LordOfUndeads

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  721
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez LordOfUndeads

 1. Jeszcze dziwniejsze byłoby nazwanie gargulca żywiołowym ;)
 2. Z tego co ja wiem to ''mistrzowie'' rozszerzają obszar zaklęć i traci się na nie połowę inicjatywy. +4 do mocy dawał Mistrz Bólu do Klątwy piekieł (i mistrz gniewu do słowa światła).
 3. LordOfUndeads

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  To NIE JEST fotomontaż. To jest autentyczny screen z TV (winfast)/
 4. LordOfUndeads

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Skaczę sobie po kanałach a tu coś takiego...nie wiem dokąd O.Rydzyk zmierza.
 5. LordOfUndeads

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Mam pytanie odnośnie wymagań, a mianowicie karty graficznej. Czy Wiedźmin będzie przyzwoicie chodził na Radku 9600? O ile do procesoru i RAMu jestem pewien to do karty mam pewne wątpliwości.
 6. Widzieliśmy już sporo screenów z nową rasą, więc postanowiłem skleić je żeby można sobie było to jakoś wyobrazić. Podzieliłem jednostki ulepszone na te bardziej "ludzkie" i te "demoniczne" (bo jak wiadomo ta rasa to połączenie ludzi z demonami). Brakuje tylko nieulepszonej szamanki i wiwerny.Mam wątpliwości co do Wiwerny/Pao-kai. Nie wiem gdzie zaliczyć zieloną wiwernę. Z jednej strony zielona pasuje do tych "ludzkich", ale jednak na screenach przy jednostkach "ludzkich" najczęściej widzimy Pao-Kai.
 7. LordOfUndeads

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://www.gram.pl/sk2_8QnrHO8_do_usuniecia.html Ciekawy produkt. Chyba sobię zamówię ;)
 8. Polacy nie lepsi byli w HoMMIII ;) ang. Rampart = Bastion ang. Tower = Forteca ang. Fortress = Cytadela I gadaj potem z maniakiem trójki, który piątki na oczy nie widział.
 9. Nie chce mi się przegrzebywać stron w tym temacie, a potrzebuję kilku informacji (o ile to możliwe). Jaka jest przewidywana cena, kiedy wyjdzie i kiedy będzie w PRE-ORDERze? Z góry dzięki.
 10. Ciekawi mnie jak to się stało...w historii jak nic napisane, że zmieszano krew ludzką i demoniczną, ale jak dla mnie to jest jakaś przenośnia ;) Sukkub i człowiek rozumiem...ale człowiek i Cieć z Rogami? O.o
 11. http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?p=155082#155082 Po prostu brak mi słów.... są piękne. Nie spodziewałem się czegoś takiego po sylvanie... nareszcie coś co można nazwać alternatywnymi ulepszeniami!
 12. Według mnie gdyby rzeczywiście była to zdolność typu uderzenie tarczą, oślepienie jednorożca, to nie byłoby tego zdania: "The ability can only be used on a target that stands close to the Dragon." Bo np. bitewne pikowanie gryfa albo wskrzeszenie anioła, można użyć na odległość, ale leczące dłonie paladyna już nie. To będzie tak działać według mnie.
 13. Można powiedzieć, że już je widzieliśmy... oczywiście jedynie jeśli naprawdę uwierzymy, że to alternatywne ulepszenie http://img183.imageshack.us/img183/2372/crystal2007052613461834dr5.jpg
 14. Bardzo rzadko się z nimi walczy, z Mantikora w zwykłej grze jeszcze nie udało spotkać. Jednostki neutralne nie mają wpływu na morale.
 15. Od tych Trupaków zalatuje Dark Messiah''em z daleka. Ten klimat i kolorystyka... no i te pająki. Ten kolor od razu skojarzył mi się z kryształem Shantari, ale też z samym Arantirem. Co do zdolności podoba mi się wybór lisza. Wybieramy wsparcie własnych jendostek, lub niszczenie oddziałów wroga rozkładem. Zastanawia mnie zdolność nowego Wampira... może będzie to coś jak oślepienie? Tłumaczyłoby to brak braku kontrataku (;P). Smok wygląda jak szkielet smoka...z tymże modelu smoka...
 16. LordOfUndeads

