Qcza

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  379
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Qcza

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Nooo, nie wiele było gier, które przechodziłem "na raz". Nie chodzi o to, że gra krótka i na jedno posiedzenie, zwyczajnie nie mogłem się od niej oderwać i grałem dopóki nie zobaczyłem napisów końcowych :) Ostatni raz takie "zjawisko" odnotowałem przy drugim Bioshocku. Tedy jak najbardziej oczekuję kolejnej części, bo gra zacna :)
 2. Przecież takimi rzeczami zajmuje się marketing. Techniczni nie muszą jechać i się pokazywać, mogą dalej grzebać w kodzie i zajmować się całą resztą. O ile małe studia mogą mieć z tym problem, bo nie posiadają działu marketingu, odpowiednich nakładów finansowych itp., tak postawa Irrational Games może być najwyżej sprytnym zabiegiem marketingowym, nastawionym na pokazanie "Jacy to my jesteśmy niezależni i sprzeciwiamy się takim mainstreamowym imprezom! O!". Moim zdaniem targi takie jak E3 w ostatecznym rozrachunku marketingowym i tak wychodzą bardzo korzystnie, więc albo chłopaki zapomnieli zatrudnić speca od marketingu albo próbują niemożność pojawienia się na E3 przekuć w celowe działanie.
 3. Qcza

  Indiegram - Super Meat Boy

  Jak nie pozwolił? W sensie, że gra w ogóle klawiatury nie chciała obsłużyć? Jak najbardziej śmiga na klawiaturze :)
 4. Qcza

  Indiegram - Super Meat Boy

  Zakupiłem ową gierkę na Steamie podczas świątecznych promocji, zachęcony opiniami, iż gierka stanowi wyzwanie. Faktycznie, do łatwych nie należy, ale zaliczanie kolejnych plansz przynosi naprawdę wielką radochę i satysfakcję. Nie zgodzę się z autorem, że produkcją jest niegrywalna na klawiaturze. Zniechęcony do klawiatury przez planszę pokazującą się podczas ładowania, która daje nam do zrozumienia, iż zdrowiej dla twoich palców będzie posłużyć się padem zacząłem rozgrywkę z takowym urządzeniem w garści. Obecnie kończę grę korzystając z klawiatury. Po przeniesieniu się na klawisze gra stała się dla mnie ciut łatwiejsza ;p No ale to zależy od preferencji gracza chyba ;) Gierkę zakupiłem za około 4 "ojro", co jest moim zdaniem uczciwą ceną za tego typu produkcję, normalna, niepromocyjna cena jest, moim zdaniem, nieco zbyt wygórowana.
 5. Silent Hill bez szpitala i szkoły, za to z metrem. Raczej poczekam na kolejną odsłonę.
 6. No i nie dowiedziałem się dlaczego zaniechano wydania DLC. Nie dość, że artykuł "na poziomie" to jeszcze wypowiedź (także jej poziom) użytkownika akodo_ryu utrwaliła mnie w przekonaniu, że coś niedobrego dzieje się z serwisem Gram.pl ;/
 7. Qcza

  Hitman: Blood Money - temat ogólny

  No nie do końca. Otóż sama misję możesz wykonać podobnie jak w poprzednich częściach na różne sposoby. Dzięki nowym umiejętnościom takim jak wspinanie się czy przeskakiwanie między balkonami itp. Możliwości kombinowania jest wiele. W odróżnieniu od części poprzednich natomiast, po każdej misji pokazuje się podsumowanie twoich dokonań w postaci artykułów w gazecie i w zależności jak bardzo "sławny" się stałeś, motłoch podczas kolejnych misji może cie rozpoznać na ulicy i zniweczyć twój plan. Podsumowując, im "ciszej" eliminujesz swoje cele, tym mniejszy rozgłos wokół twojej osoby a to wpływa na dalsza rozgrywkę.
 8. Qcza

  Civilization IV

  Czyli wywaliłeś także Cd-keya? Śmierdzi mi piractwem.
 9. Qcza

  Civilization IV

  Jacha, wskazówka nr 1. Przeczytaj instrukcję
 10. W stylu AC2 to chyba tylko Prince of Persia, zresztą ci sami twórczy, a ostatnia część współdzieli nawet engine. Co do "strzelanek" to najbardziej pasuje tutaj Splinter Cell, na dniach ma się pojawić ponoć nowa odsłona.
 11. Nie jest najgorzej. Moim zdaniem i na maksymalnych detalach nie powinno być problemu. To wcale nie taka młoda gra. Odpalałem na średnich detalach na takowym sprzęcie: Athlon Xp 1800+ 1GB RAM Radeon HD 2900 XT, 512MB, jeszcze pod AGP ;) Więc u Ciebie winno śmigać na maksymalnych detalach ;)
 12. Qcza

  Dvd Nie Wykrywane Przez PC

  Pokombinuj ze zworką, najlepiej wyjmij, sprawdź czy w ogóle BIOS raportuje urządzenie.
 13. Qcza

  Company of Heroes

  Po kolei: 1.Opcja rejestracji będzie dostępna dopiero po updejcie do najnowszej wersji. 2. W wersji gold są dostępne trzy kampanie(jedna z podstawki i dwie z dodatku), pozostałe trzy zostaną odblokowane po zakupie odpowiednich dodatków. 3.Nick zmienisz gdy już się zalogujesz (utworzysz sobie odpowiedni profil).
 14. Qcza

  Nowy Silent Hill w drodze

  Mam nadzieję, że przestaną się bawić w śniegi i mrozy. Ja chcę pył, mgłę, klimat oraz fabułę rodem z pierwszych trzech części!
 15. Qcza

  Street Fighter 4

  Pada? Ta gra ma tak trudne do wykonania kombosy, że tylko "pad" imitujacy gałkę do automatu pozwala sensownie coś grać ;) Może trochę dramatyzuję, ale nie pograsz w to jak w Tekkena, tutaj kombosy, które się wykonuje przez obrót gałką o 360st plus przycisk, są na porządku dziennym.