Abe83

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  811
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Abe83

 • Ranga
  Delegat
 1. Jak dla mnie, to ten obrazek wcale jeszcze nie znaczy, że Serious Sam III będzie "na poważnie" i bez komiksowego stylu. Robienie newsa o takiej treści na podstawie jednego screena, to - wg mnie - trochę "bicie piany".
 2. O mój Boziu, a coś Ty wymyślił z wizerunkiem, który jest złym przykładem dla młodzieży (tak chyba ciut poprawniej) ? I jakiż to genialny trop doprowadził Cię do stwierdzenia, że koleś nie ma czasu na prysznic? Niektórzy z nudów to już naprawdę nie wiedzą, co wymyślać i jak na forum zaistnieć...
 3. Miażdżyciel. Pogromca. Oby tylko zrobili coś z level scallingiem, klonowatością i ogólną bylejakością, wyłażącą z niektórych kątów w każdej grze TES.
 4. Przecież to jeszcze kompletnie o niczym nie świadczy. W Gothic 2 + NK też miałeś kilka obszarów do dyspozycji. Że to nie były oddzielne wyspy? Co za różnica? W Two Worlds II też masz akcję na kilku wyspach, pomiędzy którymi możesz się poruszać. I co z tego? To pewnie znaczy, że twórcy Risen 2 wzorowali się na TW II, tak? Ważne, kto robi grę. Piranha Bytes nie ma nic wspólnego ze Spellboundem.
 5. Dzięki Ci, Panie, za Piranha Bytes i za to, że chce im się jeszcze robić gry! :) Czasem aż trudno uwierzyć, że firma, która dała nam Gothic 1 i 2, dalej tworzy i to w identycznym stylu. Dla mnie, to jest JEDYNA firma, dla której najważniejsi są wierni fani i która daje nam dokładnie to, czego wszyscy tak bardzo chcą. Nowe przygody w doskonałym, sprawdzonym systemie. Bez wydziwiania. Boję się tylko tych broni palnych. Oby nie przedobrzyli.
 6. Abe83

  Są pierwsze screeny z Risena 2!

  Ja to chcę, natychmiast! :) Już się nie mogę doczekać.
 7. Ja jeszcze walczę :) Póki co, staram się zacisnąć zęby i przedrzeć przez wszystkie kretynizmy, może dalej się rozkręci. Wiesz, krzaczki mogę od biedy omijać, model jazdy potraktować jako arcade-owy i jakoś tam się przy tym dobrze bawić jeszcze. ALE. Jak mi gra będzie dalej obrzydzać zabawę jakimiś debilizmamii w postaci "zawodów Korony" (czy jakoś tak) i prowadzącej - denerwującej idiotki, która wpieprza się ze swoimi uwagami nawet, jak już jestem na torze, to chyba nie zdzierżę i wyrypię to na allegro.
 8. Już mam. Z grubsza gra się podobnie, jak w pierwszą część, ALE: - cała otoczka gry stała się żenująco głupia i infantylna - grafika jak na 2011 rok jest paskudna. Pierwsze TDU było ładniejsze, nie tak plastikowe i sztuczne, jak druga część - gra jest kiepsko zoptymalizowana - model jazdy - ech... przy włączonym najbardziej symulacyjnym trybie, pykam sobie na klawiaturze i jest OK..
 9. Ta gra, to dla mnie najlepsza definicja "mieszanych uczuć" :) Pomysł na grę jest wielki, ale realizacja poszczególnych elementów trochę kuleje. Pełno w niej wszystkiego, na pewno jest piekielnie grywalna, na pewno zapewni tygodnie/miesiące dobrej zabawy, ale dlaczego to musi być takie brzydkie i niedopracowane wszystko... Dokładnie tak samo było z Saint''s Row 2. To taka trochę "miłość do jeża" XD
 10. Dajcie mi jakąś brutalną gierkę! Chcę krffiiiiii! Grrr! Buahaha XD Może wezmą mnie do TV? Opowiem w wywiadzie, jak po partyjce w Mortal Kombat robię fatality muchom w pokoju! Albo pokażę im moją gumową kaczuszkę, którą muszę ściskać, żeby rozładować napięcie, jak mi ktoś headshota sprzeda. Krfiiiii!
 11. Taaa... ulubiony temat wszystkich filozofów XDD Jacek grał w Postala i trzepnął sąsiada sztachetą. Kaziu wypruwał flaki w Mortal Kombat, a poza tym był pacyfistą, wąchał kwiatki na łące i karmił króliczki. Johny nie wiedział co to gry i spalił żywcem 15 osób na uczelni w USA. Jaki z tego morał? - gry są ZUUUEE. A Turbodymoman dwa razy bardziej.
 12. No proszę, jak to po latach wychodzi prawda na jaw. Jeszcze trochę i okaże się, że postać Mario była zainspirowana polskimi hydraulikami na emigracji ;) No co - a nie jest to typowo polski kawał chłopa? Słuszna postura, kawał wąsa, spodnie robocze, do tego bez przerwy podskakuje i wszystkim na łeb próbuje włazić XD
 13. Good bye Kim. W sumie to dobre wyjście. Jak ktoś dużo fika i bardzo chce zwrócić na siebie uwagę, to najlepiej udawać, że się go nie widzi - wtedy szybko robi się ciszej :)
 14. "Wiedmak: Ubijcy Koroliej" XDDDDD Wiechu rządzi. Two Worlds II rządzi. Fable III zepsuli. DAII zepsuli. Niech świat zobaczy, skąd w tym sezonie wychodzą najlepsze rolpleje. No, przepraszam - drugi Drakensang daje radę. Ale naszych nie przebije :)
 15. Jedno pytanie odnośnie TDU2 - jeśli dobrze rozumiem, informacja na tej stronie mówi o premierze gry 11 lutego. W takim razie dlaczego w zakładce produktu i w "planie wydawniczym" nie jest określona dokładna data?