Burszurasek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7330
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Burszurasek

 1. Witam!! Otwieram nowy temat w którym będziemy zadawać sobie pytania z Morka i dodatków... Zaczynam więc Jak nazywał się "stwór" którego zabijamy na końcu Morrowinda ??
 2. W ostatnich miesiącach bardzo dynamicznie przebiega proces zwany "re-offsharingiem"( chyba tak się to pisze ) , który polega na ponownym przenoszeniu fabryk z terytorium ChRL na terytorium USA, ze względu na szybko rosnące koszty pracy. Głównym powodem wzrostu kosztów pracy jest fakt, że Chińczycy domagają się coraz większego socjala za swoją pracę, normowanego czasu pracy, etc. Uwzględniając potem koszty transportu telewizorów, telefonów, etc. oraz kwoty związane z ubezpieczeniem, okazuje się, że daje to nieznaczną różnicę na korzyść Chin, z której coraz rzadziej korzystają amerykanccy przedsiębiorcy.
 3. Burszurasek

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Orientuje się ktoś z Was może, czy oprócz Unilang.com można znaleźć inny serwis poprzez który możemy rozpocząc korespondencję z obywatelami innych krajów ?
 4. Wczoraj z ciekawości zajrzałem na leaderboardy na stronie Massive. Gra jeszcze kilka klanów, ogólnie jest całkiem spora grupka zapaleńców, których nie zraża upadek sceny. Szkoda tylko, że WiC nie udało się przebić do szerszego grona odbiorców.
 5. Burszurasek

  Książki - temat ogólny

  "Krótka historia prawie wszystkiego" Bill Bryson.
 6. Jedna z lepszych w jakie grałem online. Pamiętam jak zarywałem nocki już przy becie... Jakie wojska wybierałeś najczęściej ? :)
 7. Jeżeli ktoś lubi kino patriotyczne, to polecam obejrzany dzisiaj przeze mnie film zatytułowany "Inka 1946 Ja Jedna Zginę". Film odtwarza historię tej dzielnej 17-letniej sanitariuszki z Wileńskiej Brygady AK majora "Łupaszki", która zakończyła swoje młode życie w katowni UB za zwalczanie komuchów.
 8. Burszurasek

  Wojsko - Temat Ogólny

  Mrosi napisał wszystkie istotne informacje. Z doświadczenia powiem Ci, że jeżeli masz proste plecy oraz przegrodę nosową, a także "czystą" krew to najgorsze masz za sobą, ponieważ specjaliści pokroju neurologa przeważnie każą zrobić przysiad i podbijają kartę.
 9. Burszurasek

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Kwestią kluczową jest odpowiednio dobrane obuwie i prawidłowa technika biegu. Jak zaczynałem przygodę z bieganiem, to nabawiłem się zapalenia piszczeli. :s Później skonsultowałem sprawę z trenerem i od tamtego momentu zero problemów zdrowotnych.
 10. Burszurasek

  Wojsko - Temat Ogólny

  Nie planują w najbliższych latach poboru do 12 miesięcznego SO w korpusie pancerno-zmech. Z tego co mi wiadomo ( informacje nieoficjalne ) to ruszy w listopadzie rekrutacja dla prawników i finansistów.
 11. W tym miejscu możecie napisać o tym która z firm jest wam najbliższa i którą najbardziej lubicie.Czekam na wasze posty :]
 12. Burszurasek

  Jakie studia?

  No to wylądujesz gdzieś na taśmie. :)
 13. Burszurasek

  WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

  Jest ich kilka. Poczytaj tutaj. http://pl.wikipedia.org/wiki/Warcraft_(seria)
 14. Burszurasek

  Jakie studia?

  Ogólnie tego rodzaju kierunki są najlepsze na uczelniach ściśle technicznych. Zależy też jaki wydział, po niektórych wylądujesz w odlewni, a po niektórych w kopalni.
 15. Burszurasek

  Jakie studia?

  W żadnym wypadku, na 90% kierunków ekonomicznych dostaniesz się po napisaniu matury z matmy i angielskiego. Mówi Ci to student rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. :)
 16. Czorsztyn, Niedzica, Maniowy. Generalnie Jezioro Czorsztyńskie.
 17. Burszurasek

  CD-ACTION

  Może doczekamy. Pograłbym jeszcze w starego Caesara albo Might&Magic. :<
 18. Burszurasek

  CD-ACTION

  MDK, ale cyrk. Chyba kupię tylko dla płytki.
 19. Burszurasek

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  A w szczególności to drugie. :D
 20. Burszurasek

  Wojsko - Temat Ogólny

  No to musisz pożegnać się z marzeniami. Przynajmniej na chwilę obecną. :)
 21. Policja jest od pilnowania porządku. W żaden sposób nie może służyć partiom.
 22. Popełniasz też sam błąd co nasz "wspaniały" premier. Też "charczę" na Tuska, razem z moimi kolegami z liceum, ze studiów czy też po prostu z osiedla. Żaden z nas nie miał do czynienia z szeroką pojętym bandytyzmem, dlaczego więc pakujesz nas do jednego worka z idiotami, którzy kibicowaniem nazywają ganianie z maczetami między blokami ?
 23. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak się ucieszyłem, gdy zobaczyłem hordy kibiców skandujących przeciwko Tuskowi na ulicach przeróżnych miast. :)