Gierlo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  387
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gierlo

 1. 91B33-3B99-D3A68 również zabrany ;)
 2. Gierlo

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Wielkie dzięki :)
 3. Gierlo

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Szukam gry (w przeglądarce obecnie), jest to jak na razie demo (pełna wersja również ma wyjść). Gra polega na tym, że gre zaczynami pikselem. Z każdym kolejnym poziomem grafika staje się nowsza. Demko kończy się, gdy grafika jest na poziomie Zeldy z NESa. W pełnej wersji ma być rónież 3D. Ktoś kojarzy? Tytuł niestety wyleciał mi z głowy a googlowanie nic nie daje.
 4. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nie wiem, nie robiłem dla nich zadań
 5. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nieskończenie wiele z tego co pamiętam. Przyznawane są losowo, więc kilka razy pod rząd możesz miec questa "przynieś".
 6. U mnie nie wystarczyło niestety.
 7. Dopisuję się, 10:07 otrzymałem klucz xD
 8. Sam nie wiem, mają coś w sobie, co ciężko jest wyjaśnić. Na drugim bardzo podoba mi się padające na koleżankę światło tworzące wokół niej swoistą aurę. Za to na pierwszym ciężko jest mi coś wybrać :)
 9. Ostatnio kumpela poprosiła mnie, żebym jej zrobił kilka zdjęć. Jako laik fotograficzny chciałbym was spytać o ocenę dwóch zdjęć, które mnie się bardzo podobają, ale chciałbym usłyszeć jakaś konstruktywną opinię (w sensie co jest źle, co można poprawić, a co jest dobrze). Z góry wam dziękuję :)
 10. Mnie się przez te pare lat jak tutaj jestem, uzbierało podan 300 punktów. Właśnie teraz je wydałem. Wchodzę przeglądam tę listę i myślę nic ciekawego za bardzo nie ma. Ostatecznie decyduję sie na Commandos 2+3. Dostałem kod rabatowy, zalogowałem się na swoim koncie gog i mam do wykorzystania 9.99 $. Myślę spoko, ale zobaczę jeszcze co ciekawego na tej liście jest, może wezmę coś innego. Już miałem brać Commandos gdy nagle, ukazał mi się na samym dole listy WIEDŹMIN edycja rozszerzona za 9.99$. Cóż innego mogłem zrobić, zamówiłem i obecnie zasysam sobie :D
 11. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Od Ebonowej tak, od Deadrycznej ( 90 kowalstwa) nie.
 12. Gierlo

  gorky 17

  Chciałem wrócić do tej jakże wspaniałej gry, ale mam pewien bardzo poważny problem. Udało mi się odpalić gierkę na Viście (usunąłem pliki wideo z folderu AVI), gra odpalona fajnie, do czasu... Otóż postaci, mutanty, otoczenie zanikają. Tzn. Postać która wejdzie w jakieś miejsce jest albo całkowicie niewidoczna, albo widać tylko jakiś kwadracik że coś tam jest. Nie widać również możliwych miejsc ruchu czy strzału. Miał ktoś taki problem ?
 13. Gierlo

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Raczej "resurrect"
 14. Gierlo

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Witajcie. Może mi ktoś pomóc ? Mam od cholery pisania teraz na uczelni a mam przygotować pierdołę, na której wole się obecnie nie skupiać, żeby nie stracić czasu a ten czas przeznaczyć na pisanie pracy rocznej. Mam następujące zadanie: "Czym jest filozofia dla 3 wybranych filozofów". Może to być ktokolwiek i nie musi to być strasznie długie. Po kilka zdań na filozofa. Z góry dzięki za pomoc :)
 15. Witam. Czy jest jakaś poczta, w której można ustawić, że tylko jedna osoba może usuwać wiadomości itp ? Mamy pocztę na kierunku, lecz jakiś ktoś nagminnie usuwa najważniejsze wiadomości a poczta, to najszybszy dla nas sposób aby komunikować się z wykładowcami. Ktoś ma jakiś pomysł ? Darmowe forum przerabialiśmy i nie zdało egzaminu. Jakaś poczta lub coś innego. Z góry dziękuję za pomoc.
 16. Gierlo

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Witam, takie pytanko mam. Pierwszy raz coś kupowałem przez płacę z allegro. Najpierw mnie to przeraziło więc anulowałem zapłatę i szukałem innej formy, ale dostępna była tylko płacę z allegro. Więc znów to samo robię, poszedłem na pocztę, zrobiłem przelew na Pay U S.A. Było to w środę koło godziny 16, może chwilę przed. Cały czas mam status "rozpoczęta". Kiedy kasa może wpłynąć kolesiowi na konto ?
 17. Gierlo

  Prawo Jazdy

  Zawszę parkowałem tyłem i nie byłem uczony parkowania przodem. Nie pytajcie dlaczego nie wiem. Na żadnym egzaminie nie miałem parkowania przodem. Po prostu mówili "tutaj zaparkujemy sobie równolegle", więc robiłem tyłem :)
 18. Gierlo

  Prawo Jazdy

  Jak masz swoje drzwi w połowie samochodu przy którym zaczynasz to skręcasz na full, trzymasz tak długo aż zobaczysz tablice tego samochodu który będzie przed tobą, wtedy odkręcasz na prosto. I teraz zależy z której strony parkujesz ale musisz zrobić tak aby na linii była twoja głowa, bądź głowa pasażera i wtedy znów kręcisz na full tylko że w drugą stronę. I tak oto wychodzi za każdym razem, przynajmniej mnie. Ciężko się to tłumaczy, ale mam nadzieję, że załapałeś :)
 19. Gierlo

  LOL - League of Legends

  Dostałeś za raportowanie błędów w becie polskiej wersji językowej :) EDIT: Widzę, że ktoś mnie już uprzedził
 20. Gierlo

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Wczoraj po kupnie i instalacji dostałem taki komunikat.
 21. Gierlo

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Jest ale musisz mieć konto GFWL. Ja próbowałem się zalogować to mi wyszło, że w moim kraju usługa jest niedostępna ;/
 22. Gierlo

  LOL - League of Legends

  Ale złoto, platyna za gry "normal" czy za gry rankingowe ?