De-sti

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  59
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez De-sti

 1. Razer swoją cenę opiera na docelowym konsumencie. Nie będzie sprzedawać np. myszek po 50 złotych, bo wtedy wszyscy by takie mieli i nie były by one takie "elitarne". Nie narzekajcie, że produkty Razera są za drogie, jeśli chcecie je mieć to je sobie kupcie, jeśli nie to nie... nie widzę problemu. A DeathAdder to cudo :P
 2. De-sti

  Artykuł: Test klawiatury Roccat Isku

  Skoro już chcesz mieć coś co jest trudno dostępne to powinieneś wziąć pod uwagę, że to za pewne trochę kosztuje... Zdecyduj dokładnie czego chcesz. Ja tam używam sidewindera x6 a jej cześć numeryczna od 2 lat leży w szufladzie :P i jest mi bez niej bardzo dobrze. Możesz się zainteresować tą klawą, ale to niestety ok 200zł
 3. czemu nazwy niektórych polskich drużyn/zawodników są pogrubione a innych nie? I nasi złoci chłopcy z platformy CSa już nie należą do Frag eXecutors.
 4. To prowokacja czy jak? Brzmi trochę jakbyś w ogóle nie znał nikogo kto grał w którąś część Call of Duty. Dla kontrastu powiem, że znam wiele osób które nie tknęły w ogóle w singla w takim black opsie, czy mw2 a młóciły tryb multi przez powiedzmy 100 godzin, a do kampanii dla pojedynczego gracza zasiedli kiedy na prawdę się nudzili lub gdy akurat zabrakło dostępu do internetu.
 5. dawaj, nie chce zajmować stanowiska w odwiecznej wojnie, ale rozwój serii Call of Duty jest wprost proporcjonalny Do rozwoju Battlefielda(MW1,MW2,MW3 >>> BFBC2,BF3)
 6. W końcu! Nareszcie! Przez te całe czekanie na ujawnienie ostatecznego koloru włosów nie mogłem spać po nocach! ...
 7. tę myszkę. A w praktyce kto używa więcej niż hmm 2000 dpi? sam mam Razera Deathadder Respawn, którego używam w 800dpi
 8. Masz świadomość, że wyszedłeś tutaj na dzieciaka, który chce się pochwalić komputerem, który/ego (nie) ma ?
 9. O różnicach w grafice to porozmawiajcie po premierze gry. I nie zapominajmy o tym, że na konsolach będzie się miało 30fpsów, a na dobrym PC pewnie 60+. I skończcie w końcu tą wojnę PC vs konsole. Te kwestie były poruszane miliony razy a i tak nikt nikogo do niczego nie przekonał... Jak ktoś płaci ponad 1000zł za urządzenie do grania, dostaje do tego pad, który może 10% konsolowców tak na prawdę ogarnia, a za nową grę płaci 200zł to jego sprawa. Oczywiście musi mieć też komputer, żeby móc używać internetu i trollować na forach. I ten komputer raczej nie jest demonem szybkości bo przecież zamiast go porządnie ulepszyć lepiej kupić 5 gier na xboxa/ps3. Więc zasiadają przed tym swoim 10 letnim komputerkiem, którego tak nienawidzą i starają się przekonać wszystkich, że konsole są najlepsze, a PC nieopłacalne...
 10. PNY GTX570 można mieć za 999zł i to... w sklepie gram.pl :>
 11. A mi nawet grając w ten tytuł do głowy nie przyszłoby porównanie do TF2. Można to bardziej porównać do BBC2, albo zmierzając do korzeni, do Enemy Territory :)
 12. Czyżby kogoś poniosła fantazja? Albo czegoś nie rozumiem/nie doczytałem. Czemu "Bestsellery" z sklep.gram.pl mówią coś zupełnie innego? Jakiś spisek? Manipulacja?
 13. Z tego co widzę w głównej kategorii aktualnie prowadzi minecraft... fanboje Wieśka do roboty! :P
 14. Zapowiada się bardzo bardzo fajnie :D Ogólnie seria Saints Row ma imo większy potencjał niż mega nudne i stylizowane na dorosłe i poważne GTA. Jeśli tylko gra będzie lepiej zoptymalizowana niż poprzednia cześć to zapowiadają się długie godziny pełne śmiechu i zabawy :) I jeszcze jedno, widzę że zrobili coś z fizyką jazdy, to kolejny dobry sygnał.
 15. prawie 600 mln razy gracze wk****li się na noobów z ostatnim bastionem aka drugą szansą. ehh
 16. No ładnie, ładnie na przywitanie od razu reklama konkurencji :P Nie mniej jednak życzę powodzenia na gram.pl i oby coś ruszyło do przodu :)
