Piotres92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  112
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Piotres92

 • Ranga
  Przodownik
 1. Witam. Link przekierowuje na główną stronę... gram.pl. 
 2. Piotres92

  Pogłoski o Halloween Terror w Overwatch

  Jest już trailer z polskim dubbingiem: https://www.youtube.com/watch?v=-nApvLJvhFc Zapowiada się fajnie, a te świetne skórki!
 3. Tytuł newsa niby ma sens, ale... Revenant to nowa klasa, która pojawi się w dodatku. Shiro w tym przypadku ma być LEGENDĄ Revenanta. To trochę zmienia postać rzeczy. Pani Małgorzato, czytając newsa zastanawiałem się, jakie pojęcie ma Pani na temat GW 2. "ArenaNet w minionych tygodniach udostępniała informacje o revenantach i zestawach broni, jakimi się posługują, zostawiając na koniec najbardziej interesujący - skupiający się na ofensywie." Początek zdania, może być, ma sens, ale dalsza część po "zostawiając..." już nie ma najmniejszego. "... skupiający się na ofensywie" - Co skupiający się na ofensywie? Kto? Jasne, można się domyślić, ale coś tu jednak nie gra. Nawet w cytowanym fragmencie jest użyte słowo "legenda", więc dlaczego Shiro mianuje Pani revenantem? Pewnie, Legendy można uznać za pewną formę upiorów, duchów, ale przypominam, są to Legendy używane przez Revenanta. Revenant używający Revenantów? Upiór używający Upiorów?
 4. Piotres92

  Rozdajemy kolejne kody do Skyforge!

  1. Zakładacie konto na podanej stronie (oficjalna strona gry). 2. Wchodzicie na konto. 3. Odnajdujecie "REEDEM A PROMO CODE". 4. Kopiuj/wklej kod. 5. Ściągacie grę itp. itd.
 5. Piotres92

  Rozdajemy kolejne kody do Skyforge!

  Czy są na sali ludzie, którzy w to grali?! Ogólnie: jak wrażenia, czy to P2W, zbuggowane tak, że nawet ostatni Batman to perełka? Da się zjeść na sucho czy trzeba popić?
 6. Kusi Watch Dogs, ale jeszcze walczę, jeszcze trochę. Za 50 zł całą paczkę bym wziął (tzn. Deluxe Edition + Season Pass).
 7. Rzeczywiście Rakit, aż się uśmiechnąłem! Dzięki!
 8. Tak, mnie trzeba namawiać i tak, mam wątpliwości, bo dla mnie BF''y to multi, które zagrywam w setkach godzin. SP to głównie samouczek do MP i tyle, może być jedynie ciekawy bądź nudny. Po betach w Hardline wiem, że to tytuł całkiem nie dla mnie, odbiegający od nurtu, jednak nie do końca w dobrą stronę. Nie czuję się dobrze wydając 150 zł na SP, który przejdę w kilka godzin i męcząc się w słabym multi. Niestety, tym razem nie dostaną szybko moich pieniędzy, choć brakuje mi dobrego, stabilnego BF''a z balansowanym gameplay''em. A jeśli będę chciał trochę akcji w stylu policjantów i złodziei, to obejrzę dobry film.
 9. Czyli PC dostanie tylko Mortal Kombat X Premium Edition? Woohoo...
 10. Pograłem jakiś czas i stwierdzam że to nie dla mnie. Pal licho zmianę klimatu, ale ta gra w ogóle nie przypomina BF''a. Minimapa jak dla mnie mało czytelna. By dostać kolejną spluwę trzeba "pofarmić" kasę, to samo z dodatkami do nich. Mam wrażenie, że jest więcej skórek/kolorów do broni niż samych miotaczy kul. Bronie nie mają recoila, no bo po co? Staram się znaleźć jakieś dobre cechy tej gry, ale... Nie mam jakoś pomysłu.
 11. 4892 continuous hours 203 days,20 hours,22 minutes I tak nie mam w co grać.
 12. "Lwiątkiem z Cintry pokierujemy w wybranych momentach gry." Będą lwiątka?! YAY! PS. Jakby ktoś coś ten tego, to taki żarcik, ot, głupawkowy humor o 1:30 rano.
 13. Ciekawe czy dzwoniąc pod ten numer choć raz uda mi się dodzwonić ^ ^.
 14. "Paczka zawirta cztery poziomy..."
 15. Skusiłbym się nawet na najdroższą edycję, ale: 1. Rozmiar koszulki L, dosyć mały i wysoce prawdopodobne że będzie na mnie za mała. 2. Wolałbym bluzę zamiast koszulki albo oba przedmioty ^ ^. 3. Dziwi mnie nieco że nie ma tej dodatkowej broni w najdroższej edycji.