. Co się wtedy działo w powojennej europie? Falloutowa oraz Wastelandowa apokalipsa to western z elementami Mad Maxa, coś czego europa nie miała nigdy. Do europy pasuje za to steampunk.
 12. Europa w świecie Fallouta to nie byłby już Fallout. Duża ilość klimatu F czerpie właśnie z amerykańskiej kultury oraz nawiązań. Nie licząc easter eggow :P
 13. Nie po to Valve chce wydać Steam na wszystkie możliwe platformy aby później wypuszczać gierki wyłącznie na swój system. Nie wiem ktokolwiek w ogóle mógłby pomyśleć, że HL3 wyjdzie jedynie na SteamOS.