 17. 2b v ~2b to własnie mi się skojarzyło z "językiem Szekspira" :)
 18. a kij z tym coopem.. bardziej mnie hmm razi atak klonów... naszych chłopaczków zaatakowało chyba 10 takich samych napakowanych łysoli... i jeden murzyn, także napakowany łysol.
 19. Osobiście uważam, że należy powrócić do "szkolnej" skali ocen. 10-cio stopniowej i tak się nie wykorzystuje, w pełnej skali. Do tego w/w skala wywiera większy nacisk na recenzenta. Już nie wspomnie ile to 9 i 9.5 dostały gry, które wcale nie były, nie są i nie bedą takie wcale wspaniałe...
 20. Cataclysm Trial FAQ Who is eligible to try the Cataclysm 10-day free trial edition? Anyone who has a current subscription or has ever had a subscription to World of Warcraft: Wrath of the Lich King can play the Cataclysm trial. There is a limit of one free trial per account. World of Warcraft "classic" trial accounts, World of Warcraft: The Burning Crusade trial accounts, and World of Warcraft: Wrath of the Lich King trial accounts are not eligible for the Cataclysm 10-day free trial. How does the 10-day time limit work? The 10-day trial period starts immediately once you activate the free trial in Account Management, and expires after 10 calendar days, whether you play it or not. Since you can only activate this 10-day trial once, please make sure you do so when you are ready to get the most use out of it! How do I upgrade to the full version of Cataclysm? If you have a credit card, you can upgrade the account directly online for 34.99€ at any time. You can also purchase a boxed copy from the online Blizzard Store; or most major retailers of entertainment software. What content do I have access to during the 10-day free trial? The trial account will have access to all of the expansion content, including creation of the new Goblin and Worgen races, as well as access to Cataclysm-exclusive areas such as Hyjal, Vashj''ir, and more. These new zones are recommended for characters who have reached level 78 or higher. While you can complete Cataclysm quests and even pick up some powerful new items, any characters you play during the trial can only advance up to one experience point below level 81. What happens to my characters and items after the 10 free days expire? Any new Goblin or Worgen characters you''ve created will be saved and will be inaccessible until you upgrade to the full version of Cataclysm. Once you''ve upgraded, they will be unlocked just as you left them and ready for further adventures. All items and gold you gain during the trial period are yours to keep. Any characters that find themselves still in Hyjal, Vashj''ir, or any other expansion zone at the trial expiration will be transported to their bind point in Azeroth or Outland. If the character''s bind point was set in a Cataclysm exclusive zone, he or she will be transported to his or her home city. Do characters I create during my 10-day free trial count against the character limit? Yes. These characters will count toward your maximum limit of 10 characters per realm and 50 characters per account. If you reach your limit, however, you can delete these characters at any time -- even after the trial period has expired. Can I keep any pets I acquire in the expansion zones? Yes!
 21. @up dzieciuchy? Eminem? Linkin Park? ... co do 2 filmu Z Black Ops - jest takie słowo jak "epiczne" ?
 22. Kain i Raziel (Blood Omen/Legacy of Kain) "polski" dubbing <3
 23. Brawo dla Pana z EA... to PRAWIE tak, jakby powiedzieć "ich gra jest lepsza, ale kupcie naszą"
 24. Ty tak twierdzisz, jak dla mnie w Mafii 2 te pojecia jak najbardziej się pokrywają. Bo Ty pojechanie z miejsca A do miejsca B traktujesz już chyba jako nową misję... Zaraz zaraz a może grałeś w inną grę niż ja?