Jedrzej_92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  425
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jedrzej_92

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Jedrzej_92

  WildStar

  Cześć, jakby ktoś miał zbędny guest pass i byłby tak dobry się podzielić to: jedrzej.r@wp.pl
 2. Cześć, mam do sprzedania cd-key do Edycji Imperialnej The Elder Scrolls Online. Wygrałem go w losowaniu u jednego ze znanych zagranicznych streamerów jednak doszedłem do wniosku, że mi się nie przyda. Jestem skłonny sprzedać go po cenie niższej niż sklepowa (oczywiście bez przesady). Zainteresowanych proszę o kontakt maila jedrzej.r@wp.pl lub na steamie, mój nick to Vertyh.
 3. Jedrzej_92

  The Elder Scrolls Online

  Mail jedrzej.r@wp.pl ewentualnie Vertyh na steamie.
 4. Jedrzej_92

  The Elder Scrolls Online

  Cześć, czy ktoś byłby zainteresowany kupnem cyfrowej wersji Edycji Imperialnej TESO? Wygrałem klucz do takowej podczas losowania u jednego z zagranicznych streamerów i teraz chciałbym go sprzedać. Oczywiście po cenie niższej od oferowanej przez większość sklepów ;)
 5. Jedrzej_92

  LOL - League of Legends

  GG Fnatic. Miażdżąca przewaga, spodziewałem się bardziej wyrównanej gry patrząc na dwie pierwsze. Peke zniszczył ale reszta teamu dawała mu do tego idealne okazje.
 6. Jedrzej_92

  LOL - League of Legends

  Raczej to Fnatic jest w wyjątkowo dobrej formie. Chociaż Alex niezbyt się dzisiaj popisał...
 7. Jedrzej_92

  Sztuki Walki

  Jeśli nie lubisz się kulać po macie to zdecydowanie nie ma sensu iść na MMA :P Kickboxing jest ok, pomyśl też może nad Muay Thai ;)
 8. Jedrzej_92

  Sztuki Walki

  Uwaga odpowiedź będzie mało oryginalna ale w sytuacji o jaką zapewne Ci chodzi najlepiej będzie odejść albo spróbować załagodzić ;) A co do pytania MMA czy Kickboxing to zależy od tego co lubisz. Jeśli tylko boksować i kopać to wybierz to drugie, a jak interesuje Cię też walka w parterze czy zapasy to wiadomo MMA. Co do ewentualnej skuteczności to wszystko zależy od sytuacji, myślę że dość zbliżona ;)
 9. Jedrzej_92

  LOL - League of Legends

  Z reguły nie lubię zadawać takich pytań bo wyglądają jak wylewanie jakiś żali ale mnie to ciekawi. Jakiś czas temu dostałem się do Silver 1. Grałem 1-2 gry dziennie z powodu braku czasu. W końcu udało mi się dobić do 95 pkt. Wygrałem 3 kolejne gry i miałem ich 98. Myślę sobie spoko, słyszałem że bardzo powoli się dobija do bo5. Niestety miałem na koncie 6 albo 7 wygranych pod rząd więc czułem, że muszę coś przegrać ;P I tutaj moje zdziwienie kiedy po pierwszej przegranej grze straciłem 21pkt. Jakoś to przeżyłem ale po kolejnej znowu straciłem 21. Potem przegrałem jeszcze 2 i spadłem do 16pkt. I tu pojawia się moje pytanie. Czy takie dysproporcje w zdobywaniu lp są normalne? Bo jednak dobicie do tych 98 wymagało ode mnie około 15 wygranych gier ( wiadomo w między czasie 3-4 przegrałem), a spadek na samo dno wymagał zaledwie 4 ? ;)
 10. Jedrzej_92

  Guild Wars 2 - PentaGRAM - rekrutacja do gildii

  Nick: Vertyh Rasa: Human Profesja: Guardian
 11. Pewnie nie będe oryginalny jeśli napiszę, że kołkownica ;)
 12. Jedrzej_92

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dobrze mówisz ;) Kolejne klucze do konta dodaje się tak samo. Klikasz register, wpisujesz kod który chcesz dodać potem klikasz Yes i podajesz login i hasło istniejącego konta do którego chcesz dodać.
 13. Jedrzej_92

  Problemy z internetem

  Witam. Nie jestem do końca pewien czy to dobry temat na tego typu pytanie ale zaryzykuję. Mam problem z częstą utratą dostępu do internetu na kilka sekund. Teoretycznie laptop jest wciąż połączony z siecią ale ma do niej ograniczony dostęp. Dzieje się tak dosyć często i przeszkadza to w normalnym korzystaniu z internetu. Internet ten mam około roku, wcześniej problem nie występował zbyt często (uznałem nawet, że takie coś to normalka od czasu do czasu). Nie jestem pewien czemu teraz zdarza się to tak często. Jedyne co zmieniałem to laptop, router wciąż mam ten sam. Dostawcą internetu jest Netia. Wie ktoś może co jest przyczyną i jak to ewentualnie poprawić?
 14. Jedrzej_92

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dzięki. Jakoś mi ta informacja umknęła, a znajomy zajmował dla mnie nick ;P
 15. Jedrzej_92

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Skąd masz info, że trzeba czekać na zwolnienie nicku? Czytałeś gdzieś czy sprawdzałeś sam w grze?