Cubass

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1495
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cubass

 • Ranga
  Delegat
 1. Cubass

  Napoleon: Total War

  Wyświetlał się raport systemu windows, popularny "nie wysyłaj" za każdym razem gdy włączyłem grę, ale ściągnęła się druga aktualizacja i jest po problemie.
 2. Cubass

  Medal of Honor

  Gram w betę. Ogólnie jestem zadowolony, błędy graficzne i wywalania do pulpitu to norma dla bety, szczególnie jeśli do premiery jeszcze 3 miechy. Mam jednak nadzieję, że gra będzie bardziej rozbudowana niż jest. Nie chodzi mi o mapki, bo to oczywiste, ale o klasy postaci, bronie i ich modyfikację. Powinno się zwiększyć liczbę wyzwań. Mam nadzieję, że błedy zostaną naprawione, a gra bardziej rozbudowana, bo ma duży potencjał.
 3. Cubass

  Napoleon: Total War

  Czytałem wcześniej że w jez. polskim gra wywalała ci błędy. Ja właśnie kupiłem grę i mam to samo. Udało się komuś temu zaradzić?
 4. Myślę, że powinna toczyć się w Afryce, chętnie zobaczyłbym "medalofhonorową" komputerową wersję Helikoptera w Ogniu. Ciekawym rozwiązaniem byłoby umieszczenie akcji w Chinach.
 5. Cubass

  Modern Warfare 2

  Zapytam jeszcze raz: Mam problem z grą. Podczas grania w multi, zawiesił mi się komp i musiałem go zrestartować. Włączyłem grę znowu i zauważyłem że automatycznie gra obniżyła mi detale. Kiedy próbuję zmienić np. rozdzielczość, gra wywala mnie do pulpitu i wyskakuje błąd z DirectX. Reinstalacja nie pomogła. Co mam zrobić?
 6. Cubass

  Modern Warfare 2

  Mam problem z grą. Podczas grania w multi, zawiesił mi się komp i musiałem go zrestartować. Włączyłem grę znowu i zauważyłem że automatycznie gra obniżyła mi detale. Kiedy próbuję zmienić np. rozdzielczość, gra wywala mnie do pulpitu i wyskakuje błąd z DirectX. Reinstalacja nie pomogła. Co mam zrobić?
 7. Cubass

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Zakupiłem grę Risen i przeprowadziłem instalację. Jak dotąd wszystko szło bez problemu. Jednak gdy uruchomiłem grę, wyświetliło się logo Risen i potem ekran zrobił się czarny i wyświetlił się komunikat od monitora (Asus VW191s, rozdzielczość 1440x900) "Out of Range". Co mam zrobić?
 8. Cubass

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Mam problem z demem Risena. Otóż po jego włączeniu pojawia się logo Risen, a następnie ekran robi się czarny i wyświetla się napis od monitora : "Out of Range". Mam monitor Asusa, 19 cali, panoramiczny, a dokładnie model VW191s. Można coś z tym zrobić?
 9. Tak, iskrzy i leci z niego oślepiające światło.
 10. Mam pewien problem z grą. Otóż dochodzę do ostatniego bossa, tego wielkiego statku, rozwalam mu po kolei działka, dwa boki i w końcu muszę rozwalić właz od spodu statku. No i ten właz też rozwalam i okazuje się że mam walnąć do środka tego statku tą miniatomówkę z tego działka, którym trzeba namierzyć cel. No i w tym właśnie problem. Za Chiny to działko nie chce mi namierzyć tego celu i już chyba z 15 razy wczytywałem ten sam checkpoint i za każdym razem to samo. Nie wiem czy to jakiś błąd, ale przez to nie mogę ukończyć gry. Pomoże ktoś?
 11. Cubass

  Anno 1404 - Temat Ogólny

  A ja zainstalowałem Anno 1404 i niestety po włączeniu się tych zabezpieczeń włącza się Blue Screen, za każdym razem. Wie ktoś co można zrobić?
 12. A czy np. Radeon HD 4850 będzie wydajniejszy niż HD 4870 na tym procesorze?
 13. Chciałbym kupić kartę HIS Radeon HD4870 512 MB , ale nie jestem pewien czy się opłaca, skoro mam procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,7 GHz. Czy ten procesor nie będzie za bardzo spowalniał tej karty? A może opłaca się kupić jakąś tańszą kartę, bo i tak z tym procesorem za dużo nie wycisnę?
 14. Cubass

  Wszystko o zasilaczach

  Do mojej nowej karty graficznej zdecydowałem się na zasilacz Chiefteca, jednak zauważyłem, że jest on w standardzie ATX 2.0 . Będę miał jakiś problem z tym zasilaczem, jeżeli poprzedni był w standardzie ATX 2.2?
 15. A czy do tej karty będzie wystarczył ten---> http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=10362&osCsid=52a4cd97ded5ffe9b42221a248b9424e zasilacz?