migem

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  835
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O migem

 • Ranga
  CD Projekt
 1. Gry z serii HOMM wydaje w Polsce bezposrednio firm UbiSoft.
 2. CD Projekt nie jest już od jakiegoś czasu wydawcą/dystrybutorem firmy Activision/Blizzard to główna przyczyna nie wydawania ich tytułów.
 3. Konferencja zostanie noficjalnie zapowiedziana w poniedziałek 06.09, ale ja zdradze chwilę wcześniej, iz jest zaplanowana na 23.09.
 4. Tak, gra Gray Matter ukaże się w tym roku, a dokłądniej w samym końcu Października.
 5. Proponuje zadać to pytanie nna forum na stronie www.cdprojekt.com w wątku pomocy technicznej dla gry Ogniem i Mieczem, ja osobiście nie znam odpowiedzi, ale na forum znajdują się wszytskie najświeższe informacje odnośnie dostępnych paczy.
 6. Edycja Kolekcjonerska do Arcanii: Gothic 4 będzie, a jej skład oraz jego wizualizację podamy jeszcze w tym tygodniu. EK będzie dostepna w cenie 199,99 zł.
 7. Obniżenie ceny AION''a, a więc i wydanie go w któreś z serii CDP (zapewne NPK) jest mozliwe dopiero po globalnej obniżce ceny przez NC Soft - gra jest w oryginalnej wersji językowej i jest gra abonamentową MMO, na całym swiecie musi byc zatem dostępna w podobnych warunakch cenowych.
 8. Skład EK Gothic 4 ArcaniA zostanie podany podczas wrzesniowej konferencji prasowej CDP, czyli na mniej wiecej okolo miesiąca przed data wydania gry, również wtedy rozpocznie się pre-order. Gra zostanie wydana równo ze światową premierą, chyba że wydarzą się jakieś etchniczne nieprzwidywalne problemy.
 9. Nie nie jestesmy wydawcą gier koncenru Activsion Blizzard.
 10. Nie CD Projekt nie wydaje tej gry i nie jest jej dystrybutorem wg. mojej wiedzy na dzisiaj oczywiście :)
 11. Tak CDP jest ciagle oficjalnym dystrybutorem zarówno JoWooD jak i tych konkretnych tytułów, róznice wyniakjaą w pewnych edycjach, któe rzeczywiście może wydac ktoś inny, nie mniej prawa do polskich wersji tych gier pozostaja przy CDP.
 12. W najbliższym okresie nie będzie takiej mozliwości, wymaga to zmian po stronie serwisu GOG.com, lokalizacja gier dostepnych elektronciznie wymaga również zmian po stronie licencyjnej, a te mogą uniemozliwć ich dystrybucje elektroniczną. Czyli sprawa jest złożona i delikatna i wyamag sporo czasu.
 13. Oczywiście! Nie mamy jescze ustalonego składu tej edycji ale trwają o nim rozmowy z JoWooD i gra będzie na pewno w wersji EK na PC oraz na konsole.
 14. Nie mamy tej gry w najbliższych planach. Darksidres na PC tak, tego drugiego tytułu raczej nie