Gul4sH

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  664
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gul4sH

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Czy najbliższy poniedziałek już nie minął? :)
 2. Nie przekraczał, pomogło zmniejszenie z 2,6 do 1,3. 3<2,6 ;)
 3. Ani Opera, ani chrom nie działa. biały ekran z napisem "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." [m-r]
 4. Strona się wysypuje przy próbie załadowania :(
 5. Gul4sH

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Witam, czy raz utracona postać towarzysza (zniknął i nie przybiegł od kilku dni ;)), jest możliwa do odzyskania? Dodam, że jestem gotów go odzyskać za wszelką cenę, gdyż jako pierwszopoziomowy bohater, muł z całym stuffem to straszna strata?
 6. Gul4sH

  Fallout 3 i błędy przy instalacji.

  Działa, prawda. Chce płytę CD (opakowanie jak byk zawiera tylko DVD). Crackuje oryginalną grę... Wszystko ładnie pięknie tylko lubi się wysypać, to norma? Jest domek w "Dużym Mieście" (początek gry) gdy tylko do niego wejdę gra wysypuje się do wind.
 7. Gul4sH

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Przepraszam, że tak w połowie rozmowy, ale zaciekawiło mnie to zdanie ;). Ja się przyznaję - ta kobieta wywołuje u mnie mieszane uczucia... Zwłaszcza jak ogląda się nagranie z utworu My Apocalypse to można się, może nie przestraszyć, ale zacząć zastanawiać nad własną tętnicą i krwią która w nich płynie. Oczy pasują do obrazu wampira z większości utworów literackich. Archer jest genialnym gitarzystą (wśród death metalowców), a wokalistka jak nie growluje jest całkiem ładna ;p (co też jakieś znaczenie może mieć na odbiór zespołu).
 8. Gul4sH

  Megadeth

  Słyszałem też odmienną opinię, jakoby Dave miał za słaby łeb i nie był w stanie trzymać kolejki (albo co bardziej prawdopodobne, że mało mu wystarczyło żeby "złapać zgona"). Hmm... ostatnio staram się "przetrzebić" muzykę Md, na razie nie powiem żebym był wielkim fanem - żadna płyta nie podoba mi się w całości i żadnej nie kupiłem. Na razie tylko wybrane utwory z utube''a przesłuchałem i powiem, że da się coś z tego wybrać.
 9. Gul4sH

  Polskie okładki growe - cz. 2

  Gra słów, na ile udana oceńcie sami. Brzmi jak coś z niemieckiego kina przyrodniczego akcji... Hmm... PLAY i STATION też można przetłumaczyć co najmniej dwuznacznie. Silent Hill 4 na ps2. PS. Praca na konkurs
 10. Gul4sH

  Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

  W sumie słusznie Vin broni słabo brzmi :p. Warto kupić zwłaszcza, że pożyczony nie wrócił do mnie nad czym bardzo ubolewam (razem z Thiefem ;/). Ja mogę poczekać jeśli rzeczywiście są jakieś plany na coś w stylu kolekcjonerki (co by tu nie mówić CDP daje radę z kolekcjonerkami).
 11. Gul4sH

  Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

  I tak mam zamiar tą grę mieć - Vin rządzi ;). Ale tak jak napisałem nie wiem czy jest sens kupować grę która potanieje, jak nie ma jakis dodatków...
 12. Gul4sH

  Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

  Wiesz, dziś odebrałem newslettera, w którym zostałem poinformowany o pre-orderze nowego Riddicka, ale o wersji kolekcjonerskiej nie ma mowy... Dlatego pytam czy jest sens kupować (jeśli nie ma kolekcjonerki to nie kupuje, bo i tak mam za słabego kompa więc mogę poczekać aż stanieje)
 13. Gul4sH

  Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

  Odświeżając temat - czy CD Projekt ma w planach wydanie edycji kolekcjonerskiej najnowszego Riddica?
 14. Hmm... połowa wklejona, zagłosowałbym na osoby oryginalne i niewymuszone żarty, ale te kopie mnie zniechęciły... Ciekawe ile soób regularnie odwiedza grasza (ciekawe co ta nazwa przypomina jak nie stronkę z której... tak zgadliście, z której zrobione zostały wycinki)