kwarad

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kwarad

 • Ranga
  Robotnik
 1. kwarad

  Rozdaję klucze

  Mam kilka kluczy do rozdania, pewnie nic ciekawego, ale może komuś się przyda. Wpisujcie w komentarzach, jeśli aktywowaliście jakiś klucz. Prince of Persia: Piaski czasu (Uplay) 6UT-GY73-79U3-29GT-J72J Beyond Good & Evil (Uplay) UP3-427C-933B-240D-A2DB Hostile Waters: Antaeus Rising (Steam) KCF2A-B048G-Q7H5R Watch Dogs (Uplay) HD6D-PTVA-VHTL-D6XC Assassin's Creed IV: Black Flag (Uplay) JMNW-UC3B-XD84-K4NE
 2. Do tego gra była w czerwcu w bundlu Humble Monthly.
 3. Przestańcie zamieszczać te durne reklamy, że znaleziono 4 wirusy, telenon został zainfekowany i mam 2 minuty aby je usunąć. Potem pojawiają się tylko nowe i nowe okna z niby antywirusami do pobrania. Tego nie da się zamknąć i wrócić do tego co się czytało, pozostaje tylko zamknięcie całej karty. Po takim czymś już nie wraca się do serwisu, to bardzo irytuje. Mam nadzieję, że nie tylko mnie.
 4. Mi po zainstalowaniu tej aktualizacji przestał działać Skyrim. Dopiero anulowanie udziału w beta testach Steam i tym samym ponowne pobranie klienta rozwiązało problem.
 5. > A kto jeszcze ze starych wyjadaczy pamięta "symulator" karalucha? :) > +100 punktów dla tego kto odgadnie o jaką grę chodzi ;) zdaje się, że Bad Mojo
 6. A mi ten materiał z Xbox One przypomina jak pędziłem w NFS III trasą Redrock Ridge. Podobne klimaty, a jednak widok zupełnie inny :-)
 7. Z wyglądu bardzo podobne do pierwszego Screamer''a.
 8. Aby nie tracić czasu, ale nie tracić też sprawności umysłu to tak z 12 godzin trzeba będzie w sumie przespać.
 9. Dla mnie skala potyczek - 50 graczy na raz - czad.
 10. Jak do tej pory, najlepszą częścią serii Battlefield jest Bad Company 2, ale nie grałem jeszcze w Battlefield Play4Free oraz zobaczymy co będzie z trójki, jak wyjdą wszystkie dodatki.
 11. Nie będę chyba oryginalny, ale Czarne smoki.
 12. Ja założyłem swój gramsajt specjalnie na konkurs: http://ja.gram.pl/kwarad
 13. Wszystkie części były na swój sposób fajne, ale chyba najbardziej wspominam jedynkę. Grałem w nią jak byłem dzieckiem i później na XX-lecie znów się zagrywałem.