  Dark Messiah - temat ogólny

  Do zdobycia na statku (4 rozdział), tam gdzie jest full klatek z goblinami. Leży na stole przy wyjściu z tego pomieszczenia.
 17. Nadchodzący czar "Boska Zemsta" będzie musiał Ci wystarczyć ;)
 18. A dokładniej Pająka (dowiadujemy się w min w DM). Pamiętam pewną zagadkę sfinksa... było to pytanie właśnie o smoka ładu u nekromantów i jedna z odpowiedzi brzmiała "Królika Zabójcę" ;) Może ktoś w Ashan jest za tym wyobrażeniem Ashy ;P
 19. Niw\e narzekaj, fajny jest ;) No to dodatek mamy z głowy. Wyzywające stroje w Dungeonie, elfy przypominające homoseksualistów w Sylvanie i teraz jeszcze czynne namawianie do palenia! Jak wiadomo teraz nie odpuszczą nawet pszczółce Mai. Na ubranegeo Sukkuba liczyłeś? ehehehe Jak dla mnei to ona wygląda jak undead O.o Miluśki jest, i jeszcze ten świecący mieczyk. Może atak rogami? :P Chodziło Ci o dym, prawda?
 20. Cyklop mnie zaskoczył ( http://img175.imageshack.us/img175/7205/crystal2007052613440007vq5.jpg) w pierwszym momencie myślałem, że to alternatywne ulepszenie jakiegoś demona ;) Podoba mi się Zombie, ale nie wiem czym ma się odróżniać "nową" Rakszasę od nieulepszonej i co ona nowego wniesie.
 21. Ja najczęściej używałem tego u zabójców bo na odległość mają kary. Chociaż u krwawych też czasem przydatne.
 22. >Na przykład odsłaniając przy tym na przykład zastawianą jednostkę strzelającą? To by było bardziej osłabienie niż >wzmocnienie... Chyba zapomniałeś o działaniu klawisza CTRL przy wykonywaniu ataku ;) >Jeśli na kilka tur to IMO powinno się to wiązać co najnie z brakiem możliwości ataku albo całkowitym wyłączeniem z >bitwy na czas trwania niewidzialności. Z tą pierwszą możliwością byłoby ciekawiej, Stalker mógłby podejść bez strat >do wroga, strzelca na przykład :) Coś na wzór bitewnego pikowania Gryfów, tylko że dla nie-lotów. Teraz sobie przypomniałem, że przecież napalone koniki z inferno mają aurę obniżającą morale, więc pewnie będzie działać na takiej samej zasadzie.
 23. Może będzie to zdolność aktywowana dająca 50% szanse na trafienie (jak u duchów) albo brak kontrataku. Na myśl przychodzi mi też coś takiego, że wróg nie będzie mógł zobaczyć ich w armii bohatera. Czar Curse, albo wszystkie klątwy. Tylko czy będzie to zdolność na całą walkę czy jedynie zdolność aktywowana działająca przez pewien czas? Mi przychodzi na myśl coś podobnego do zdolności krwawej furii tylko, że jednostka przemieszcza sie na drugi koniec mapy jak najdalej może. Swoją drogą może to zablokować kontratak nie mówiąc już o utrudnieniu w "złapaniu" takiego jeźdźca. Mi też nic innego do głowy nie przychodzi, taka trująca Hydra to byloby coś. Może efekt mistrza ognia? Spopielenie zbroi. Albo spalenie many.
 24. Urok i oczarowanie? Hmmm... Co kto woli :P Można by jej dać Taxpayer''a tylko jakoś ładnie zmienić nazwę xD
 25. Nie wiem czy zdolność "niewidzialność" będzie w jej przypadku skuteczna :P