thaven

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O thaven

 • Ranga
  Robotnik
 1. @Fuadex - Obama. Żona Obamy. Dzieci Obamy. Oraz każdy kto przypadkiem się o nią roztrzaska
 2. Tylko czemu ten podcast nie można subskrybować jako RSSa, co jest wręcz definicją podcastu? TZN, samo info o podcaście jest, ale przydałby się także odnośnik do materiału audio w tymże RSSie.
 3. thaven

  Razer i Microsoft... razem?

  Kabel nie dziwi :). Razer zawsze produkował akcesoria bardziej dla pro, niż szarych graczy. A wiadomo że mimo wszystko kontrolery mają krótszy czas reakcji działając po kablu, niż przez powietrze ;)
 4. taa.. przeważnie za przedpremierowe zamówienia. Za wszystkie inne zapłacisz kartą Mastercard :P
 5. Popieram. Wirtualne pieniądze są mąceniem wody - ledwo ledwo pokrywają koszta wysyłki i mają jakiekolwiek zastosowanie tylko w zakupach przedpramierowych, kiedy chociaz za wysyłkę można nimi zapłacić. a tak? idziesz do sklepu, kupujesz za ciut drożej, ale bez kosztów wysyłki - więc na jedno wychodzi. no i masz odrazu pudełko w rece ;). Maddoc - jasne, 5*80 i 4*100 to to samo, ale zauważ, że mało kogo stać na hurtowe zakupy i kupowanie sobie 5 gier :P. A ponadto - w grze za 100 zł pewnie będzie coś koło 35 zł wPLN - więc tak czy siak, kupując 5 gier za 100 zł, będziemy mieć 175 wPLN :P. i co, mam teraz hurtowo kupić 8 gier? :D. wPLN troche im nie wypaliły - też sądze, że powinni pozwolić wydawać wszystek wPLN na jedną gre.
 6. thaven

  Dark Messiah - temat ogólny

  >/ciachciachciacach - mwahahahaha!/ Tylko ciężko znalesć slowa klucze dla opisania problemu techcznego, żeby wciepnąć je w wyszukiwarkę, bo problemy technicze są często ęsto zlożone i mogą być bardoz rożnorodnie opisywane. Dalej: gdyby znalazł odpowiedź na mój problem na stronach pomocy technicznej CDP, to glowy bym sobie zaglądaniem na forum nie zawracał. A opisanie problemu bez przeglądania tematu to tylko troche mnie nieelaganckie niż zakładnie nastepnego tematu, które tutaj jest tak zwalczane. Bo to takie bledne koło - od cholery ston w temacie, więc bez czytania zadam pytanie, tym samym jeszcze bardziej powiękrzając ten temat. Powinien być osobny temat pomocy technicznej do kązdej gry - byłoby najlepiej...
 7. thaven

  Dark Messiah - temat ogólny

  Ciekawi mnie czemu moderatorzy zamykają wszystkie tematy związane z pomocą techniczą do tej gierki :/. Terz będe musiał przeglądać 80 stron tematu, żeby pośród opini na temat gry, pytań o przejście jakiegś fragmentu, tudzież spojlerów (sic!) natrafić być może na problem natury technicznej, który mam :/.
 8. Jasne, wyszukać łatwo - ale trafić na ciekawy temat trudniej - wszedzie gdzie spojżę kobyły po 300 stron. Jak chce znaleść jakiś temat o grach - musze odznaczyć wszystkie pozostałe opcjie. I ogólnie tak jakoś zbyt tłoczno, taki bigos się z tych tematów robi, przy przeglądaniu tematów tylko jednej kategorii. Może poprawiłoby coś dodanie więkrzej ilości kategorii?
 9. thaven

  Arcanum - RPG

  Arcanum - jedna z moich ulubionych gier :). Fajna fabuła ,fajny swiat, Tylko troch szkoda, że pod koinec gry nasza postać jest wszechpotężna, szczególnie jeśli to mag destrukcji i finałowego bossa można zalatwić z pięści :P. Sam przeszdłem gre dwa razy - raz magiem, mistrzem destrukcji, drugi raz magiem, mistrzem destrukcji :P.
 10. A ja bym ogołnie architekture froum zmienił, bo ta jest imho niewygodna do kwadratu. Nie można zrobić zwykłej budowy "drzewkowej" jak choćby w phpbb? :/
 11. thaven

  Kiedy macie urodziny?

  Dziwny temat :P. Ja tam urodziłem się w roku pańskim 1988 - ponoć był to cieńki rocznik dla win, ale nie narzekam ;). Jeżeli kogoś to interesuje, to dokładnie 19 marca o godzinie 7:32. A rodziłem się 13 godzin ;)
 12. Taa.. zamarznie, ociepli się, bieguny się pozmieniają, jakiś metełor w nas trzasnie, śłońce wybuchnie, godzilla z moża się wyłoni, dostaniemy promieniowaniem gamma z kosmosu, wybuchnie n superwulkanów naraz, moża wyleją i cały polski rząd poda się do dymisji - straszne będze :(. :P A umnie jest fajnie - czasem troche deszczu, czasem troche śniegu, troche zmino pobyło, troche ciepło też. nie narzekam.
 13. thaven

  Wasze ulubione gry freeware

  Tylko że mi chodzi o wmaire rzeczowi spis takich gier, nie o dyskusje która jest lepsza, która gorsza - dlatego was się pytam, jakei są wasze ulubione gry i dlaczego ;). Temat podobny, lecz nie taki sam
 14. Witam! Mam do was sporą proźbę - jakbyśmi mogli tutaj wypisać wasze zdecydowanie ulubione gry freeware (darmowe). Z krótkim opisem i najlepiej linkiem do strony producenta/gry ;). prosiłbym, żeby to nie były żadne Shareware, abonware, traile. Flashe mogą być o ile są naprawde dobre. Z góry dzięki - sam też swoje wypisze, ale to wieczorkiem
 15. thaven

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  No to życze wam pomyślnych wiatów, bo znam ten ból ;). Szczególnie jak te 7 godzin jest jeszcze podzielone co i rusz szukaniem nowych połączeń i kombinowaniem, bo nikt nie wpadł na pomysł żeby zrobić bezpośredni połaczenie między Zieloną Gorą a Łodzią :P. Ale już 2 lata za nami i mamy nadzieje na jeszcze conajmniej 66 lat ;). Zresztą -aj to dziwny jestem - moja pierwsza dziewczyna i prawdopodobnie ostatnia, bo więcej mi nie potrzeba, maży mi się ustatkowanie się i posiadanie dzieci, za dziewczynami się na ulicach nie oglądam (za chłopakia też nie :P). I jestem chorobliwie nieśmiały - gdyby nie to, że moja luba zaatakowała pierwsza, chyba bym został starym kawalerem