MajesticTwelve

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  100
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MajesticTwelve

 • Ranga
  Przodownik
 1. MajesticTwelve

  God of War - recenzja

  Myślałem, że ta gra już dawno miała premierę :D  
 2. To tak jakby z filmów po latach wycinali piosenki :D  
 3. Dobrze, że poprawią menu bo obecnie jest wyjątkowo niewygodne w użyciu.
 4. > O co chodzi z tym brakiem kodu? Mam pudełkową wersję PC i kod jest na wewnętrznej stronie > pudełka, obok płyt. W polskiej wersji w pudełku jest kartka z kodem, który trzeba wklepać w aplikacji z płyty i dopiero wtedy dostajesz kod Steam. To pewnie jakieś zabezpieczenie przed wyciąganiem kluczy z pudełek i robieniem skanów, co często jest źródłem kodów na aukcjach. Ja dostałem już Deus Eksa w sobotę i wtedy nie było żadnych problemów z tym kluczem.
 5. No to może pod koniec tego roku, jak już wyjdą najważniejsze łatki do edycji GOTY, zagram w końcu w W3 :D
 6. Dalej nie wiem czy nożownicy ukradli im te telefony :D
 7. Lepsze to niż powtórka sytuacji z Batmanem.
 8. MajesticTwelve

  Zmiana na okładce polskiej wersji FIFA 16

  Mam nadzieję, że ta kolejna niespodzianka to zmiana komentatorów.
 9. MajesticTwelve

  Mirror`s Edge Catalyst oficjalnie potwierdzone

  Czyli to jednak nie reboot?
 10. Poczekam spokojnie na wersję GOTY :D
 11. "Aha, i prosi, żeby swojego remake''u pod żadnym pozorem nie nazywać remake''iem." I dobrze mówi, bo poprawna forma zapisu "remake''iem" to "remakiem" ;D Poza tym niezbyt rozumiem o co chodzi w tej wiadomości. To w końcu jest w produkcji oficjalny remake RE2?
 12. W tym newsie roi się od błędów. Ktoś w ogóle sprawdza teksty przed wypuszczeniem? Już pierwsze zdanie ma dwa błędy: "Miało to być owy słynny"
 13. > > > EA? To nie może się udać. > > > > Jak oczywiście hejt i to twierdzenie, że nie może się udać, bo EA...bez komentarza > to > > zostawię. > > Z doświadczenia wiem, że EA niszczy każdą serię którą ma lub którą dotknie. Przykro to > pisać, ale ta firma w pełni zasłużyło na "hejt" w każdej postaci. A Mirror's Edge? Może > i okaże się bardzo dobrą grą, ale pod skrzydłami EA szanse na to dramatycznie spadają. Nie wiem czy wiesz ale wydawcą pierwszej części też było EA.
 14. Polecam śledzić profil AMDGaming na facebooku co jakiś czas ogłaszają rozdanie kluczy do gier z ich programu nagród i udało mi się dzięki temu zgarnąć Thiefa i Dirt3 (jeden klucz to 2 gry). Niestety właśnie zauważyłem, że pół godziny temu zaczęła się przedostatnia tura (3 na 4) ale w każdym momencie można trafić na ostatnie 250sztuk :D
 15. hehe moja pierwsza gra, dostałem ją w 2000 roku. Ostatnio nawet udało mi się ją odpalić na Win8 po zastosowaniu kilku sztuczek. Do tej pory słucham soundtracku z NFS3 i szkoda, że NFS: Porsche była ostatnią częścią z muzyką w całości stworzoną przez zespół EA.