pankowy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  787
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pankowy

 • Ranga
  Delegat
 1. pankowy

  Pełny soundtrack z Brutal Legend

  Łoz - IF, Mega, Coroner, Anthrax?... Owned!
 2. No, przynajmniej na PC się doczekamy. Czy to czasem nie jest Wake Island w wersji ''43 w trailerku? :D Fajnie wygląda :)
 3. Z przyjemnością obejrzałem te wywiady, bardzo rzeczowe pytania. Jednak nie mogę znieść faktu, że Elda ani Gema nie było :P Mogli chociaż odwiedzić tego drugiego w domu i pokazać jak to On się zmaga ^^ A zapewne zmaga się, oj zmaga...
 4. pankowy

  Ile dni już jesteś na gram.pl?

  Ja może od samego początku nie jestem, ale 200 dni to nie aż tak wielka różnica :P A dokładniej na gram.pl jestem już 1016 dni.
 5. pankowy

  Codename Panzers: Cold War - betatest

  Na grę czekam ofc. Zaskoczył mnie ten betatest :D Wszystko fajnie, ale czemu w tekście jest "World at War"? Nie miało być czasem World in Conflict? :)
 6. pankowy

  Counter Strike - temat ogólny

  Zmiana - fakt, z dupy, ale... Właśnie - chłopak widać że coś ogarnia, coś ugrywa tam (chociaż ciągle ataki stresu go łapią). Zazwyczaj w środku tabeli siedzi, za nim Taz najczęściej. Po prostu brakuje zgrania z nim i tyle. Ale ofc lepiej by było gdyby nie robili nic z teamem bo to co teraz pokazują (dzisiaj np) to żal, kicha, kupa etc.
 7. Śmiech na sali... Widać, że to wszystko było grane, a dzieciaki wiedziały że są filmowane. Może głupie amerykańskie karły tego nie zauważą, natomiast mnie nie bawi pokaz talentów aktorskich "no-lifeów". Heh...
 8. pankowy

  Counter Strike - temat ogólny

  No debiut może i udany, ale to nie znaczy że było super. Zamykał kilka razy na d2, strzelał po swoich - stres, wiadomo. Na inferno w CT od kiedy kupił awp było w sumie ok. Kilka akcji zmaścił, co nie zmienia faktu, że otwierał przez jakiś czas (12:0 w statach chyba). Ogólnie było lepiej niż sądziłem że będzie, chociaż to i tak nie kuben. Dla mnie ten team był tylko jeden - złota 5. Teraz będę podchodził do MyMu trochę inaczej, aczkolwiek ciągle będę kibicował Polakom :)
 9. pankowy

  Counter Strike - temat ogólny

  Mnie to w ogóle dziwi po co roz****ać taki dobry squad skoro grają już kupę czasu, mają doświadczenie i już umieją się dogadać. To jest śmieszne. Na dodatek biorą jakiegoś Pionasa zero jakich mało. Żałośni są Ci ludzie. Bez kubena to już nie ten sam team będzie. Żal po prostu - nie mam słów. No nic, poczekam i zobaczę jak pionasek pociśnie na DreamHacku. Ehh, teraz już nic nie będzie takie jak kiedyś ;p
 10. pankowy

  E3 znów będzie wielkie

  Szczerze to brakowało mi ostatnio tej całej podniety przed i w czasie trwania E3 :D Jak najbardziej jestem za powrotem targów do korzeni :)
 11. pankowy

  Były testy polityczne... to teraz religijne

  1. Secular Humanism (100%) 2. Unitarian Universalism (89%) 3. Nontheist (88%) 4. Liberal Quakers (71%) 5. Theravada Buddhism (68%) 6. Neo-Pagan (58%) Prawidłowo :)
 12. Hehe, wiedziałem że tak będzie :D Blizzardowi gratulujemy poczucia humoru ^^
 13. I dobrze, bo te ciągłe newsy o piraceniu nowych gierek denerwują mnie niemiłosiernie. Koniec z warcholstwem!
 14. pankowy

  StarCraft II trylogią!

  Jaki żal... Tylko $ im w głowie, a wszystko przez WoW''a. Najz Blizzard.
 15. pankowy

  Counter Strike - temat ogólny

  Prawdaż, prawdaż :P I my piracenia nie lubimy, o!