Burszurasek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7330
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Burszurasek

 • Ranga
  Brygadzista
 1. W ostatnich miesiącach bardzo dynamicznie przebiega proces zwany "re-offsharingiem"( chyba tak się to pisze ) , który polega na ponownym przenoszeniu fabryk z terytorium ChRL na terytorium USA, ze względu na szybko rosnące koszty pracy. Głównym powodem wzrostu kosztów pracy jest fakt, że Chińczycy domagają się coraz większego socjala za swoją pracę, normowanego czasu pracy, etc. Uwzględniając potem koszty transportu telewizorów, telefonów, etc. oraz kwoty związane z ubezpieczeniem, okazuje się, że daje to nieznaczną różnicę na korzyść Chin, z której coraz rzadziej korzystają amerykanccy przedsiębiorcy.
 2. Burszurasek

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Orientuje się ktoś z Was może, czy oprócz Unilang.com można znaleźć inny serwis poprzez który możemy rozpocząc korespondencję z obywatelami innych krajów ?
 3. Wczoraj z ciekawości zajrzałem na leaderboardy na stronie Massive. Gra jeszcze kilka klanów, ogólnie jest całkiem spora grupka zapaleńców, których nie zraża upadek sceny. Szkoda tylko, że WiC nie udało się przebić do szerszego grona odbiorców.
 4. Burszurasek

  Książki - temat ogólny

  "Krótka historia prawie wszystkiego" Bill Bryson.
 5. Jedna z lepszych w jakie grałem online. Pamiętam jak zarywałem nocki już przy becie... Jakie wojska wybierałeś najczęściej ? :)
 6. Jeżeli ktoś lubi kino patriotyczne, to polecam obejrzany dzisiaj przeze mnie film zatytułowany "Inka 1946 Ja Jedna Zginę". Film odtwarza historię tej dzielnej 17-letniej sanitariuszki z Wileńskiej Brygady AK majora "Łupaszki", która zakończyła swoje młode życie w katowni UB za zwalczanie komuchów.
 7. Burszurasek

  Wojsko - Temat Ogólny

  Mrosi napisał wszystkie istotne informacje. Z doświadczenia powiem Ci, że jeżeli masz proste plecy oraz przegrodę nosową, a także "czystą" krew to najgorsze masz za sobą, ponieważ specjaliści pokroju neurologa przeważnie każą zrobić przysiad i podbijają kartę.
 8. Burszurasek

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Kwestią kluczową jest odpowiednio dobrane obuwie i prawidłowa technika biegu. Jak zaczynałem przygodę z bieganiem, to nabawiłem się zapalenia piszczeli. :s Później skonsultowałem sprawę z trenerem i od tamtego momentu zero problemów zdrowotnych.
 9. Burszurasek

  Wojsko - Temat Ogólny

  Nie planują w najbliższych latach poboru do 12 miesięcznego SO w korpusie pancerno-zmech. Z tego co mi wiadomo ( informacje nieoficjalne ) to ruszy w listopadzie rekrutacja dla prawników i finansistów.
 10. Burszurasek

  Jakie studia?

  No to wylądujesz gdzieś na taśmie. :)
 11. Burszurasek

  WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

  Jest ich kilka. Poczytaj tutaj. http://pl.wikipedia.org/wiki/Warcraft_(seria)
 12. Burszurasek

  Jakie studia?

  Ogólnie tego rodzaju kierunki są najlepsze na uczelniach ściśle technicznych. Zależy też jaki wydział, po niektórych wylądujesz w odlewni, a po niektórych w kopalni.
 13. Burszurasek

  Jakie studia?

  W żadnym wypadku, na 90% kierunków ekonomicznych dostaniesz się po napisaniu matury z matmy i angielskiego. Mówi Ci to student rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. :)