lothar-mb

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1896
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O lothar-mb

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Szczerze mówiąc nie wiem, wygląda na to że poszczególne elementy są te same :). A nie chwila GE620 nie ma systemu, a ten drugi ma dołącozny Win7 Home Premium.
 2. Mówiłeś o MSI to jeszcze można coś takiego polecić (w budżecie który założyłeś :) http://www.x-kom.pl/p/66361-notebook-laptop-15,6-msi-fx620dx-243pl-i5-2410m-4gb-500-dvd-rw-7hp64.html
 3. >CoD:MW3 To tak jak w jakimś innym wątku pisałem o wymaganiach gier: nie można mówić jak pójdzie niewydana jeszcze gra pod daną konfiguracją ;) Nie znamy jeszcze oficjalnych wymagań nowego CoD''a, więc ciężko coś doradzić. Co do Della który podałeś, trochę słaba karta - szukaj coś z przynajmniej GF 540M albo Radeon 5650.
 4. W tej cenie coś lepszego, to chyba tylko Acer zostaje ;). MSI z Core i5, który podałeś to imho dobra opcja.
 5. Biorąc pod uwagę sumy jakimi obracają powyższe firmy, to nie jest duża kwota wbrew pozorom ;P
 6. Chodziło mi o Twój komentarz: "To tak jak każde dziecko. Tyle, że większość z tego wyrasta..."
 7. Podpisuję się pod tym obiema rękami. Podobny przykład chciałem przytoczyć - czy ktoś smucił się przy wieszaniu Rudolfa Hoessa - komendanta obozu śmierci Auschwitz ? Nie sądzę.
 8. Hmm polemizowałbym, biorąc pod uwagę historię XX w. ;>
 9. lothar-mb

  Co w gramsajtach piszczy #15

  "Prey 2 - zapowiedź Thompson " Chyba słabo raczej ? Czym się tak wyróżnił że trafił na główną stronę ?;)
 10. Te 8 GB to jak najbardziej wskazane przy renderowaniu złożonych scen w 3dsmax. Co do gier IMHO, no niestety wymagania rosną z roku na rok i dla gracza taniej wychodzi kupić komputer stacjonarny (ewentualnie konsolę)
 11. lothar-mb

  Baldur's Gate

  Nie przesadzajmy z ''98 ;). Gra spokojnie radzi sobie z XP.
 12. lothar-mb

  Karta Praw Gracza zostanie zaktualizowana?

  No, wszystko ładnie pięknie - Stardock może sobie przygotować taką Kartę dopisywać do niej klejne punkty. Tylko że to będzie martwy przepis :P, wydawcy zrobią po swojemu - nikt ich nie zmusi do przestrzegania.
 13. lothar-mb

  OGROMNY sukces PlayStation 2!

  Dokładnie, to samo miałem napisać, więc nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod tym wszystkimi czterema kończynami. Gier jest masa, ceny przystępne - czego chcieć więcej ? :P
 14. lothar-mb

  Gothic II - zagraj w multiplayer!

  Pomysł dobry, ale póki co projekt jest w powijakach. Jeszcze dłuuuuuuga droga zanim to będzie jako tako grywalne (no chyba że wcześniej twórcy zarzucą projekt ;P)
 15. Z tym (o ile chodzi o nowe chipsety Nvidii) to z tego co pamiętam, był patch poprawiający błędy dotyczące grafiki: http://github.com/jlanger/nvidia_ddraw_fix/ W zasadzie chyba każdy powinien uciągnąć BG2 - także tu nie ma problemu, a wybór jest szeroki. Natomiast co do rozciągania obrazu, to jest kwestia ustawienia w sterownikach (tylko że wtedy będziesz miał czarne pasy po bokach ekranu)