discopete

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  88
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez discopete

 1. discopete

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Hej! Jest tam kto ?
 2. discopete

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Sniper Elite 3: Afrika - Ultimate Edition Kiedy będzie w sklepie www.gram.pl wersja na komputer PC ???
 3. discopete

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Kiedy będzie w ofercie sklepu gra na komputer PC pod tytułem Spintires ?
 4. discopete

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Enemy Front PC jaka wersja językowa? Kinowa czy pełna polska?
 5. 1. (Arma 2 Reinforcements) kiedy ta gra będzie w sklepie gram.pl? 2. Są nowe informacje na temat takich gier (DFAF) remake (MoHAA)?
 6. Czy do instalacji Call of Duty Black Ops i gry single player wymagane jest połączenie internetowe?
 7. Dzięki za zainteresowanie. Tak zależy mi na angielskiej. Fajnie byłoby przed instalacją gry samemu zdecydować czy chce się wersję AN czy PL kinową.
 8. EA odpowiedziało? Wiadomo już jak będzie z tymi wersjami? Premiera niedługo i nie wiem czy zamówić w gram.pl
 9. Czy gra na komputer PC Medal of Honor - Tier 1 Edition będzie w sklepie gram.pl w takiej wersji jak wcześniejsza część MoHAirborne? To znaczy, że przed instalacją gry można wybrać wersję językową (np. pełna angielska) z kilkunastu dostępnych na płycie DVD.
 10. 1. Czy sklep gram.pl będzie prowadził sprzedaż gry/dodatek ARMA 2 Operation Arrowhead ? Premiera gry jest już za niecałe trzy tygodnie. 2. Będzie preorder ? 3. Cena może być mniejsza od podstawki (ARMA 2) ?
 11. discopete

  CD-ACTION

  Przez kilka lat nawet w kilka gier zagrałem z CD-Action. Tak naprawdę to do czasopism trafiają gry których nikt już nie chce. Liczą się dema, patche, dodatki itp. Tak jak ten nowy Play, dużo dużych dem, jest w czym wybierać. No chyba, że internet ma 10 Mb/s. Jak co miesiąc stać na 15 złotych to te 2 złote zamiast na lizaki czy cukierki można dodać do CD-Action :)
 12. discopete

  CD-ACTION

  Dawniej CD-Action było za 20 złotych z dwiema płytami CD i było dobrze, nikt nie protestował. Teraz bardzo dobry pomysł z dwiema płytami DVD za 17 złotych i wielu na tym forum jest na nie. Na szczęście na stronie CD-Action jest większość na tak. Mam nadzieję, że CD-Action od nowego roku właśnie takie będzie i nie skończy się na deklaracjach.
 13. discopete

  CD-ACTION

  Brothers in Arms Road to Hill 30 - CD-Action DVD (lipiec 2005) demo jest w wersji 1.0 (dwie misje singleplayer) Brothers in Arms Earned in Blood - CD-Action DVD (grudzień 2005) demo nie jest w wersji 1.3 tylko w wersji 1.0 (jedna misja singleplayer i jedna misja przez LAN cooperative)
 14. discopete

  CD-ACTION

  Brothers in Arms Road to Hill 30 - CD-Action DVD (lipiec 2005) Brothers in Arms Earned in Blood - CD-Action DVD (grudzień 2005)
 15. discopete

  CD-ACTION

  Gracie jeszcze w Delta Force Xtreme? Ostatnia wersja gry to 1.6.9.3. teraz jest nowsza aktualizacja z numerkiem 1.7.1.9. Dla zainteresowanych http://files.novalogic.com/DFX/dfx.exe Aplikacja dfx.exe w nowym wydaniu ma 4,34 MB i działa również z wersją PL - dfx.exe zamieniamy w miejsce już istniejącego C:\Program Files\NovaLogic\Delta Force Xtreme\dfx.exe Zmiany to dodana obsługa nowych rozdzielczości ekranu w ustawieniach gry. Są teraz nawet na monitory panoramiczne 1920 x 1080, 1920 x 1200, 1920 x 1440. Ustawiłem na 1920 x 1200 i gra wygląda super. Jest też polepszenie strony dzwiękowej gry dodano system 7.1. Tego nie mam ale i 2 x stereo jest nieco lepiej niż było ostatnio :) Zmieniło się też parę detali w wyglądzie samej gry głównie mapa terenu (M na klawiaturze). W grze dla pojedyńczego gracza punkty doświadczenia zdobyte w danej misji nie liczą się od zera po straconym życiu tak jak było to wcześniej. Te gry są coraz to łatwiejsze :) Demo do nowej gry Delta Force Xtreme 2 też jest fajne. Ta końcówka wewnątrz bunkra. Niezła walka - dobra tylko za szybko się kończy (zanim wejdziesz do środka wiec, że jest tam 6 złych facetów) :) Najnowsza wersja dema 1.7.5.2. jest tu (520 MB) http://download.nvidia.com/downloads/nZone/demos/nzd_DFX2BETA_1752.exe DFX2DEMO to jedna misja SP a w niej sami znajomi rebelianci z Joint Operations Typhoon Rising :)
 16. discopete

