mimin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  96
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mimin

 • Ranga
  Przodownik
 1. dzieki na pewno się przyda :D A jeszcze do czego służy ten tryb edycji? Ponoć można dodawać nowe obiekty itp. ale jak go włączam i chce zrobić nowy obiekt to powinno się pojawić takie okienko po lewej i ono czasami sie pojawia ale strasznie miga i nic sie nie da zrobić czemu?
 2. a ile miałeś ludzi jak zdobywałeś Warszawę?
 3. mam pytanie bo mam zadanie odbić warszawę od króla. no i zebrałem tych wojewodów, hetmanów i innych no i kiedy szturmuje warszawę to tylko ja sam jak ich włączyć do oblężenia ?
 4. ee jak tak czytam wasze posty to wy gracie chyba na łatwym poziomie...
 5. mi się wydaję że własną flagę dostaniesz po zdobyciu iluś sławy lub lubienia u króla :D
 6. ja takiego bugu nie miałem ja mam u króla 87 i liczę że mi jakąś wiochę lub zamek da
 7. Hmm ciekawe :D A co można zrobić z takim bezpańskim zamkiem? A jak zdobyłeś zamek to on był twój?
 8. też jestem w Rzeczypospolitej ale dostałem jedną wioskę po złożeniu przysięgi. Król mnie bardzo lubi chyba 60 pkt a moze 70 mam u niego ale ziemi mi nie chce dać :D Właśnie jestem z nim na wojnie i zdobyliśmy zamek i pisze że on do nikogo nie należy (może uda się go zająć)
 9. do kolegi wyżej Owszem da się w wiosce werbować "brańców" lecz musi ona należeć do nas A teraz moje pytanie Kiedy dołączyłem do Rzeczpospolitej dostałem pewną wioskę lecz była w dość nie sprzyjającym miejscu, otoczona przez wrogów no i w końcu mi ją zdobyli. I jak zdobyć nową wioskę, lub tamtą odbić? I jeżeli już bym miał wioskę mogę zrobić coś żeby tak łatwo jej się nie dało zdobyć? np. jakiś strażników ? Z góry dziękuję ;)
 10. mimin

  Battlefield 1942 - temat ogólny

  Ja mam takie pytanie Czy warto kupić battlefield 1942 (z oba dodatkami)? I ile to kosztuje na chwilę obecną?
 11. Witam ja mam problem z edytorem modułów. Otóż kiedy próbuje zrobić obszar wyskakuje następujący błąd [URL= http://img91.imageshack.us/i/bladr.png/][IMG]...g[/IMG][/URL] Z góry dzięki
 12. Witam ja mam problem z edytorem modułów. Otóż kiedy próbuje zrobić obszar wyskakuje następujący błąd [URL= http://img91.imageshack.us/i/bladr.png/][IMG] http://img91.imageshack.us/img91/2420/bladr.png[/IMG][/URL] Z góry dzięki
 13. mimin

  Wildlife Park 2- temat ogólny

  Ja mam taki problem: Zwierzęta strasznie dziwnie wyglądają. Np. zebrze widać tylko paski. Jak to naprawić? reinstal bue działa.
 14. mimin

  Co lepsze Sims 2 czy Sims 3?

  No tak ale to są tematy do poszczególnych tematów a więc np. w 3 napiszą więcej wad i mniej zalet niż w 2 ale jednak 3 część jest lepsza. A co do chodzenia po mieście, chodź długo oczekiwałem na to, to jakoś nie pasuje, psuje klimacik simsów.
 15. Witam jeszcze takiego tematu nie znalazłem, ale jak jest to przepraszam. Otóż chcę poznać wasze opinie na temat która gra jest lepsza Sims 2 czy Sims 3. Piszcie dlaczego tak uważacie i jaka część jest do czego lepsza.