Gasio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gasio

 • Ranga
  Obywatel
 1. Jak narazie to jest mega wtopa, nie da się zalogować od godziny. Jak na takie doświadczenie z grami sieciowymi to dali ciała.
 2. Albo żelazne nerwy :D mi siadła psycha przy trzecim odwiedzaniu tej samej lokacji, gra poszla na sprzedaż ... cale szczeście sprzedała się :D
 3. Nie no hit z książek też już wycinają fragmenty i robią płatne DLC, masakra. Po rozdziale zaczne składać książki.
 4. hehe siara straszna, liczba placących spada to trzeba iść w pandowe klimaty coby żółte dzieci skoczyły do sklepów. Mój acc już wystawiam na sprzedaż :)
 5. Heheh nie liczyłbym na wcześniejszą grę jeśli kupujecie w tym serwisie, ja ostatnio czekałem na przesyłkę ponad tydzień. Cheers.
 6. A i żeby nie było nie kupię żadnego DLC, bo to jest zwykłe "sku...." jakby rzekł Zoltan.
 7. I tak to złamią piraci w ten sam dzień, wywalona kasa na zabezpieczenie w błoto. Poczekam parę tygodni i kupię używaną.
 8. Identyczne ceny są w każdym markecie i empiku, także jako bezpośredni wydawca ceny nie powalają.
 9. Wstyd za cenę tej gry. Max 20 zł. Na necie są o niebo lepsze i DARMOWE mody do Warbanda.
 10. Grafika bardzo dobra, przyjemnie się skrada po lesie, ale trzymanie broni podczas czołgania przed sobą to jest już masakra.
 11. Jetem miłośnikiem ST1, gram w obecną betę, ale prawie 200 zł nie dam :) gra jest dobra, będzie doszlifowana ale to tylko zwykły rts nic więcej, nie ma w niej jakiś przełomowych rozwiązań, grafika ok może być ale tez nie powala.