Marth

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    241
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marth

  • Ranga
    Brygadzista
  1. Może jest ktoś zainteresowany kupnem Wii U? Konsola Nintendo Wii-U Premium Pack Black + Super Mario Maker + New Super Mario Bros. U (+ New Super Luigi U) + Mario Kart 8 + Nintendo Land. Polska dystrybucja, gwarancja producenta od 14.03.2016. Stan idealny, brak jakichkolwiek rys, przetarć na konsoli czy też kontrolerze. Wszystkie gry w wersjach pudełkowych. Wysyłam zdjęcia na e-mail, wystawiam na allegro. Cena sklepowa całego zestawu to 1572 zł. Proponuję 1299 zł do negocjacji.
  2. http://allegro.pl/xfx-core-450w-80-bronze-120mm-single-rail-jap-i6176320873.html Zasilacz XFX Core 450W - 99 zł
  3. Sprzedam nowy, nieaktywowany klucz Tom Clancy''s The Division na PC - 99 zł - http://allegro.pl/tom-clancy-s-the-division-pc-i6172184722.html
  4. http://allegro.pl/show_item.php?item=6152656115 - zasilacz XFX Core 450W . 129 zł
  5. http://allegro.pl/gigabyte-gtx960-2gb-gddr5-mitx-oc-gwarancja-prod-i6144708411.html Gigabyte GTX960 2GB mITX ITX OC, gwarancja producenta - 725 zł http://allegro.pl/obudowa-cooler-master-elite-110-usb-3-0-mitx-itx-i6144666580.html Obudowa Cooler Master Elite 110 mITX ITX - 125 zł http://allegro.pl/ipad-mini-16gb-space-gray-wifi-modem-lte-smartcov-i6144734910.html iPad mini 16GB Space Gray LTE + Smartcover - 529 zł
  6. PlayStation 4 PS4 1TB STAR WARS Darth Vader Limited Edition - 1599 zł - http://allegro.pl/playstation-4-ps4-1tb-star-wars-darth-vader-limit-i6042508072.html
  7. Playstation 4 Star Wars edycja limitowana 1619 zł - http://allegro.pl/playstation-4-ps4-1tb-star-wars-darth-vader-limit-i6032424203.html Router Asus DSL-N55U 239 zł - http://allegro.pl/router-asus-dsl-n55u-2-4ghz-5ghz-600mbps-adsl-a-i6032259158.html Tablet graficzny WACOM Bamboo Fun 189 zł - http://allegro.pl/wacom-bamboo-fun-cte-450-tablet-graficzny-100-i6032233526.html
  8. Dysk WD Caviar Blue 640GB SATA2 16MB 149 zł http://allegro.pl/dysk-wd-caviar-blue-wd6400aaks-640gb-sata2-16mb-i5623816347.html Dysk zewnętrzny WD Elements Portable 1TB USB3 GWAR 190 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=5624208633
  9. Obudowa mini tower Cooler Master Silencio 352 - 155 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=5188850874
  10. http://allegro.pl/show_item.php?item=5179390945 MSI GeForce GTX 750 TI OC Gaming 2GB DDR5 565 zł, 2 lata gwar. producenta
  11. Fantastyczny monitor na matrycy VA BENQ EW2430 Full HD 24" - 510 zł - http://allegro.pl/monitor-benq-24-va-led-ew2430-fullhd-usb-stereo-i5132259990.html
  12. Fantastyczny monitor na matrycy VA BENQ EW2430 Full HD 24" - 579 zł - cena do drobnej negocjacji - http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4855562624
  13. Jeszcze raz, iPhone 4S 16GB biały, 810 zł. Poprzednia aukcja zakończona przez niepoważnego kupującego :). http://allegro.pl/show_item.php?item=4647167221
  14. iPhone 4S 16 GB white 815 zł http://allegro.pl/apple-iphone-4s-16gb-white-bez-simlocka-stan-bdb-i4635618030.html
  15. Mam na sprzedaż: Płyta główna MSI B85M-G43 189 zł http://allegro.pl/plyta-glowna-msi-b85m-g43-intel-b85-lga-1150-matx-i4628940986.html Kartę sieciowa WIFI TP-LINK TL-WN881ND 29 zł http://allegro.pl/karta-wifi-tp-link-tl-wn881nd-pci-e-wi-fi-n-2x-ant-i4628961080.html