Marcellomar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marcellomar

 • Ranga
  Robotnik
 1. Bardzo dobry film. Nie arcydzieło, ale siłą tej historii jest jej prostota i maksymalne wyeksponowanie akcji i napięcia typowego dla tego gatunku. Legion samobójców czy inne filmy "superbohaterskie" mogłyby się uczyć jak umiejętnie wprowadzić postać i jak dać jej odpowiednią ilość czasu w filmie. Do tego sceny strzelanin, mimo że bardzo dynamicznie, to jednak czytelne.
 2. Marcellomar

  Might & Magic: Heroes VII - Temat Ogólny

  Grałem, było fajnie i nagle bug w 4 misji przystani. Nie moge zaatakować zamku bo jest "blokowany przez armię". Do tego momentu podobali mi się Heroesi nr 7. Dobre koncepcje jendostek, ciekawy rozwój miast, fabuła lepsza niż w H6. I jakoś omijały mnie bugi zgłaszane na steam community, a tu nagle trach i póki co nie mogę dokończyć misji.
 3. Marcellomar

  PES 2016 - znamy wymagania sprzętowe

  Niezmiennie zadziwiają mnie te wymagania bo w zeszłym roku były podobne - hd graphics 3000 w zalecanych? hd 2000 w minimalnych? Ta gra nawet na kalkulatorze się odpali.
 4. Marcellomar

  F1 2015 - recenzja

  Autor recenzji był niesłychanie hojny z oceną, ogrom zniszczeń dotknął każdego elementu gry - we wszystkim coś popsuto. W trybach panuje bieda, w opcjach wyścigowych także, nie ma SC, nie ma inteligencji przeciwników, którzy mylą agresywną jazdę z bezczelnym taranowaniem mnie w miejscach zupełnie absurdalnych, nie dających szans na wyprzedzenie. Grafika jest brzydsza niż w poprzednich edycjach, sztucznie według mnie wyglądają refleksy światła, jakby naniesione na ekran. Zrozumiałbym, gdyby to była wersja beta, szykowana z myślą o stworzeniu dobrej gry. Jako gra na X-a za prawie 300 zł jest to całkowite nieporozumienie.
 5. XCOM był chyba jedną z niewielu strategii, które "przełumaczono" na język pada i którym wyszło to na dobre. Wg mnie sterowanie padem od x''a było znakomite. Jak dla mnie jedynym wyjaśnieniem tego, że obsługa padów nie została uwzględniona w pracach nad dwójką jest pogłębienie warstwy taktycznej.
 6. Też mam takowy. Są opóźnienia w uploadzie bety ponoć. http://forums.ubi.com/showthread.php/1133458-MMH7-Beta-delay
 7. Marcellomar

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Twórcy zapatrzyli się w batmany i w pierwszej lokacji mnóstwo jest zadań typu włącz zmysł i podążąj po tropach. Dobrze że można sobie konfigurować HUD, bo ja np. lubię wersję obszarów na któych jest rozwiązanie (jak w Dragon Age) ale inni pewnie wolą większe wyzwania i mogą to sobie wyłączyć.
 8. świetnie, czekam, mam nadzieję że wersja na Steam będzie dostępna w waszym sklepie
 9. Marcellomar

  Humble Bundle tym razem wesprze Nepal

  > Szkoda tylko, ze po kupnie nie otrzymałem kodu na Heroes 6 Gold Edition, tylko 2x na > Shadow of Darkness oraz nie działający kod na The Falcon & The Unicorn DLC. Ciekaw tylko, > czy wina Humble''a czy Ubi. To niczyja wina po prostu Heroes VI instaluje się jako Shades of Darkness - wszystkie obrazki przy instalacji podstawki sugerują że instalujesz Cienie Mroku, jednak tak nie jest. Dopiero kiedy użyjesz obu kodów masz podstawkę i dodatek, po wpisaniu pierwszego kodu masz tylko 6 z dwoma małymi DLC bez cieni mroku. Jest to opisane w instrukcji humble bundle do kodu Shades of Darkness. Mocno skomplikowane ale to "urok" Ubi oraz porzucenia samej gry przez twórców.
 10. No i można szybko nabić wyższy level zwinności i siły
 11. takie DLC było też do Black Flaga. Jak ktoś nie chce nie ma przymusu kupowania:)
 12. Marcellomar

  Grupa gram.pl w STEAM

  http://steamcommunity.com/profiles/76561198086131141/
 13. Mam podobne odczucia, jak kolega wyżej - tylko Child of Light uważam, za bardzo dobrą grę, wiele było przyzwoitych, niezłych, ciekawych, ale nie było nic, co by zaparło dech. Chociaż nie we wszystko grałem...
 14. rzeczywiście niegłupia gra - przeszedłem dwa razy i polecam:) mogłaby być jedynie troszkę dłuższa i zagadki odrobinę trudniejsze