Igor_Odejewski

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  83
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Igor_Odejewski

 • Ranga
  Robotnik
 1. Igor_Odejewski

  Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

  Czytaj nieco niżej bo temat mocno się rozwinął. Żart własnie to była kwestia humorystyczna a nie czynna. Ludzie mają tutaj mnie humoru niż na forum cda na przykład. Poprostu chyba wszystko bierzecie na serio.
 2. Igor_Odejewski

  Piramidy- Temat ogólny

  Masowe mordy.. Irak lata 80. Wojny o pieniądze, terroryzm. Pomimo że z tym walczą staję się to coraz większe i częściej spotykane.
 3. Igor_Odejewski

  Piramidy- Temat ogólny

  Bez obrazy dla nikogo. Żeby nikt tego źle nie przyjął. Ale nasz świat to zamiast isć do przodu, cofa się z dnia na dzień. I z niektórych rzeczy da się to wywnioskować.
 4. Igor_Odejewski

  Piramidy- Temat ogólny

  No własnie to mnie zadziwia. Ludzie w starożytności nie znali praw fizyki (napewno nie w takim stopniu jakie my znamy teraz)
 5. Igor_Odejewski

  Awatary

  Tam jeszcze biegała taka kobitka z pistoletem :P. Jak ona miała ?? :>
 6. Igor_Odejewski

  Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

  Panowie też chyba nie czytają wczesniejszych postów :). Proponuję się cofnąć o kilka postów do góry.
 7. To było tak lekko powiedziane :)
 8. Igor_Odejewski

  Piramidy- Temat ogólny

  Nie nie zastanawiam się tylko. Czy jeżeli nie było by tych maszyn. Poprostu wyparowały by w pewien dzień. Czy człowiek byłby w stanie sobie z tym poradzić
 9. Nie boję się poprostu, że zostanie zamknięty dostep do wszelkich gier gdzie pojawi się np. Uderzenie w twarz. A przecież w grach to teraz praktycznie normalka.
 10. Igor_Odejewski

  Piramidy- Temat ogólny

  Ale ta piramida została zbudowana dzięki najnowocześniejszym maszynom. A wyobraź sobie jak mieli by targać te wszystkie materiały :)
 11. Igor_Odejewski

  Awatary

  Hellsing. tego typa naprawdę się można bać:P. Nie wiem jak ma na imię. Ale zerkałem na ten film jak moja siostra oglądała. Przeraża mnie :P
 12. Igor_Odejewski

  Piramidy- Temat ogólny

  Piramidy. Zbudowane tysiące lat temu. Do dzisiaj stanowią jedną z największych atrakcji turystycznych. Ale nie możemy dotrzeć do środka piramidy. Nie możemy jej tez odkryć do końca. Co się kryję w sercu piramidy? Przecież mamy z tym styczność w większości gier. Oglądamy Discovery. Moje pytanie brzmi. Czy Ludzie w XXI wieku nie doszli do poziomu intelektualnego architektów piramid z przed tysiąca lat?
 13. Igor_Odejewski

  Diablo II Lord of Destruction

  Pamiąetaj ! :P Cd-Key Rzecz święta! :P Ja kiedyś odsprzedałem cd-keya do sc a dzisiaj bardzo tego żałuję. Ale po co jest platynowa kolekcja ;)
 14. Igor_Odejewski

  Kto lubi Radeony ?

  Nvidia i Ati zawsze się gonili. Jak Nvidia wypuściła SLI, Zaraz Ati wypuściło mocniejsze Crossfire. I tak jest od lat. Wyścig technologiczny.
 15. Igor_Odejewski

  Zarób Se- Kup Se! Czyli patenty na zdobycie kapusty!

  - leżeniu na słońcu - Taa oby była dobra pogoda ;) - podrywaniu panienek - Wtedy ratownikiem mógłbymbyć na okrągło ;) - karaniu skaczących do wody z rozbiegu itp. - Karaniu. To znaczy w jaki sposób ?