paulap24

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O paulap24

 • Ranga
  Przodownik
 1. Na koniec gry mają pojawić się filmiki podsumowujące nasze wybory, które wpływały na politykę (lepiej późno niż w cale) to jest screen z takiego podsumowania.
 2. ACTA zostawia swobodę, ale aby coś zmienić trzeba to uchwalić, a droga jednej uchwały uwzględniając wszystkie strony będzie trwać jakieś 3-4 miesiące i jeszcze po drodze będzie można ją zastrzec albo wycofać
 3. Ja się zgadzam z Lucasem, ludzie zaczęli robić w internecie jakieś szopki i za przeproszeniem ******** głupoty. Wszystkie ich akcje i argumenty zaczynają mnie śmieszyć, ponieważ to ci "obrońcy" zachowują się jak zwierzyna łowna szukająca ofiary, robiąca zamieszki itp. rzeczy. Ludzie właśnie pokazali jak łatwo nimi manipulować mówiąc słowa o "wolności" i wmawiając im "ładne" hasła.
 4. Hmmm... Ciekawe jak z tymi konsolami będzie. Pojawiają się pierwsze plotki na temat gier (Killzone, Gears itp.) na nowe konsole (XBOX 720 i PS 4) i wg nich można przypuszczać, że konsole pojawią się w okolicach 2014, a nawet wcześniej. Jeśli CDR planuje wydać gry kolejno w 2014 i 2015 to muszą one wyjść już na nową generację (co do Sony nic nie wiemy, ale maszynka Microsoftu to na pewno) Wniosek z tego taki, że chłopaki będą miały pełne ręce roboty. Trzymamy kciuki, aby wyszło im jak najlepiej.
 5. Wiadomo, że wygra Battlefield 3 (w Polsce), a i tak nie pobije MW3 w ogólnej sprzedaży na świecie, zresztą co ich obchodzi sprzedaż w takich krajach jak Polska.
 6. Płynność jest obniżona z powodu zwiększone ilości klatek do wyświetlenia.
 7. Wiedźmin 2 i tak jest najładniejszy i pozostanie jeszcze długo najładniejszy wśród RPG-ów
 8. Może pojawi się kiedyś część z wszystkimi bohaterami AC ze wszystkich części (tych które nie wyszły też) i dadzą pokierować każdą postacią. Poznają się wszyscy w czyimś śnie ? przypuszczenia, gdybania, wyobraźnia jak dobrze, że to mamy.
 9. @Arhang Chodzi o cenę jednej gry na PS Vita i ta cena jest bardzo prawdopodobna.
 10. Lubię styl pisania artykułów "W samo południe ...". Można by je zebrać w całość i napisać dużą książkę podobną do "Wybuchających beczek", ale nawet lepszą bo odnoszącą się do graczy "ogólnie" i w ciekawszy sposób.
 11. MW3 25 mln. sztuk - BF3 5 mln. sztuk
 12. Gra będzie oparta na Frostbite 2 od DICE, więc XP-kowcy mogą się pożegnać na starcie z nowym NFS-em