Aqwet

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  257
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Aqwet

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Wiesz czemu trzecia część się lepiej od drugiej? Bo to nieznane studio i dopiero dwójka zawojowała świat. To samo było z wiedźminem. Równie dobrze mogę powiedzieć, że Prince of Persia lepiej sprzedał się od Prince of Persia 1 i 2, oraz 3d razem wziętych. A co do tematu to ta wiadomość rzeczywiście jest żartem. Dali sprostowanie... "To był żart, sprzedaliśmy już 15 kopii". Tak więc...  
 2. Nie zryw, bo on był w poprzednim dodatku i działa na zasadzie szarży ale tylko na stwory. W tym dodatku dodano rzeź.
 3. Problem w tym, że tu nie sprzedają praktycznie pojedynczych ciuchów. Dwa to na PC sprzedają Ci wybrakowany towar, bo na co Ci ciuchy z możliwością zniszczenia jak nie masz tej opcji. A trzy, to gdy gra jeszcze była płatna to każdy taki zestaw ciuchów był droższy od gry!!! Tak, to chore. Taki np Street fighter 4 też miał od cholery ciuchów ale był tańsze.
 4. Mogę Ci odpowiedzieć tylko z perspektywy książki gdzie było to wspomniane. Świat to czysty rpg tylko zamiast mieczy masz broń palną. Chodzisz w party na zwykłych mobów i bosów z których wpyadają różnego rodzaju wyposażenie. Zbierasz kasę itp. Zwiększasz też swój lv, gdzie przypisujesz punkty statystyki, np: siła do noszenia przedmiotów i zręczność do uników. Za dużo nie ma o tym, bo całe 2 książki była poświęcona jednego turniejowi PVP.
 5. Na PC wyszły 3 części. Z tej listy to będą ostatnie 2? Zastanawiam się nad trilogy jeżeli pierwsze 2 są nowe. Szkoda tylko, że pokryje mi się z 3.
 6. Jest już na steam w cenie Bayonetty, a jeżeli ktoś ją ma to może dostać zniżkę 25%. Czyli 20 euro lub 15.
 7. To tylko w Chinach. Swego czasu była mowa, że gwarantowana legenda jest co 50 pak.
 8. Tzn, co Ci się nie podoba? Bo mi mechanika z nowszych FF i z zapowiedzianego FF15. Wcześniejsze miały swoje plusy i minusy, bo każda część była inna pod tym względem i nie zawsze było to na plus, ale przynajmniej czasem zmuszało do myślenia. W FF13 też się wynudziłem jak mobs... dopiero po przejściu i robieniu zadań dodatkowych wreszcie byłem zmuszony czasem przestać walić auto. Rzekomo FF13-2 ma lepiej. Nie grałem jeszcze. W każdym razie uważam, że pójście z czasem i zrobienie z FF15 acrion rpg, czy wręcz bijatykę, mija się z celem. Takich gier jest od groma. No ale zobaczymy. Ps. FF15 jak 15, ale remake 7 będzie masakryczny.
 9. Jeżeli nigdy nie grałeś to... nie porównuj stylu gry. Final fantasy przeszedł z mechaniki typowo turowej FF1 - 10 przez pseudoturowej 12-13, aż do pełnego trybu arcade w 15. Osobiście mi się to nie podoba. W dodatku wraz z tą przemianą traciłeś też możliwość sterowania drużyny. Od pełnej, przez częściową do sterowania tylko 1. W tym też sterujesz tylko 1 postacią a reszta gra sama, ale tu akurat więcej nie wiem, więc być może da się tym razem przełączać między postaciami. Czyli tak właściwie to ff ma niewiele wspólnego z poprzednimi. Tylko patrząc na potwory kojarzę je z różnych innych części.
 10. Aqwet

  Diablo IV - zapowiedź na Blizzconie?!

  Bzdura, logo z kostki jest co blizzcon. Reszta to gdybanie.
 11. Aqwet

  Diablo IV - zapowiedź na Blizzconie?!

  Bzdura, logo z kostki jest co blizzcon. Reszta to gdybanie.
 12. Aqwet

  Diablo bez przyszłości?

  Z tej samej rozpiski: The Diablo III team digs deep into upcoming patches, showcasing new features and epic content making their way into the game in the future. They’ll also answer any burning questions you might have.
 13. Jak sama nazwa wskazuje, zakup pierwszego epizodu daje Ci dostęp tylko do pierwszego epizodu. Jeżeli kupisz całość to dostaniesz dostęp do wszystkiego, lub kupuj po 1.
 14. Wszystkie te nowe wersje na steamie to osobne pozycje. Mnie ominęło bo mam oryginalne na płytkach, a nie na steamie
 15. Aqwet

  Motral Kombat XL trafi na PC?

  Szajs single czy multi? w poprzednim mk był problem z multi ale single dobrze mi się grało