PlushowyMisio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  250
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PlushowyMisio

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Tylko ciemna strona mocy jest drogą do potęgi...
 2. PlushowyMisio

  Mass Effect PL (PC) - recenzja

  Napisz mi, dlaczego ta recenzja nie jest rzetelna. Czy przez brak podania czasu na ukończenie całej gry traci ona (recenzja) na wartości? Faktem jest, że Mass Effect nie jest grą najdłuższą i do Baldur''s Gate mu daleko. Z drugiej strony, na pewno nie udałoby mi się skończyć gry, na którą musiałbym poświęcić 80 godzin rozgrywki. Po prostu nie mam na to czasu. Mam dziesiątki innych rzeczy do roboty (praca, dom, rodzina, inne obowiązki) i na granie pozostaje mi najwyżej godzina-dwie dziennie. Jak dobrze pójdzie. Często zdarza się tak, że do pogrania to siadam do komputera raz na tydzień. Na godzinę. Taka a nie inna długość Mass Effecta spowodowała, że mogłem grę ukończyć. I choć na końcu było mi trochę przykro, że już po wszystkim, to mimo tego byłem zadowolony, że mogłem ten wspaniały tytuł skończyć. Wiem, że hardcore''owy gracz łyknie ME na jedno, może dwa posiedzenia, ale taki gracz jak ja (czyli zajmujący się jeszcze czymś poza graniem) będzie miał rozłożoną przyjemność na wiele dni. Tak więc nie uznałbym, że krótki czas na ukończenie jakiejś gry jest jej wadą.
 3. tak wygląda człowiek, który od czwartej rano jest na nogach. Język się plącze, wygląd jakiś taki wczorajszy, myli się przy tym co ma powiedzieć... A Carnicera to ja powieszę za puszczenie tego babola :) Chyba zrobił to celowo, ot co.
 4. PlushowyMisio

  Pytania i odpowiedzi odnośnie Fallouta 3

  Cóż... Wszystko na to wskazywało, ponieważ otrzymaliśmy pozwolenie od Bethesdy na opublikowanie tego po polsku. Skoro jest inaczej, to "(...) prezentujemy jako jedni z pierwszych w Polsce!" :)
 5. PlushowyMisio

  Retrogram - Ultima Nova Unlimited

  Dobrze pamiętam Alphę Centauri. Grałem najpierw w demo a póxniej udało mi sie dorwać pełną wersję. Faktycznie gra robiła wrażenie. Zwłaszcza możliwość dojścia do każdego miejsca, które mieliśmy w zasięgu wzroku. Trzeba pamiętać, że ówcześnie to co obserwowaliśmy na horyzoncie było tłem, do którego nie można było dotrzeć. Tutaj każda górka na horyzoncie było miejscem, gdzie można było wejść. Swój krótki epizod miałem także z pierwszym Flight Unlimited, acz głównie pamiętam z niej rewelacyjną, jak na owe czasy, grafikę.
 6. PlushowyMisio

  Mass Effect: Revelation – recenzja książki

  Po pierwsze primo to opanuj swoje zapędy językowe. Po drugie, tekst napisał autor, którego ksywka widnieje przy tekście.
 7. Nie zagwarantuję, acz na pewno filmy pokażemy w tym tygodniu :)
 8. Witam serdecznie, Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, którzy oczekują dzisiejszego gameplay''a z gry Mass Effect. Nie uda nam się go dzisiaj pokazać. Obiecujemy jednak, że materiał zostanie opublikowany w tym tygodniu a dodatkowo zamiast jednego filmu, pokażemy dwa, o wiele obszerniejsze materiały. Raz jeszcze przepraszamy i prosimy o odrobinę cierpliwości. Pozdrawiam Paweł "PlushowyMisio" Kozierkiewicz
 9. Możesz mi wierzyć - związków sklep-redakcja nie ma, pomijając ten sam budynek. Cieszę się, że nam źle nie życzysz :) Pracujemy nad odpowiednimi zmianami, które mają lepiej pokazać nasze materiały. Trochę cierpliwości i powinno być lepiej. Cóż... Niestety nie da się wszystkich uszczęśliwić. Obiecuję Ci jednak, że postaram się popracować nad niektórymi autorami, aby ich teksty były bardziej wyraziste.
 10. Jakoś nie zauważyłem, aby jakiekolwiek działanie sklepu rzutowało na treść, czy formę recenzji. Nikt ze sklepu do nas ani razu nie przyszedł i nie powiedział, co i jak mamy napisać. Oni robią swoje a my swoje. Jeśli masz jakieś dowody na poparcie swojej tezy to chętnie się o nich dowiem. Mają, mają... A jesli miałeś problem z zauważeniem gry, o której nie wypowiadaliśmy się pochlebnie, to zapraszam tutaj: http://www.gram.pl/art_8QzkH,5_Empire_Earth_III_rzut_okiem.html , lub tutaj: http://www.gram.pl/art_8QrkGe8_Mortyr_Operacja_Sztorm_recenzja.html Z tego co wymieniłeś to jedynie w przypadku ocen mogę się zgodzić.
 11. PlushowyMisio

  The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

  Ze swojej strony mogę polecić Eldar.
 12. Nie wiem... Może Sol? ;)
 13. A takie "coś". Najważniejsze, że zrozumiałe :)
 14. to teraz ślicznie proszę o wpisywanie sie pod petycją :D
 15. Człowiek z kartki czyta - źle. Nie czyta - też źle, bo myślą że czyta. :)