loczekzord

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O loczekzord

 • Ranga
  Robotnik
 1. loczekzord

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  czasami pomaga też zapisanie i wczytanie PO tym jak już bug wystąpil
 2. Skoro już poruszyłem wątek Crusader Kings 2: w trakcie zakupów nie bylem w stanie dodać do jednego koszyka The Old God i któregokolwiek z "pomniejszych" DLC (norse portraits np), co zmusiło mnie do paru kliknięć więcej i 2 róznych zakupów ;) Is that a bug or feature?
 3. O, mea culpa i dzięki za odpowiedź :)
 4. Witam, Czy mógłbym dowiedzieć się, w jakich godzinach, orientacyjnie, będą wysyłane kody na DLC (The Old Gods) do Crusader Kings 2, 28 maja?
 5. loczekzord

  Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

  Istnieje jakakolwiek szansa, iż ktoś z was gra na Peragus Mining Facility? ;) Poquestować czasem by można, albo na jakieś pvp iść, czy cośtam
 6. Bo nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie kocha, społeczeństwo mnie nie akceptuje i nigdy nic nie wygrałem. <not-so-secret emo: slash, slash> Poza tym jako tegoroczny maturzysta przydałaby się chwila wytchnienia od Złego Hasła Na M, które zaczyna objawiać się nawet w mojej lodówce, a czy może być lepszy dzień przerwy niż taki spędzony na Konferencji CD Projekt, gdzie nie tylko Geralt, ale i inni się ukażą? ;)
 7. loczekzord

  Dragon Age

  Tak wracając: Pomioty grzebią w ziemią, szukając smoków, strąconych tam przez Stwórcę, jednakże "[...] gdy pomioty odnajdą któregoś z tych starożytnych smoków, natychmiast ulega on skażeniu. Budzi się spaczony i wykrzywiony i prowadzi pomioty do masowego ataku na świat: do Plagi." Z kopalni informacji lore dotyczących, zwanej Kodeksem. ;)
 8. loczekzord

  Dragon Age

  W weekend grę skończyłem i miałem ~35% (ach, to rushowanie main questa przy okupowaniu kompa przez godzin kilkanaście). Procenty odnoszą się, chyba, do ukończenia gry na każdy możliwy sposób, wliczając w to każde możliwe questy. Albo jakoś tak. Ale ja nie o tym chciałem. Problem mam i podzielić się muszę, na pomoc licząc. Otóż screenshotów robić nie mogę. Gra własne zrzuty sobie robi, a jakże, mi jakoś print screen, a nawet zastępczy za niego klawisz ustawiony przez mnie, nie działa, w katalogu "user" screenów nie ma. Jestem skazany na korzystanie z zewnętrznych programów/print screen + wklejanie do painta/cokolwiek w tym stylu, czy też istnieje dla mnie nadzieja? Może jakieś... ZAKLĘCIE! ;)
 9. No i stało się. Też mam problem.
 10. Zapewniam cię, że wrócenie po niego do... domu to nie problem ;p