  CD-ACTION

  Chętnie bym pomógł ale nie kupiłem tego numeru. Czekam do jutra na nowego Play-a :) Miłego dnia :)
 17. discopete

  CD-ACTION

  Ja nie mam prenumeraty w tym roku. Miałem lata temu i było to samo + średnio co trzeci numer był mocno pozaginany zwłaszcza okładka. Teraz kupuję od czasu do czasu w kiosku :)
 18. discopete

  Delta Force Extreme - Temat ogólny

  http://files.novalogic.com/DFX/dfx.exe http://files.novalogic.com/JOTR/UPDATE.EXE http://files.novalogic.com/JOTR/JointOps.exe
 19. Dziękuję za informację i za to, że zawsze odpowiadasz na moje pytania :) Do zobaczenia w przyszłym roku :)
 20. Nic nowego. Taki tryb był już dostępny wiele lat temu w grze Medal of Honor Allied Assault po wpisaniu odpowiedniego kodu nawet w rozgrywce dla pojedyńczego gracza.
 21. discopete

  Delta Force Extreme - Temat ogólny

  Wersja gry wydania PL to 1.6.9.3 teraz jest nowsza 1.7.1.9. Patch niewielki ledwie ponad 4 MB ale zmienia parę detali w samym wyglądzie gry + najistotniejsze to nowe rozdzielczości w ustawieniach gry na monitory panoramiczne. Jeśli tylko ktoś ma taki monitor niech ustawi na 1920 x 1200 gra wygląda lepiej dużo lepiej. Dodano też nowe opcje dotyczące dzwięku 7.1. Ach i jeszcze w grze dla pojedyńczego gracza punkty doświadczenia w danej misji nie liczą sie od zera po straconym życiu tak jak było to wcześniej. Te gry są coraz to łatwiejsze :) Patch należy pobrać ze strony www.novaworld2.com/ na forum temat DFX (patch jest jeszcze w fazie testów i można spodziewać się, że to nie jest ostateczny numerek 1.7.1.9 tak jak w przypadku Joint Ops. 1.7.5.7) wymagana rejestracja. Patch zainstalować bezpośrednio do folderu z grą. Właściwie to nie jest typowy patch tylko nic innego jak aplikacja dfx.exe w nowym wydaniu. Wystarczy zamienić na istniejącą już C:\Program Files\Novalogic\Delta Force Xtreme\dfx.exe
 22. Czy do gry SP wymagane będzie połączenie z internetem? Ostatnio coraz to więcej takich gier jest w sprzedaży. Dziwny pomysł.
 23. discopete

  Delta Force: Xtreme 2

  Kiedy ta gra będzie w sprzedaży w Polsce?
 24. discopete

  Nowy PLAY w sprzedaży

  Na rynku prasy nieco nowości zaczęło się od powrotu czasopisma GameStar (niech tylko na dłużej niż ostatnio) a teraz nowy pomysł na wydania specjalne Play-a tylko nie wiadomo czy to tak co miesiąc teraz będzie czy raz na kwartał. Co do ceny jest dość duża w stosunku do zwykłego comiesięcznego wydania Play-a te dwie płytki DVD mogłyby zagościć na stałe tak co miesiąc :)
 25. Ma ktoś już orginalną grę ze sklepu w wersji PL? Czy przed instalacją gry na komputerze można zrezygnować z wersji PL (napisy) i wybrać w całości po angielsku? Jest taka możliwość w programie instalacyjnym gry? Za wzór podam gry EA z serii MoH. Jak to jest z tą wersją PL są błędy tekstowe? Misji jest 11 w SP tak? + 3 czy 6 dodatkowych do odblokowania odpowiednimi kodami? Dobrze misji jest 11 - wiadomość sprawdzona oby były dość długie i starczyły na kilka wieczorów. Zna ktoś odpowiedzi do pozastałych moich pytań? Nie ma tutaj fanów gry co wiedzą już wszystko? Nie wiem czy warto kupić PL czy raczej myśleć o wersji angielskiej. Na dniach pierwszy patch do OFDR przed końcem roku pierwszy z wielu :) większy dodatek. Jak to się ma do wersji PL będą kłopoty z zainstalowaniem. Mam nadzieję, że nie będzie on płatny tak jak do CoDMW2 przynajmniej na PC.