kepny

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  639
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez kepny


 1. Dnia 30.11.2007 o 18:41, miodus napisał:

  Mam pytanie dotyczace gry Mass effests zauwazyłem na pudełku ze jest wymagany TV z 60Hz czy
  gra nie będzie działać w takim razie na 50Hz??


  Ja mam PGR4 i tez działa na 60Hz a tv miałem wtedy na 50 :/ i wiesz co grę odpaliło w górze ekranu były jakieś paski ale dało się grać, tyle, że słyszałem, że można tak spalić sobie telewizor (ale nie wiem ile w tym prawdy już mam inny tv i nie mam problemy).


 2. Powiedź im po prostu, że to jedyna taka okazja żeby poznać tych wspaniałych ludzi i jeśli Cie nie puszczą zmarnują Ci ten okres dzieciństwa, który nie trwa wiecznie i trzeba się nim rozkoszować póki trwa, bo później już tylko dorosłe szare życie, studia itp, i że jesteś na tyle odpowiedzialny, że nic nie zrobisz głupiego a poza tym na zjedzie będą tylko odpowiedzialni ludzie, którzy przypilnują żeby nikomu nic się nie stało.

  A tak w ogóle to 16 to przyzwoity wiek na jakiś wypad kolonia jest tak samo nieprzewidywalna jak zjazd a nawet bym powiedział, że na zjedzie jest bezpieczniej więc czemu miałbyś nie jechać.
  Jeśli mają zaufanie to Cie puszczą tylko musisz im wiercić dziurę w brzuchu :)

  Życzę powodzenia :)

  PS. studia w sumie to nie jest szare życie podobno najlepszy okres życia :P pozdro dla studentów :)


 3. Ile masz lat ? jak idzie Ci w szkole (słabo, w miarę dobrze, dobrze, bardzo dobrze - wybierz jedno), teraz jeszcze czy rodzice mają do Ciebie zaufanie, czy jednak sobie przeskrobałeś już ? później zrobimy bilans jakiś i zaczniemy szantaż (czyt. przedstawienie rodzicom odpowiednich argumentów)