Kadajo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  71
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kadajo

 • Ranga
  Przodownik
 1. Grą można się jarać, to marketingiem nie wolno albo przynajmniej trzeba z tym uważać. JA sam na Andromedę czekałem bardzo ale to data premiery była pierwszym sygnałem że może być "nie fajnie". Jak na taki tytuł, przy dzisiejszych standardach gra ta miała bardzo cichą kampanie reklamowa, za dużo nie pokazywali. Jak się okazało mieli ku temu powody. Teraz czekam dalej, na obniżki bo wołanie sobie za ta grę na PC 200 zl to dla mnie słaby interes...
 2. Coś dobrego się dzieje po tej spektakularnej katastrofie Arkham Knight na PC. Oby tak dalej inni developerzy postępowali.
 3. Na STEAM rage za brak optymalizacji leci niesamowity. Gracze dają same negatywne opinie. Ja osobiście nawet nie mogę zmusić gry aby wykryła pada od X360.
 4. Już od dosyć dawna różnice miedzy PC a konsolami nie są jak miedzy dniem a nocą, ale diabeł tkwi w szczegółach a w tych PC jest lepszy bo ma więcej mocy obliczeniowej. Dodajmy do tego 60 klatek FHD lub UHD i już mamy platformę które technicznie jest lepsza, czasem mniej czasem bardziej widoczne ale niezaprzeczalne. Pamiętajmy tez ze konsole i tak maja przewagę bo to pod nie jest tworzona gra jako ze są słabsze, wiec PC i tak nie pokazuje pazura tak jakby mógł, jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki ze sprzęt PC przez to starzeje się o wiele wolniej.
 5. Chyba "ukazał się pierwszy Crysis" a nie Crytec ;-)
 6. Bluray3D jest z 2009 roku, PS4 z 2013... Jakim cudem PS4 nie ma możliwości odtwarzania BD3D już na starcie. Polityka Sony doprowadzi kiedyś do ich bankructwa.
 7. Świetnie. Takie podejście firmy zawsze odbije się pozytywnie.
 8. Wczoraj przypadkiem zauważyłem ta grę na Steam i w pierwszej chwili myślałem właśnie ze to Uncharted ^^
 9. Przecież to jest FaceWorks Nvidii... hehe ale daliście się zmanipulować...
 10. Szkoda tylko ze sama gra ściąga się tak wolno ze te 20GB które trzeba pobrać będzie się pobierało miesiąc...
 11. Ten film powinien powstac w technice CGI, wtedy nie bedzie problemow z wygladem postaci a glosow moga uzyczyc aktorzy z gier. Dla mnie bylby to ideal.
 12. W pore sie obudzili. Dobra wiadomosc.